تتو داخل ران

۱۴ نقطه از بدن برای پنهان کردن تتو

نقاطی برای پنهان کردن تاتو


نتیجه
 یک نظرسنجی Ipsos که در سال ۲۰۱۹ انجام شد می گوید: از هر ۱۰ نفر ۳ نفر یک خالکوبی دارند. افراد زیادی با خالکوبی ، چه کوچک و چه بزرگتر ، وجود دارند و این فرهنگ طی چند سال گذشته بیشتر مورد پذیرش قرار گرفته است. در حالی که خالکوبی ها در روزهای اخیر جالب هستند ، اما همه با آنها راحت نیستند. برخی از افراد مایل هستند که تتوهایشان را در نقاطی اجرا کنند که از دید دیگران دور باشد و یا به راحتی دیده نشود. والدین نیز ممکن است با داشتن تتو مخالف باشند و خیلی از آنها این نظر را دارند که تاتو داشتن در دید دیگران امری غیرمجاز تلقی می شود. در این مقاله به بررسی ۱۴ نقطه از بدن که برای پنهان ماندن تتو مناسب است پرداخته ایم. با ما همراه باشید.

 

 

مکان هایی برای پنهان کردن تتو

پنهان کردن یک تتو می تواند به سادگی آب خوردن باشد اگر نکاتی که گفته می شود را رعایت کنید. در ابتدا بهتر است بدانید که تتو هرچقدر بزرگ تر باشد، پنهان کردن آن سخت تر است بنابراین اگرمایل هستید تتو شما در دید عموم نباشد، بهتر است یک یا چند تتو کوچک انتخاب کنید. در ادامه به بررسی این نقاط می پردازیم:

 

پشت گوش

بهترین گزینه برای

 • زنان
 • مردان با موی بلند

 

اگر موهای بلندی دارید یا نه، پشت گوش می تواند یکی از گزینه های ایده آل برای پنهان سازی تتو باشد زیرا این نقطه توجه زیادی به خود جلب نمی کند و با آرایش نیز قابل پنهان سازی است. این نکته را در نظر بگیرید که صدا و ضربه های ماشین تتو در پشت گوش به دلیل نزدیک بودن به عصب های شنوایی ممکن است ناراحت کننده باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد تتو پشت گوش روی این لینک کلیک کنید.

 

تتو پشت گوش

تتو پشت گوش

 

پشت گردن

بهترین گزینه برای

 • زنان
 • مردان با موی بلند

اگر دختر هستید و می توانید با استفاده از موهای خود این ناحیه را پوشش دهید، تاتو زدن در پشت گردن یک گزینه بسیار خوب برای شماست. بسیاری از افراد مشهور تتو پشت گردن دارند که در مقاله تتوهای ریحانا می توانید آنها را مشاهده کنید. آریانا گرانده نیز در پشت گردنش تتو دارد. هر دو چهره مشهور تتوهای زیادی دارند و هر دو آنها در یافتن این مکان اسرارآمیز برای تتو خوب عمل کرده اند! دقت اشته باشید که اگر موهایتان را کوتاه کنید و یا ببندید، امکان دیده شدن تتو وجود دارد اما با استفاده از کرم های گریم و لباسهای خاص این امکان نیز حذف خواهد شد. بهتر است زمانی که تتو تازه است و در حال بهبودی است، آن را نپوشانید و اجازه دهید هوای آزاد با آن برخورد داشته باشد. بیشتر بخوانید: کارهای ممنوعه بعد از تتو

به این نکته توجه کنید که تتو گردن ممکن است از نقاط دیگر دردناک تر باشد. مشاهده نمودار درد و سوزش تتو در نقاط مختلف بدن

 

تتو پشت گردن

تتو پشت گردن

 

کف پا

بهترین گزینه برای

 • زنان
 • مردان

این قسمت یکی از بهترین گزینه ها بدون توجه به جنسیت و شرایط خاص بدن است. این نقطه به دلیل استفاده از کفش و جوراب این امکان را به شما می دهد که به راحتی تتوی خود را پنهان کنید. همچنین طرح های خلاقانه ای برای اجرای تتو کف پا وجود دارد.

 

تاتو کف پا

تاتو کف پا

 

کنار مچ پا

بهترین گزینه برای

 • زنان
 • مردان

این قسمت از بدن نیز با استفاده از جوراب و کفش به راحتی قابل پنهان سازی است و بسیاری از مردم در این ناحیه تتو می زنند. تاتوهای این ناحیه همچنین با استفاده از شلوار بلند پنهان می شود و درد آن از درد تتو در کف پا و یا پشت گوش و گردن کمتر است.

 

 

تتو مچ پا

تتو مچ پا

 

داخل لب

بهترین گزینه برای

 • زنان
 • مردان

داخل لب یکی از گزینه های عجیب و غریب برای انتخاب باشد زیرا درد زیادی در زمان اجرا دارد و همچنین چند ماه بعد شروع به محو شدن می کند. مایلی سایرس یکی از افرادی بود که این تتو را انجام داد و از آن زمان محبوبیت تتو داخل لب افزایش یافته است.

 

تتو داخل لب

تتو داخل لب

 

زیر بغل

بهترین گزینه برای

 • زنان
 • مردان

بسیاری از افراد عقیده دارند که این ناحیه بهترین ناحیه برای پنهان سازی تتو است زیرا اگرشما لباس های آستین دار بپوشید هرگز کسی متوجه تتو شما نخواهد شد. همچنین ظاهر و مساحت این قسمت به گونه ای است که طرح‌های زیبایی در این ناحیه خود را نشان می دهند. مسئله مورد توجه درمورد این قسمت از بدن این است که زیر بغل جرو دردناک ترین نواحی بدن برای تتو محسوب می شود. درد تتو در این ناحیه به حدی زیاد است که بسیاری از هنرمندان تتو مشتریان خود را از انجام تتو زیر بغل منصرف می کنند! یکی از دلایلی که افراد ممکن است از اجرای تتو در این نقطه صرف نظر کنند این است که غدد لنفاوی فراوانی در این ناحیه وجود دارد و ممکن است ضربه زدن به آنها موجب بیماری شود.

 

تتو زیر بغل

تتو زیر بغل

 

کنار قفسه سینه

بهترین گزینه برای

 • زنان
 • مردان

 

این نقطه از بدن نیز قابلیت پنهان سازی خوبی برای تتو دارد زیرا اغلب از دید مخفی است و تا بخصوص اگر خانم هستید حتی زمانی که لباس زیر به تن دارید تتو شما مخفی است. همچنین این ناحیه قابلیت خوبی برای اجرای تتوهای بزرگ تر دارد. تنها چیزی که می تواند باعث شود این قسمت را انتخاب نکنید، درد آن در زمان اجراست. به دلیل نزدیکی به زیر بغل، این ناحیه نیز دردناک است اما درد آن بسیار کمتر از زیر بغل است.

 

تتو کنار قفسه سینه

تتو کنار قفسه سینه

 

باسن

بهترین گزینه برای

 • زنان
 • مردان

این ناحیه به دلیل اینکه اغلب در زیر لباس قرار می گیرد گزینه مناسبی برای آقایان و خانم هاست. تا زمانی که به استخر و یا ساحل نروید، تتو شما از نظرها پنهان است. درد تتو در این ناحیه نیز متوسط است.

 

 

تتو باسن

تتو باسن

 

بین انگشتان

بهترین گزینه برای

 • زنان
 • مردان

 

این ناحیه برای پنهان کردن تتو بسیار مناسب است اما یک نکته مهم را باید در نظر بگیرید: در زمان بهبود تتو بهتر است روی آن را نپوشانید و اجازه دهید زخم های آن درمان شوند.

 

تتو بین انگشتان

تتو بین انگشتان

 

کشاله ران

بهترین گزینه برای

 • زنان
 • مردان

این ناحیه به خوبی از دید دیگران پنهان می شود. بهتر است در این ناحیه طرح های کوچک و طریف اجرا شوند. درد این قسمت از بدن در زمان تتو زدن زیاد است پس اگر اولین تتو خود را انجام می دهید بهتر است این ناحیه را انتخاب نکنید.

 

تتو کشاله ران

تتو کشاله ران

 

زیر چانه

بهترین گزینه برای

 • زنان
 • مردان

 

متاسفانه قانون دردناک بودن برای همه نواحی که تتو به خوبی پنهان می شود وجود دارد. دقت داشته باشید که تتو در این ناحیه نسبت به بقیه نواحی راحت تر دیده می شود.

 

تتو زیر چانه

تتو زیر چانه

 

قسمت داخلی ران

بهترین گزینه برای

 • زنان
 • مردان

این ناحیه بخصوص برای خانم ها کمتر دردناک است و به نسبت گزینه های گفته شده کمترین درد را دارد. جنبه خوب دیگر ران این است که به دلیل شکل عضلاتش امکان اجرای طرح های بزرگ تر را نیز دارد. البته اگر می خواهید تتو شما هرگز دیده نشود، بهتر است یک طرح متوسط تا کوچک انتخاب کنید.

 

تتو داخل ران

تتو داخل ران

 

کنار استخوان لگن

بهترین گزینه برای

 • زنان
 • مردان

اگر به دنبال طرحی بزرگتر هستید، لگن یک مکان ایده آل است. تتو شما فقط زمانی مشخص می شود که لباس زیر یا مایو به تن داشته باشید. این ناحیه درد زیادی ندارد.

 

تتو لگن

تتو لگن

 

زیر یا بین سینه ها

بهترین گزینه برای

 • زنان

این ناحیه برای خانم ها مناسب تر است؛ گرچه برای آقایانی که توانایی پوشاندن سینه را دارند نیز یک گزینه مناسب است زیرا شما اطمینان دارید که بیرون از منزل همیشه لباس به تن دارید!

خانم ها نیز تا زمانی که لباس به تن دارند از دیده شدن تتو خود در امان هستند.

 

 

 

همانطور که قبل تر گفته شد، انتخاب طرح مناسب برای تتو بسیار مهم است و مهم تر از آن، انتخاب تتوآرتیست با تجربه و حرفه ای است. اگر به حرفه ای شدن در اجرای تتو علاقه دارید دوره های آموزش تاتو بدن مناسب شماست.

برای مشاهده  نمونه کارهای اجرای تتو روی لینک کلیک کنید و برای اطلاع از زمان برگزاری دوره های آموزش تتو و مشاهده ویدیوهای رایگان آموزش تتو به صفحه اینستاگرام ما مراجعه کنید!

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *