Bishop Grip (گریپ بیشاپ) از محصولات تاتو بدن

Bishop Grip (گریپ بیشاپ) از محصولات تاتو بدن این کمپانی کم نظیر، زیبا و سبک هستند. جنس آن ها از آلومینیم مرقوب ساخته شده و در دستان شما به راحتی جای می گیرند تا بتوانید به راحتی برای ساعت ها کار کنید.

 

 

گریپ دستگاه تاتو بدن Fantom

گریپ دستگاه تاتو بدن بیشاپ Bishop فانتوم Fantom

گریپ دستگاه تاتو بدن بیشاپ

Fantom Grip صاف، براق و بی نظیر، بدون سیستم کلیک، با یک حرکت ۵ میلی متر تنظیم می شود. با طراحی فوق العاده، برای تتو زدن در دست بسیار راحت است. جنس آن آلومینیم است و با هر سوزن کارتریج سازگار می باشد. این محصول همراه با دو میله پینگر در اندازه های مختلف و کاور جداگانه است که می توانید آن را تهیه کنید.

 

 

گریپ دستگاه تاتو بدن Fantom V2 Aluminum

گریپ دستگاه تاتو بدن بیشاپ Bishop فانتوم Fantom V2

گریپ دستگاه تاتو بدن بیشاپ Bishop

Fantom V2 Aluminum Grip در پنج رنگ مختلف موجود است. در دستان شما بسیار راحت است و ساعت ها می توانید بدون خستگی با آن تتو بزنید. این گریپ ها با تمامی سوزن های کارتریج سازگار است.

 

 

گریپ یکبار مصرف دستگاه تاتو بدن Disposable Fantom

گریپ یکبار مصرف تاتو بدن Fantom بیشاپ Bishop

گریپ یکبار مصرف تاتو بدن بیشاپ Bishop

گریپ های یکبار مصرف Fantom با طراحی آیرودینامیک خود به جوهر جریان بیشتری می دهند تا به راحتی بتوانید تتو بزنید. برای هر چه بیشتر بهداشتی بودن این محصول شرکت Bishop آن ها را در گاز EO بسته بندی می کند. این گریپ ها در اندازه های مختلف ۳ دور، ۵ دور، ۱۱ دور، ۱۴ دور، ۷ مگ، ۹ مگ، ۱۱ مگ، ۱۳ مگ و ۱۵ مگ موجود هستند.

 

 

گریپ تبدیل (Grip Adaptors)

گریپ تبدیل دستگاه تاتو بدن

گریپ تبدیل دستگاه تاتو بدن

در بخش Bishop Grip (گریپ بیشاپ) از محصولات تاتو بدن می خواهیم محصولی دیگر را معرفی کنیم که باعث همکاری دو چند کمپانی در کار شما می شود.

Bishop با تبدیل Cheyenne Grip Adaptor این امکان را به شما می دهد تا روتاری های این کمپانی را به گریپ های Cheyenne مانند Flex Grip و Hawk Grip متصل کنید. همچنین با تبدیل Hawk Disposable Grip Adaptor می توانید گریپ های Bishop را روی ماشین های تتو Cheyenne و Injekta و یا هر ماشین تتو مشابه ببندید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *