هنرمندان تاتو بیشاپ

هنرمندان Bishop (بیشاپ) و محصولات آن ها

Tattoo Artists

در این بخش تمایل داریم هنرمندان Bishop (بیشاپ) و محصولات آن ها را به شما معرفی کنیم. Bishop مجموعه ای از هنرمندان حرفه ای تتو در کانادا، اروپا، مکزیک، روسیه، آمریکای جنوبی، تایوان، اوکراین و آمریکا دارد که با آن ها همکاری می کند. این همکاری باعث خلق هنرهای کم نظیر در حرفه تتو شده و همچنین می تواند برای تتوکاران مبتدی مفید باشد. ابتدا با چند تن از این تتوآرتیست ها آشنا می شویم و سپس به فعالیت آن ها در Bishop می پردازیم.

 

Horihui

Horihui در سن دوازده سالگی تصمیم گرفت که یک تتوآرتیست حرفه ای شود و به مقصود خود رسید. سبک او تتو سنتی ژانتی و معبد و فرهنگ عبادت در تایوان است. او همچنین عضوی از تیم World Famous است. شما می توانید برای آشنایی بیشتر با سبک او به اینستاگرامش با نام horihuitattoo مراجعه کنید.

 

Dean Oz

در تایوان علاقه زیادی به تتو های رنگی دیده می شود و با اینکه چندین سال از ورود سبک واقع گرایی به تایوان می گذشت هنوز نتوانسته بود جایگاه خاصی را به خود اختصاص دهد.

Dean Oz تتوآرتیست حرفه ای این کشور با تلاش های فراوان و هنر زیبای خود، توانست سبک واقع گرا را در این کشور بیشتر از پیش معرفی کند.برای بازدید از هنرهای این تتوآرتیست می توانید به اینستاگرام او با نام dean_ink2009 مراجعه کنید.

 

Mister Troshin

یکی از تتوهای هنرمندان Bishop (بیشاپ) و محصولات آن ها

هنرمندان Bishop (بیشاپ) و محصولات آن ها

Mister Troshin تتوآرتیست روسی در سال ۲۰۱۲ وارد عرصه تتو شد. سبک او بلک اند گری است و با نام mistertroshin در اینستاگرام فعالیت دارد.

 

Books

از هنرمندان Bishop کتاب ها و کارت های طرح های گوناگونی از جمله A vision from the inside , Do Us Part , Name Droping ,LA Portraits Book , Black and White Book , Tattoo Titan Trading Cards , Excavate به چاپ رسید است که می تواند الهام بخش شما در طراحی و تتو زدن باشد تا شما را یاری کند تتوآرتیست درون خود را پیدا کنید.

 

DVDs

از جمله فعالیت های دیگر این تتوآرتیست ها می توان به دی وی دی های آموزشی آن ها اشاره کرد.

Franco Vescovi یکی از بهترین ها در دنیای تتو، در سه مرحله نحوه تتو زدن صورت را آموزش داده است که به راحتی می توانید دی وی دی آن را تهیه کنید و از تجارب گران بهای ۲۰ سال او بهرمند شوید.می آموزید چگونه شیشه، چوب، تکه های گوشت، بازتاب، پارچه، موچین و چروک، کنتراست و سایه را بزنید. نحوه انتخاب عکس، تکنیک تنفس برای خطوط بهتر، نحوه ترکیب رنگ ها و شیب ها، نحوه استفاده صحیح از رنگ سفید، اشتباهاتی که موجب سفید شدن تتو می شود، زمان آمادگی برای تتو پرتره، کار با دستگاه روتاری، اهمیت لمس کردن پرتره، مسئولیت در قبال مشتری و … از دیگر مواردی که به شما آموزش داده می شود.

فرانکو صاحب واتیکان استادیو و سالنی در کالیفرنیا است. همچنین او با همکاری کمپانی Bishop مقاله ای را با امضای خود انتشار می دهد که تمامی درآمد آن خرج طوفان هاروی می شود.

 

دی وی دی Tattoo Nation به تاریخچه شکل گیری تتو می پردازد و در این میان نشان می دهد که چگونه محبوبیت تتو تا جایی پیش رفت که امروزه از هر سه نفر بالغ زیر ۴۰ سال در آمریکا یک نفر تتو دارد. همچنین از فعالیت های چارلی کارترایت، جک رودی، اد هاردی و فردی نگاره غافل نمی ماند.

 

Engraved

از جمله همکاری های دیگر Bishop می توان به همکاری این کمپانی با حکاک و مجسمه ساز انگلیسی جری کنراد اشاره نمود که این همکاری منجر به خلق هنری شگرف در دنیای تتو شد. این اثر گران بها از سرتاسر دنیا متقاضی داشت. جری هنر تتو را با هنر حکاکی تلفیق نمود تا V5 و V6 محل تلاقی رشته های هنر باشند.

شما می توانید برای دیدن اثار بیشتری از جری به اینستاگرام او با نام Jerzykonrad مراجعه کنید.

 

Seminars

Bishop همچنین سمینار های تتو در زمینه های گوناگون از تتوآرتیست های مطرح جهان برگزار کند.

 

برای آشنایی بیشتر با کمپانی Bishop و محصولات آن اینجا کلیک کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *