۲۰ ایده طراحی تتو

۲۰ ایده طراحی تتو

ایده هایی برای طراحی تتو

خیلی از مردان و زنان ایده های مختلفی برای تتو دارند که روی بدن حک می کنند، ما در این جا با ۴۰ ایده طراحی تتو معرفی میکنیم تا بیشتر با طرح های تتو یا تاتو آشنا شوید. در این مقاله به ۴۰ ایده طراحی تتو می پردازیم.

۱ – تتو مینیمال

اگر برای بار اول یا دوم هست که می خواهید طرح تتو روی بدنتان کار کنید، یک خالکوبی کوچک احتمالا هوشمندانه ترین راه برای انجام است. بهتر است جایی این تتو را کار کنید که به راحتی بشود پنهان کرد. بخصوص اگر در سطح خاصی زده باشید. البته مطمئنا شما اولین کسی نخواهید بود که خال کوپی را برای افراد خاص زده باشید یا نمایش دهید. تتوهای مینیمال همیشه محبوب هستند و به شیوه های گوناگون قابل اجرا هستند.

 

 

۲ –  خالکوبی قبیله ای

خال کوبی های قبیله ای قرن ها هست که از نماد ، سنت ، فرهنگ و مردانگی بهره می گیرند. با شیب های جسورانه و الگوهای درهم آمیخته ، بسیار جالب به نظر می رسند. اگر یکی از آن ها را طراحی کردید، هر بار که نمایش می دهید ، ظاهرا موضوع یا داستان خاصی را ارائه میدهید. می توانید از سبک های اجرایی تتو دات ورک استفاده کنید.

 

 

۳ -تتو خطی

گاهی اوقات بهترین خال کوبی برای مردان ساده ترین خال کوبی است. اگر نمی خواهید کل فرآیند را بیش از حد به تصویر بکشید ، چیزی ساده و مقرون به صرفه را انتخاب کنید و تجربه ای بدون درد داشته باشید.

 

۴ – تتو شیر

تصاویر حیوانات می توانند معانی زیادی را منتقل کنند و خال کوبی شیر قطعاً از این قاعده مستثنی نیست. برای مردان ، این می تواند به معنای رهبری ، شجاعت و اشراف باشد ، از جمله چیزهای دیگر. اگر گربه های کوچک تر را دوست دارید، مقاله تتو گربه را مطالعه کنید!

 

۵ – تتو گرگ

گرگ یکی از جالبترین حیوانات است و به طور طبیعی یکی از جالبترین خال کوبی ها را ایجاد می کند. بیش از یک انتخاب بصری ، گرگ توانا نمادی از آیین گرایی ، وفاداری ، ولایت پذیری و غریزه است.

۶ -تتو جغد

جغد که در درجه اول یک موجود شب است ، انواع و اقسام احساسات باستانی و مرموز را به ذهن متبادر می کند. خال کوبی جغد با روابط نزدیک با ماه ، می تواند نکات ظریف عرفانی زنانه را نیز به همراه داشته باشد. اگر شما یک فرد معمایی هستید که یک جنبه مخفی دارد ، این ممکن است بهترین ایده خال کوبی برای شما باشد.

 

 

۷ – تتو ققنوس

اگر در زندگی بر موانع سختی غلبه کرده اید ، ققنوس می تواند نماد شخصی شما باشد. مرغ آتشین افسانه ای ، ریشه در ادبیات یونان و مصر ، از خاکستر برخاسته تا نشانه تولد دوباره باشد.

 

 

۸ – تتو اژدها

آیا چیزی وجود دارد که یک اژدها نماد این نقطه نباشد؟ این که آیا شما یک فرد بی ارزش و فریبنده هستید یا کسی که فقط ایده موجودات عالی قدرتمند را دوست دارد  که با خال کوبی اژدها باشید. می توانید در ترکیب با این تتو از تتو یین و یانگ استفاده کنید.

 

 

۹ – تتو قطب نما

وقتی صحبت از بهترین طرح های خال کوبی برای آقایان می شود ، قطب نما کلاسیک نادیده گرفته می شود و کمتر از آن کم می شود. این می تواند هیجان سفر ، سفر پر پیچ و خم زندگی یا هر دو مفهوم را همزمان نشان دهد.

 

 

۱۰ – تتو سه بعدی یا ۳D

خال کوبی های جالب زیادی وجود دارد که یکی از آنها داشتن یک تتو سه بعدی روی بدن شماست.  با این حال ، این نیز طرحی است که وقتی به اشتباه اجرا شود و در نقطه نادرستی از بدن قرار می گیرد ، می تواند موجب دل زدگی شود. به همین دلیل ، شما می خواهید قبل از شروع اجرا ، به دنبال یک هنرمند تاتو واقعا ماهر باشید. اگر تاتوآرتیست هستید، راهنمای جامع اجرای تتو را مطالعه کنید.

 

۱۱ – خالکوبی ستاره

خال کوبی ستاره ای با کیفیت بیشتر از هر زمان دیگری در میان مردان و زنان محبوب است. همانطور که در مقاله تتو پشت گوش گفته شد ستاره ها به روش های گوناگون قابل اجرا هستند، تصمیم گیرنده شمایید.

 

۱۲ – خال کوبی پرتره

یکی از راه های تکریم یک فرد خاص در زندگی شما این است که تصویر وی برای همیشه در پوست شما جای گرفته است. یا میتواند چهره یکی از افراد تاثیرگذار در زندگی تان را بر بدنتان تاتو کنید.

 

 

۱۳ – تتو نوشته با فونت خاص

بهترین خال کوبی های حروف برای مردان به طور مستقیم از استعاره ها استفاده می شود تا اهمیت و معنی مستقیم را به نمایش بگذارد. فقط به یاد داشته باشید که سبک خط به اندازه خود حروف مهم است. هر فونتی را مه دوست دارید انتخاب کنید و از هنرمند خود بخواهید که عناصر دلخواه شما را به طرح اضافه کنند.

 

 

۱۴ – تتو جمجمه

به لطف استعدادهای خلاق هنرمندان خال کوبی در سراسر جهان ، روندی که می توانست دهه ها قبل از بین برود مانند همیشه قوت می گیرد. ما در مورد خال کوبی جمجمه همه جا حاضر صحبت می کنیم ، که اشکال و تکنیک های مختلفی دارد.

 

 

۱۵ – تاتو مذهبی

طبق مباحثی که در مقاله تاتو گل رز بیان شد، یکی از معانی گل رز اشاره به مفهوم پاکی و معصومیت مریم مقدس است. شما می توانید چهره معروف حضرت مسیح را بعنوان طرح تتو انتخاب کنید و یا می توانید از تاتوهای هندسی مقدس بهره ببرید.

 

 

۱۶ – تتو پول

اگر اقتصاددان هستید، در بازار بورس حرفه ای دارید و یا بهتر از همه اینها، اگر ثروتمند هستید می توانید از این تاتو خاص لذت ببرید. اگر ثروتمند نیستید هم می توانید به ضرب المثل “پول پول می آورد” اکتفا کنید. این تاتو می تواند رویا و هدفی که در سر دارید را به شما یادآوری کند.

 

 

۱۸ – تتو موسیقی

از نت  گرفته تا تصاویر آلبوم نمادین ، دنیای موسیقی انبوهی از ایده های جالب خال کوبی را برای مردان و زنان به ارمغان می آورد.

 

 

۱۹ – تاتو پیکان

ساده تر از خال کوبی پیکان نیست ، که به اندازه های مختلفی تقسیم می شود و تقریبا در هر نقطه از بدن زیبا به نظر می رسد.

 

۲۰ – خالکوبی پر

همانطور که در مقاله های تاتو عقاب و تتو پرستو گفته شد، پرندگان و تاتوی آنها ارتباط عمیقی با مفاهیم آزادی و سفر دارند. اگر پر این پرندگان را انتخاب کنید، مفهوم این تتو بیشتر به رهایی، آزادی و سبکبالی اشاره خواهد داشت.

 

 

۲۱_تاتو گل رز

احتمالاً در زندگی واقعی کمتر به دریافت گل اهمیت می دهید ، اما وقتی صحبت از بهترین طرح های خال کوبی برای آقایان می شود ، قطعاً یک گل رز باعث جلب توجه می شود. گل رز همانطور که در مقاله تتو گل رز گفته شد، این گل نماد بیساری از مفاهیم عمیق احساسی است.

 

 

۲۲_تتو تاج

آیا شما خودتان را برتر از دیگر افراد میدانید؟ اگر احساس می کنید که برتر هستید و لیاقت دریاقت تاج پادشاهی رادارید، این گزینه عالی است. تتو تاج یکی از بهترین گزینه ها برای افراد یاست که در حرفه و گروه خود را بهتر از دیگران می دانند. تاج در میان تتوهای امیر تتلو نیز دیده می شود.

 

 

۲۳_تاتو ماشین

تتو ماشین یکی از تتوهای مورد علاقه آقایان است. بسیاری از آقایان به انواع اتومبیل علاقمندند و دوست دارند یکی از این اتومبیل های زیبا را بر روی بدنشان داشته باشند. این تتو به سبک های مختلف قابل اجراست.

 

۲۴_تاتو خانوادگی

چه راهی بهتر از داشتن خال کوبی خانوادگی؟ این تاتو برای همه خانواده ها و افراد مناسب است. با داشتن تتو خانواده روی بدن خود ، به معنای واقعی کلمه می توانید عشق به خانواده را به خود و دیگران یادآوری کنید. اینکه چه طرحی را انتخاب کنید، پرتره، نام، یک جمله و یا یک علامت خانوادگی، به تصمیم خودتان بستگی دارد.

 

 

۲۵_تتو عقرب

این موجود به دلیل نیش زهرآگینش نماد خطر و درد است اما شما با داشتن آن می توانید قدرت و صلابت خود و مقاومتتان در شرایط سخت را یادآور شوید.

 

 

۲۶_تاتو معنی دار

تتوهای مفهومی برای همه افراد جذاب هستند. این نوع تتوها را در هر قسمتی از بدن و به همه سبک های تتو اجرا نمایید.

 

 

۲۷_تاتو نام

مانند خال کوبی پرتره ، نام خال کوبی یکی از راه های تکریم کسانی است که دوستشان دارید. مگر اینکه اسم خود شما باشد – در آن صورت شما یک خودشیفته هستید.

۲۸_تتو خط هندسی

اگرچه ممکن است مانند یک کتاب درسی دارای سبک و سبک باشد ، اما اگر شما بخواهید ، خال کوبی های خطی همچنان می توانند معنی داشته باشند. به طور متناوب ، گاهی اوقات یک خال کوبی جالب برای مردان فقط یک خال کوبی جالب برای مردان است ، و هیچ مشکلی وجود ندارد.

 

 

۲۹_خالکوبی کمدی

اگر کمدین یا طنزنویس هستید، پیشنهاد می کنیم یک تتو طنز داشته باشید. تصاویر و کمیک های جالب زیادی در سراسر دنیا وجود دارند و برای انتخاب، دست شما کاملا باز است.

 

 

۳۰_تاتو کارتونی

بین انیمیشن و هنر خال کوبی یک هزار مورد مشترک وجود دارد ، بنابراین یک طراحی تتو کارتونی از قبل احساس می شود که یک زبان مشترک بصری است. با این وجود ، هوشمندانه انتخاب کنید. در مقاله تتو دیزنی به این مسئله اشاره شد که بهتر است ابتدا ویژگی های شخصیت مورد نظرتان را مطالعه کنید و سپس تتو را اجرا نمایید.

 

 

۳۱_تتو آرم

تعدادی از آرم ها به یک توافق هنری و نمادین دست می یابند ، و نتیجه آن چیزی است که به خوبی می تواند یک خال کوبی جالب یا کنایه آمیز باشد. همچنین یک فرصت مناسب وجود دارد که برخی از مارک ها به شما پول بدهند تا آرم خود را بر روی پوست خود بزنید. به نظر می رسد شما باید کمی فکر کنید. برند مورد نظرتان را دقیق و فکر شده انتخاب کنید.

 

 

۳۲_خالکوبی نشان

یک تاج خانوادگی مملو از جزئیات انتخاب و شور و نشاط نمادین است. برای زنده نگه داشتن این سنت قدیمی یکی از سینه ، پشت یا بازو خود را برای تتو انتخاب کنید.

 

 

۳۳_خالکوبی مینیمالیستی هندسی

اکنون بیش از هر زمان دیگر ، طرح های خال کوبی مینیمالیستی برای آقایان رو به پیشرفت است ، به طوری که ما گسترش گسترده ای را به آنها اختصاص دادیم. وقتی می خواهید با بیشتر چیز کمتری بگویید ، قطعاً این یکی از راه های انجام این کار است.

 

 

۳۴_تاتو ورزشی

مردان خالکوبی های ورزشی را دوست دارند، مخصوصا تیم هایی که طرفدارشان هستند. البته ین به این معنا نیست که خانم ها این تتو را دوست ندارند. بسیاری از خانم ها طرفدار سرسخت تیم های ورزشی هستند.

 

۳۵_خالکوبی هندسی

الگوهای هندسی پایه و اساس برخی از تصاویر واقعا خیره کننده و برخی از بهترین خال کوبی ها برای مردان است. هنگام انتخاب این نوع خال کوبی ، کمتر در مورد معنی و بیشتر در مورد زیبایی نگران باشید.

 

۳۶_تتو دست

تتو دست یکی از نقاط مناسب برای طراحی تتو به سبک های مختلف است. کافی است جسارت به خرج دهید و. طرح های مختلف را ترکیب کنید!

 

 

۳۷_تاتو گردن

همیشه هنگامی که بالای گردن خود را خال کوبی می کنید خطرناک است ، اما ما اینجا نیستیم تا به شما بگوییم که کجا را انجام دهید. تنها چیزی که می توانیم پیشنهاد کنیم این است که به دنبال سلیقه ای بروید.

 

 

۳۸_ تتو نقل و قول

یک نقل قول عالی می تواند تأییدکننده زندگی باشد و گاهی اوقات تغییر دهنده زندگی باشد. چه راهی بهتر از این که این جمله عالی را به خود یادآوری کنید .

 

۳۹_خالکوبی بازو

بازو یکی از مناسب ترین نقاط بدن برای اجرای اولین و دومین تتو است. زیرا در این جلسات بدن شما دارد عادت به ضربات تتو را شروع می کند.

 

۴۰_تتو مچ دست داخلی

برای برخی ظرافت های شیک ، یک الگوی یا تصویر مینیمالیستی مربوط به طراحی تتو بر روی ناحیه داخلی مچ دست قرار دهید.

سخن آخر

 

برای گسترش هنر تتو بدن و صورت بصورت تخصصی و حرفه ای، ویدیوهای آموزش رایگان تاتو توسط نویسنده و مترجم کتاب تاتو بدن برای شما تتوآرتیست عزیز آماده شده است.  صفحات ما را در اینستاگرام و یوتیوب دنبال کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *