تتو مردانه

۱۲ طرح تتو جذاب مردانه

ایده‌های تتو مردانه در قسمت‌های مختلف بدن:

 

اگر به دنبال زدن تتو جدید هستید و یا اگر از قبل تتو دارید و می‌خواهید تتو جدید بزنید، نیاز به ایده‌هایی برای طرح تتو مورد نظرتان و همچنین ناحیه مورد نظر برای اجرای تتو دارید. در این مقاله ایده هایی برای نواحی تتو مردانه را بررسی می‌کنیم. پس با ما همراه باشید.

 

تتو مردانه

تتو مردانه

تتو مردانه

این روزها با پیشرفت و تخصصی شدن تاتو در میان افراد جوامع، هنر تاتو محبوب‌تر از قبل شده است. افراد با استفاده از تاتو اعتماد به نفس خود را بالاتر می‌برند، نقص‌های خود مانند آثار سوختگی، زخم، ماه گرفتگی و بخیه را می‌پوشانند و عضلات ورزیده خود را به نمایش می‌گذارند و علاوه بر آن، اعتقادات مذهبی، فرهنگی، سنتی و مدرن خود را معرفی می‌کنند. سوالی که برای آقایان پیش می‌آید این است که چه طرحی و در کدام قسمت بدن؟

اگر این سوال شما هم هست با ما همراه شوید.

 

تتو مردانه

تتو مردانه

 

رایج ترین مکان‌ها برای تاتو مردانه

مچ دست

ساعد

مچ پا

روی پا

گردن

صورت

دنده

روی دست

 

تتو مردانه

تتو مردانه

 

محبوب ترین طرح‌ها برای تاتو مردانه

تاتو قبیله ای

جمجمه

اژدها

ققنوس

شیر

گرگ

گل

قطب نما

مذهبی

دریایی

تاج

 

 

تتو مردانه

تتو مردانه

 

 

ایده‌های تتو مردانه در قسمت‌های مختلف بدن

 

تتو سینه

ممکن است فکر کنید که قسمت سینه برای تتوهای بزرگ تر مناسب است، اما بهتر است دقیق تر فکر کنید. چرا که ناحیه سینه برای تتوهای کوچک نیز بسیار زیبا خواهد بود. یک تتو نوشته ساده با فونت زیبا می‌تواند ایده آل باشد. برای اطلاعات بیشتر مقاله تتو نوشته انگلیسی را بخوانید.

 

تتو مردانه

تتو مردانه سینه

تتو مچ دست

تتوهای کوچک بر روی مچ دست آقایان بسیار جذاب خواهد شد. طرح‌های طرح‌های مختلفی برای اجرا روی مچ دست وجود دارد. طرح‌هایی مانند لنگر، تتو گل رز کوچک، صلیب، یک کلمه انگلیسی و … . برای پیدا کردن طرح های تتو مچ دست، به مقاله تتوهای کوچک معنادار مراجعه کنید.

 

تتو مردانه

تتو مردانه مچ

 

تاتو بازو

بسته به اندازه و طول تتو، می‌توانید آن را در قسمت‌ پایین یا بالای بازو قرار دهید. اگر طرح شما خیلی کوچک است بهتر است در قسمت بالای بازو قرار گیردو در غیر اینطورت در قسمت پشت بازو درست در پشت آرنج نیز مکان مناسبی برای قرار دادن تاتو است. برخی از طرح‌های تتو با پیچ و تاب‌ و انحناهای خود باعث می‌شوند که عضلات بدن شما به خصوص در قسمت بازو بهتر و ورزیده تر به نظر بیایند.

 

تتو مردانه

تتو مردانه بازو

 

تتو ساعد

ساعد شما اندازه مناسبی برای اجرای تتوهای کوچک تا متوسط دارد و همچنین به خاطر مساحتش، ایده‌های بسیار زیاد و جذابی برای انتخاب وجود دارد. می‌توانید برای این ناحیه از تتوهای منظره که در این روزها بسیار محبوب هستند و اکثرا به سبک دات ورک اجرا می‌شوند را انتخاب کنید.

 

تتو مردانه

تتو مردانه ساعد

 

تاتو پشت

این انتخاب شماست که تتو مردانه خود را دقیقا در کجا قرار دهید اما قسمت پشت کمر به دلیل فضای زیادی که دارد به شما این اجازه را می‌دهد که طرح‌هایی با جزییات زیاد و درشت را انتخاب کنید. همچنین می‌توانید طرح‌هایی از تتو ستون فقرات انتخاب کنید که در این صورت تتو شما عمودی خواهد بود و از طرح‌هایی مانند مار، اژدها، نوشته‌های انگلیسی، ژاپنی، چینی و … می‌توانید استفاده کنید. در صورتی که اولین تتو شماست و یا فصد دارید که تتو ساده داشته باشید بهتر است ار نمادهایی مانند صلیب و حروف ساده استفاده کنید.

 

تتو مردانه

تتو مردانه پشت

 

تتو روی دست

اگر در این ناحیه تتو بزنید، باید دقت داشته باشید که تتو شما به راحتی دیده خواهد شد. همچنین تتوهایی که در قسمت دست اجرا می‌شوند معمولا زودتر از تتوهای نواحی دیگر محو  شده و نیاز به ترمیم پیدا می‌کنندو این به این دلیل است که دست‌های ما زمان زیادی در تماس با آب و نور خورشید است و هر دوی این موارد بر روی غلظت رنگ تاتو شما تاثیر خواهد داشت. با این حال، تتو روی دست از جذاب ترین ایده‌های اجرای تتو ختی در اولین تجربه است و شما با انتخاب طرح هایی مانند گل‌های کوچک، تتو پرنده و تتو مینیمال، پوست خود را زیباتر خواهید کرد.

 

تتو مردانه

تتو مردانه روی دست

 

تتو شانه

شانه آقایان محل قابل توجهی برای قرار دادن یک تتو است. همچنین انتخاب طرحی که از شانه شما شروع شود و به سمت گردن و سینه می‌رود نیز ایده مناسبی است. اگر به دنبال داشتن تتو در پشت یا جلوی شانه خود هستید، معمولا یک طرح کوچک الی متوسط در این ناحیه بهتر به نظر می‌رسد. یک کلمه نیز به خوبی در این محل قرار می‌گیرد.

 

تتو مردانه

تتو مردانه روی شانه

 

تتو گردن

اگر به تتو گردن فکر می کنید، به این معنی است که شجاع هستید چرا که بسیاری از مردم از درد تتو گردن می‌ترسند. با انتخاب یک نماد ساده و کوچک، یک تتو عالی داشته باشید. نوشته‌هایی که مانند زبان ژاپنی از بالا به پایین هستند یا قطعات هنری کوچک که از کنار یا پشت گردن پایین می‌روند پیشنهادهای خوبی هستند. همچنین از تتو پشت گوش غافل نشوید.

 

تتو مردانه

تتو مردانه روی گردن

 

تتو صورت

بهتر است قبل از انجام تتو صورت، درمورد آن تحقیق کنید. اگر مطمئن هستید که قرار است روی صورتتان تتو داشته باشید، بهترین مکان برای آن در امتداد استخوان گونه است. اگر این اولین تاتو شماست بهتر است در ابتدا ناحیه دیگری از بدن را امتحان کنید؛ همچنین در نظر داشته باشید که تتو برای همیشه روی صورت شما باقی خواهد ماند مگر اینکه از روش لیزر تتو استفاده کنید.

 

تتو مردانه

تتو مردانه صورت

 

تتو دنده

درست است که تتو در نواحی نزدیک به استخوان دردناک تر است، اما به دلایلی نیز ناحیه مناسبی است. در این ناحیه فضای بزرگی برای اجرای یک طرح با جزییات زیاد و در اندازه بزرگ وجود دارد. همچنین این قسمت از بدن آقایان برای اجرای طرح‌های نوشته با فونت‌های مختلف عالی است. محل دقیق تتو دنده به خودتان بستگی دارد زیرا فضای کافی در این قسمت موجود است و یک نکته مثبت دیگر اینکه برای افرادی که قصد دارند تتو خود را در محل کار از دید دیگران پنهان کنند گزینه ای عالی است.

 

تتو مردانه

تتو مردانه دنده

 

تاتو پا

تتو داشتن روی ماهیچه‌های پا، برای آقایان بخصوص آن دسته از آقایان که عضلاتی ورزیده دارند مناسب است. باید تصمیم بگیرید که تتو خود را روی ران ترجیح می‌دهید یا روی ساق پا. سپس تصمیم بگیرید که قصد دارید آن را در جلو یا پشت پای خود قرار دهید. قبل از تصمیم گیری با هنرمند تتو خود مشورت کنید.

 

 

تتو روی پا

سطح روی پای شما یک ناحیه کوچک است و امکان اجرای طرح‌های بزرگ وجود ندارد. اما اگر به طرح های کوچک علاقمندید و همچنین علاقه ندارید تتو خود را به همه اطرافیان تان نشان دهید، این محل بهترین گزینه است. باید در نظر داشته باشید که تتو روی پا ممکن است کمی دردناک باشد اما به دلیل کوچک بودن طرح و زمان بر نبودن پروسه اجرا، خیلی طول نمی کشد که تاتو تکمیل می شود.

 

تتو مردانه

تتو مردانه

 

برای مشاهده  نمونه کارهای اجرای تتو  روی لینک کلیک کنید و برای اطلاع از زمان برگزاری دوره های آموزش تتو و مشاهده ویدیوهای رایگان آموزش تتو به صفحه اینستاگرام ما مراجعه کنید. همچنین برای مشاهده نمونه کارها و اجرای هنرجویان، صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید!

 

 

 

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *