۲۰ ایده طراحی تتو

۲۰ ایده طراحی تتو (بخش دوم)

در بخش اول این مقاله به ۲۰ ایده طراحی تتو پرداختیم و حالا در این مقاله به ۲۰ ایده طراحی تتو دیگر می پردازیم تا شما با ایده ها و مفهوم های بیشتر تتو آشنا شوید و بدانید که هر طرحی چه مفهوم و معنی ای دارد.

۲۱_تاتو گل رز

احتمالاً در زندگی واقعی کمتر به دریافت گل اهمیت می دهید ، اما وقتی صحبت از بهترین طرح های خال کوبی برای آقایان می شود ، قطعاً یک گل رز باعث جلب توجه می شود. گل رز همانطور که در مقاله تتو گل رز گفته شد، این گل نماد بیساری از مفاهیم عمیق احساسی است.

 

 

۲۲_تتو تاج

آیا شما خودتان را برتر از دیگر افراد میدانید؟ اگر احساس می کنید که برتر هستید و لیاقت دریاقت تاج پادشاهی رادارید، این گزینه عالی است. تتو تاج یکی از بهترین گزینه ها برای افراد یاست که در حرفه و گروه خود را بهتر از دیگران می دانند. تاج در میان تتوهای امیر تتلو نیز دیده می شود.

 

 

۲۳_تاتو ماشین

تتو ماشین یکی از تتوهای مورد علاقه آقایان است. بسیاری از آقایان به انواع اتومبیل علاقمندند و دوست دارند یکی از این اتومبیل های زیبا را بر روی بدنشان داشته باشند. این تتو به سبک های مختلف قابل اجراست.

 

۲۴_تاتو خانوادگی

چه راهی بهتر از داشتن خال کوبی خانوادگی؟ این تاتو برای همه خانواده ها و افراد مناسب است. با داشتن تتو خانواده روی بدن خود ، به معنای واقعی کلمه می توانید عشق به خانواده را به خود و دیگران یادآوری کنید. اینکه چه طرحی را انتخاب کنید، پرتره، نام، یک جمله و یا یک علامت خانوادگی، به تصمیم خودتان بستگی دارد.

 

 

۲۵_تتو عقرب

این موجود به دلیل نیش زهرآگینش نماد خطر و درد است اما شما با داشتن آن می توانید قدرت و صلابت خود و مقاومتتان در شرایط سخت را یادآور شوید.

 

 

۲۶_تاتو معنی دار

تتوهای مفهومی برای همه افراد جذاب هستند. این نوع تتوها را در هر قسمتی از بدن و به همه سبک های تتو اجرا نمایید.

 

 

۲۷_تاتو نام

مانند خال کوبی پرتره ، نام خال کوبی یکی از راه های تکریم کسانی است که دوستشان دارید. مگر اینکه اسم خود شما باشد – در آن صورت شما یک خودشیفته هستید.

۲۸_خالکوبی خط

اگرچه ممکن است مانند یک کتاب درسی دارای سبک و سبک باشد ، اما اگر شما بخواهید ، خال کوبی های خطی همچنان می توانند معنی داشته باشند. به طور متناوب ، گاهی اوقات یک خال کوبی جالب برای مردان فقط یک خال کوبی جالب برای مردان است ، و هیچ مشکلی وجود ندارد.

۲۹_خالکوبی کمدی

هیچ راهی بهتر از نمایش ویترین مقداری طلای طنز ، برای نشان دادن توانایی شما در ارائه ایده خال کوبی جالب نیست. شما می دانید زنان در مورد مردی با شوخ طبعی چه می گویند. تصور کنید که اگر خال کوبی شما هر وقت آنها را ببیند باعث خندیدن آنها می شود چه فکر می کنند. فقط زیاده روی نکنید.

۳۰_خالکوبی کارتونی

بین انیمیشن و هنر خال کوبی یک هزار مورد مشترک وجود دارد ، بنابراین یک خال کوبی کارتونی از قبل احساس می شود که یک زبان مشترک بصری مشترک است. با این وجود ، هوشمندانه انتخاب کنید.

۳۱_خالکوبی آرم

تعدادی از آرم ها به یک توافق هنری و نمادین دست می یابند ، و نتیجه آن چیزی است که به خوبی می تواند یک خال کوبی جالب یا کنایه آمیز باشد. همچنین یک فرصت مناسب وجود دارد که برخی از مارک ها به شما پول بدهند تا آرم خود را بر روی پوست خود بزنید. به نظر می رسد شما باید کمی فکر کنید.

۳۲_خالکوبی کرست خانوادگی

یک تاج خانوادگی مملو از جزئیات انتخاب و شور و نشاط نمادین است. برای زنده نگه داشتن این سنت قدیمی یکی از سینه ، پشت یا بازو خود را پاشید.

۳۳_خالکوبی مینیمالیستی

اکنون بیش از هر زمان دیگر ، طرح های خال کوبی مینیمالیستی برای آقایان رو به پیشرفت است ، به طوری که ما گسترش گسترده ای را به آنها اختصاص دادیم. وقتی می خواهید با بیشتر چیز کمتری بگویید ، قطعاً این یکی از راه های انجام این کار است.

۳۴_خالکوبی ورزشی

مردان خالکوبی های ورزشی را دوست دارند، مخصوصا تیم هایی که طرفدارشان هستن.

۳۵_خالکوبی هندسی

الگوهای هندسی پایه و اساس برخی از تصاویر واقعا خیره کننده و برخی از بهترین خال کوبی ها برای مردان است. هنگام انتخاب این نوع خال کوبی ، کمتر در مورد معنی و بیشتر در مورد زیبایی نگران باشید.

۳۶_خالکوبی دست

احساس جسارت می کنید؟ به هر حال ، آن دست ها و انگشتان را جوهر بزنید! یا شاید فقط با انگشتان و اینچ به جلو از آنجا شروع کنید. شما می خواهید واجد شرایط استخدام شوید ، درست است؟

۳۷_خالکوبی گردن

همیشه هنگامی که بالای گردن خود را خال کوبی می کنید خطرناک است ، اما ما اینجا نیستیم تا به شما بگوییم که کجا را انجام دهید. تنها چیزی که می توانیم پیشنهاد کنیم این است که به دنبال سلیقه ای بروید.

۳۸_ خال کوبی نقل و قول

یک نقل قول عالی می تواند تأییدکننده زندگی باشد و گاهی اوقات تغییر دهنده زندگی باشد. چه راهی بهتر از این که این جمله عالی را به خود یادآوری کنید ، یادآوری کنید؟

۳۹_خالکوبی آستین

اگر برای اولین یا دومین بار مرکب می شوید ، ایده های کوچک خال کوبی ما را برای آقایان در نظر بگیرید و طبق آن پیش بروید از طرف دیگر ، اگر شما یک علاقه مند به خال کوبی فصلی هستید ، آستین پر رفتن را در نظر بگیرید! آستین یکی از بهترین ایده های خال کوبی در این لیست است ، اگر شما از چند جلسه طولانی با هنرمند خود بیزار باشید.

۴۰_خالکوبی مچ دست داخلی

برای برخی ظرافت های شیک ، یک الگوی یا تصویر مینیمالیستی بر روی ناحیه داخلی مچ دست قرار دهید.

سخن آخر

۲۰ ایده طراحی تتو در دو بخش ۲۰ تایی برای شما تهیه کردیم که با مفاهیم بیشتر آشنا بشید ولی این را بدانید که اصلا طرح ها به این ۴۰ ایده ختم نمی شود و میتوان ایده های خیلی زیادی را معرفی کرد یا خودتان ایده های دیگری داشته باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *