۱۰ ایده تاتو قلب جذاب که قلب شما را تسخیر می‌کند!

تاتو قلب و ایده‌هایی برای اجرای تتو

انواع زیادی از تاتو قلب وجود دارد که از دیدگاه  ، هرکدام معنی خاصی دارند. این نماد مشهور می‌تواند به عنوان یادآوری یک شکست عشقی باشد و یا نشانه یک عشق ماندگار و یا حتی نماد یک عزیز از دست رفته. رنگ‌های مختلف نیز می‌تواند در بیان مفهوم این تاتو بدن تاثیر گذار باشد. اگر می‌خواهید یک عشق یا دوستی را بر روی پوستتان حک کنید، قلب قرمز مناسب شماست. در حالیکه قلب سیاه عموما نشانه غم و اندوه از دست دادن فردی است که برای شما مهم بوده است.

 

تتو قلب

تتو قلب

 

صرف نظر از طرح و عناصر مختلفی که انتخاب می‌کنید، نماد قلب یکی از محبوب ترین و شناخته شده ترین نمادها در بین مردن سراسر جهان است. بسیاری از زوج‌ها و دوستان از این طرح تتو برای زدن تتوهای سِت استفاده می‌کنند. در این مطلب همراه ما باشید تا بهترین ایده‌ها برای اجرای تاتو قلب را پیدا کنید.

 

  • تاتو قلب قرمز

رنگ تتو می‌تواند نمایانگر بسیاری از مفاهیم درباره شما باشد. همانطور که گفته شد، جوهر سیاه نماد غم و اندوه است و رنگ قرمز نشان دهنده یک عشق رمانتیک است. اجرای یک تتو کوچک و قرمز با طرح قلب می تواند ادای احترام زیبایی برای شریک زندگی شما باشد. نماد قلب در تتوهای سلبریتی‌ها مانند کایلی جنر و هیلاری داف دیده می‌شود.

 

تاتو قلب قرمز

تاتو قلب قرمز

 

  • تاتو قلب شکسته

عاشق شدن یکی از زیباترین حس‌های دنیاست، اما همه داستان‌ها پایان خوشی ندارند. نماد قلب شکسته نشان دهنده احساسات شدید دردناک است و راهی برای یادآوری صدمه ای است که در گذشته به فرد وارد شده است. خیلی از افراد این طرح را به عنوان یک علامت هشدار دهنده انتخاب می‌کنند، به امید اینکه در آینده از خودشان بیشتر مراقبت کنند. علاوه بر آن، نماد قلب یک نشانه مثبت برای افرادی که بر رنج خود غلبه می‌کنند است. البته اگر مطمئن نیستید که شریک یا دوستتان که شما را ترک کرده برمی‌گردد، می‌توانید از تاتو موقت قلب شکسته استفاده کنید!

 

قلب شکسته

قلب شکسته

 

  • تاتو قلب سیاه

نماد قلب اغلب با عشق و علاقه همراه است، اما تتو قلب سیاه همچنین می‌تواند نشانه مرگ و غم باشد. این طرح راهی خارق العاده برای احترام به درگذشت یکی از عزیزان است و می‌تواند یادآوری برای دل شکستگی و یا از دست دادن باشد. افرادی که قصد دارند نزدیکی احساسی فرد درگذشته و از دست رفته را عمیقا ثابت کنند، این تاتو بدن را وسط قفسه سینه حک می‌کنند تا به قلبشان نزدیک تر باشد. البته هستند افرادی که تتو قلب سیاه را انتخاب می‌کنند اما مفهوم آن برایشان درد و اندوه نیست، بلکه از رنگ قرمز خوششان نمی‌آید و یا نگران محو شدن رنگ تتو هستند بنابراین تتو قلب سیاه را انتخاب می‌کنند.

 

قلب سیاه تاتو بدن

قلب سیاه تاتو بدن

 

  • تاتو قلب مینیمال

تتوهای کوچک اگر دقیق و صحیح اجرا شده باشند بسیار زیبا یه نظر می‌رسند و به اندازه طرح‌های بزرگ‌تر هزینه و سطح پوست را مصرف نمی کنند! اگر اولین تجربه تتو را آغاز می کنید، یک طرح مینیمال مناسب شماست و چه طرحی زیباتر از یک قلب کوچک و ظریف؟ می‌توانید انگشت یا مچ پای خود را تتو بزنید و بدانید که اجرای این قلب زیبای مینیمال، در هرجایی از بدن شما زیبا خواهد شد.

 

 

  • تاتو قلب با نام

اگر قصد دارید یک تاتو داشته باشید که نمادگرایی زیادی در آن باشد، این طرح خیره کننده را فراموش نکنید! تتو بدن قلب همراه با نام به شما این امکان را می‌دهد که قطعه‌ای بی نظیر در بدنتان ایجاد کنید. این روش به عنوان روشی تاثیر گذار برای نشان دادن ارزش نزدیک ترین افراد به شما عمل می‌کند. برخی افراد ترجیح می‌دهند نام اعضای خانواده خود را بنویسند؛ در حالیکه دیگران دوستی و عشق خود را با این علامت زیبا نشان می‌دهند.

 

 

  • تاتو قلب آناتومیک

آیا شکل کلیشه ای قلب مطابق میل و سلیقه شما نیست؟ چرا یک طرح واقع بینانه تر در میان تتوهای قلب را انتخاب نمی‌کنید؟ اگرچه طرح نمادین قلب در بیشتر طرح‌ها بکار می‌رود؛ اما بسیاری از مردم عقیده دارند که قلب واقع گرایانه تصور بهتری از قلب ارائه می‌دهد و دقیق تر است. این طرح اغلب نمادی از زندگی، عشق، دوستی و سرزنده بودن است. قلب اندامی است که بدون آن نمی‌توانیم به زندگی ادامه دهیم. می‌توانید گل یا عناصر دیگری را به این قلب اضافه کنید و یا می‌توانید بدون اضافه کردن هیچ طرح دیگری، به قلب تپنده تان اجازه خودنمایی بدهید.

 

 

  • تاتو قلب بی نهایت

وقتی به کلمه بی‌نهایت فکر می‌کنیم، به چیزی تمام نشدنی و همیشگی می‌اندیشیم. نماد این کلمه هم نشانگر ماندگاری و همیشگی بودن است و هنگامی که با قلب همراه شود، اغلب نشان دهنده یک عشق بی پایان است. این طرح برای کسانی مناسب است که می‌خواهند فداکاری و علاقه خود را به شخص و یا چیز خاصی در زندگی نشان دهند. می‌توانید نام کسی که دوستش دارید را با این طرح ترکیب کنید یا می‌توانید از طرح‌های مینیمال دیگری مانند پرندگان کوچک استفاده کنید. تنوع زیاد گزینه‌ها به شما امکان می‌دهد که یک طرح کاملا شخصی و منحصر به فرد برای خود ایجاد کنید.

 

 

  • تاتو ملکه قلب (بی‌بی دل)

اگر می‌خواهید یک تاتو زنانه داشته باشید که در عین حال نشان  دهند قدرت و استقلال تان باشد، این طرح گزینه خوبی است. ملکه قلب عموما با یک شخصیت در آلیس در سرزمین عجایب و همچنین کارت بازی در ارتباط است. علاوه بر آن می‌تواند نماد زیبایی، محبت و عشق باشد.

 

 

  • تاتو گل رز و قلب

این طرح تاتو بدن بسیار با ظرافت و زیباست، بخصوص هنگامی که در اندازه کوچک اجرا شود. ترکیب این دو نماد اغلب نشان دهنده شور و عشق شدید است. گل رز به خودی خود نمادی از عشق و دوستی است و گرچه این تتو را با رنگ‌ها و سبک‌های مختلف تتو می‌توان کار کرد، اما معمولا با جوهر قرمز پررنگ تکمیل می‌شود. اگر خاری که به ساقه گل متصل است قلب را زخمی کرده باشد، معنای این طرح به سمت آسیب و دل شکستگی ناشی از عشق می‌رود.

 

 

  • تاتو قلب و اثر انگشت

همانطور که می‌دانید، اثر انگشت هر شخصی منحصر به فرد است و اثر انگشت هیچ دو نفری شبیه هم نیست. بنابراین شما می‌توانید از این موضوع استفاده کنید و از اثرانگشت خودتان برای طراحی تتو استفاده کنید. روش کار هم ساده است! کافی ست انگشتتان را به جوهر آغشته کرده و روی یک کاغذ انگشت بزنید. بعد آن را نزد طراح تتو و یا اجرا کننده تتو ببرید و از او بخواهید با آن اثر انگشت برای شما یک قلب بسازد! اگر در این طرح از اثر انگشت کسی که دوستش دارید استفاده کنید، طرح شما معنای عمیق تری خواهد داشت.

 

تتو قلب

تتو قلب

 

برای اینکه تتو ماندگار تری داشته باشید، به نکات مهم قبل و بعد از جلسه اجرای تتو توجه کنید. جهت انتخاب ناحیه مورد نظر برای تتو، نمودار میزان درد تتو در نقاط مختلف بدن را در نظر بگیرید. اگر پوست حساسی دارید و یا فکر می‌کنید که در حین تتو درد زیادی به بدنتان وارد می‌شود، از محلول‌های بی‌حسی تاتو استفاده کنید.

 

 

برای آشنایی با روش‌های اجرای تتو بصورت حرفه‌ای، ویدیوهای آموزشی ما را در یوتیوب دنبال کنید.

 

 

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *