پوست مصنوعی تاتو و انواع آن

وقتی تازه می خواهید تاتو بزنید از کجا شروع می کنید؟ چگونه می توانید بدون ایجاد خراش روی بازوی همسرتان یا روی پوست خود مانند بسیاری از افراد، خط و سایه زدن را یاد بگیرید؟ (برای آشنایی با نحوه کشیدن خط در تاتو این ویدئو را ببنید) خوب، یک جواب برای این کار استفاده از “پوست های مصنوعی تاتو” است.

هنگامی که اولین بار پوست مصنوعی تاتو در دسترس قرار گرفت، معمولاً از پلاستیک یا لاستیک ساخته می شد که هیچ شباهتی با پوست واقعی نداشت و جای هیچ تعجبی نبود که پس از ارائه آن به بازار، مردم همچنان از مواردی مانند پوست خوک و گریپ فروت استفاده می کردند. اگرچه پوست خوک بوی بدی از خود تولید می کرد و با ماندن به مدت طولانی این بو بیشتر می شد و حتی گریپ فروت ها با وجود سطح خمیده به سختی بر روی آن تاتو زده می شد اما باز هم بهتر از پوست های مصنوعی از جنس لاستیک بودند.

تاتو زدن روی گریپ فروت و خوک به جای پوست مصنوعی

تاتو روی گریپ فروت و پوست خوک

با پیشرفت صنعت در این زمینه پوست مصنوعی تاتو از سیلیکون ها و پی وی سی ساخته شدند. این نوع از پوست ها بسیار کارآمدتر هستند و تاتو زدن بر روی آن ها بسیار راحت تر است اما همچنان تاتوآرتیست هایی هستند که بر این عقیده باشند که پوست خوک برای تمرین تاتو بهتر است. پوست خوک و یا بعضی از حیوانات شباهت بیشتری به پوست انسان دارند و از همین جهت یادگیری بر روی آن ها بهتر است. به غیر از پوست حیوانات، میوه ها نیز می توانند محل خوبی برای تاتو زدن باشند. (برای آشنایی با شغل یک تاتوآرتیست این مطلب را بخوانید)

پوست مصنوعی و انواع آن

پوست مصنوعی و انواع آن

پوست مصنوعی تاتو به اندازه پوست طبیعی صاف نیست بنابراین وقتی در طول روند خالکوبی کردن جوهر اضافی را پاک می کنید متوجه می شوید که سطح آن پوسته پوسته می شود و اگر از پاک کننده کافی استفاده نکنید بسیار کثیف می شود. هنگامی که سوزن به داخل پوست مصنوعی می رود مقاومت بیشتری نسبت به زمانی را دارد که بر روی پوست طبیعی کار می کنید. طبیعی است که پوست یک فرد بسیار نرم تر و مرطوب تر است. (برای آشنایی با محصولات ضدعفونی و پاک کننده تاتو به این مطلب بروید)

پوست مصنوعی به شکل ورق

پوست مصنوعی رایج

پوست های مصنوعی تاتو به شکل های متعددی در بازار موجود هستند. رایج ترین آن ها به صورت یک ورق کاغد به قطر ۳ میلی است اما همانطور که در تصویر مشخص است می توانید قطعه هایی از بدن را نیز تهیه کنید. این امر به شما کمک خواهد کرد که استنسیل کردن و تاتو زدن بر روی ناهمواری های بدن را تجربه کنید.

یک هنرجوی تاتو قبل از این که کار خود را بر روی پوست یک فرد شروع کند باید بتواند به خوبی بر روی یک پوست مصنوعی تاتو بزند. گرچه یک پوست مصنوعی با پوست مدل زنده کمی متفاوت است اما این کار لازم است. کار بر روی پوست مصنوعی به شما اعتماد به نفس لازم برای کار بر روی پوست مدل زنده را خواهد داد.

من استفاده از پوست های مصنوعی را توصیه می کنم تا به شما در دستیابی به کار دقیق تر و در آشنایی با تنظیم صحیح دستگاه تاتو و تنظیمات سرعت ولتاژ کمک کند. (مطلب نحوه راه اندازی دستگاه تاتو بدن را بخوانید)

طرحی را روی پوست استنسیل (چاپ) کنید و یا یک طرح را به صورت آزاد روی پوست بکشید همان طور که این کار را برای تاتو زدن بر روی پوست طبیعی انجام می دهید و شروع به تاتو زدن بر روی آن بکنید. (ویدئو چاپ طرح تاتو را ببینید)

 

باتشکر

امیدواریم این مطلب برای شما مفید واقع شده باشد.

منابع:

artisanhq.com

www.soulcanvasink.com

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *