هنرمندان تاتو بیشاپ

تاتوآرتیست های Bishop (بیشاپ) و محصولات آن ها

Tattoo Artists

در این بخش تمایل داریم هنرمندان و تاتوآرتیست های Bishop (بیشاپ) و محصولات آن ها را به شما معرفی کنیم. Bishop مجموعه ای از هنرمندان حرفه ای تتو در کانادا، اروپا، مکزیک، روسیه، آمریکای جنوبی، تایوان، اوکراین و آمریکا دارد که با آن ها همکاری می کند. این همکاری باعث خلق هنرهای کم نظیر در حرفه تتو شده و همچنین می تواند برای تتوکاران مبتدی مفید باشد. ابتدا با چند تن از این تتوآرتیست ها آشنا می شویم و سپس به فعالیت آن ها در Bishop می پردازیم.

 

 

Horihui

Horihui یکی از هنرمندان کمپانی محصولات تاتو بدن بیشاپ

Horihui یکی از تاتوآرتیست های بیشاپ

Horihui در سن دوازده سالگی تصمیم گرفت که یک تتوآرتیست حرفه ای شود و به مقصود خود رسید. سبک او تتو سنتی ژانتی و معبد و فرهنگ عبادت در تایوان است. او همچنین عضوی از تیم World Famous است. شما می توانید برای آشنایی بیشتر با سبک او به اینستاگرامش با نام horihuitattoo مراجعه کنید.

 

 

Dean Oz

Dean Oz یکی از تاتوآرتیست های کمپانی بیشاپ Bishop

Dean Oz یکی از تاتوآرتیست های کمپانی بیشاپ Bishop

در تایوان علاقه زیادی به تتو های رنگی دیده می شود و با اینکه چندین سال از ورود سبک واقع گرایی به تایوان می گذشت هنوز نتوانسته بود جایگاه خاصی را به خود اختصاص دهد.

Dean Oz تتوآرتیست حرفه ای این کشور با تلاش های فراوان و هنر زیبای خود، توانست سبک واقع گرا را در این کشور بیشتر از پیش معرفی کند.برای بازدید از هنرهای این تتوآرتیست می توانید به اینستاگرام او با نام dean_ink2009 مراجعه کنید.

 

 

Mister Troshin

یکی از تتوهای هنرمندان Bishop (بیشاپ) و محصولات آن ها

هنرمندان Bishop (بیشاپ) و محصولات آن ها

Mister Troshin تتوآرتیست روسی در سال ۲۰۱۲ وارد عرصه تتو شد. سبک او بلک اند گری است و با نام mistertroshin در اینستاگرام فعالیت دارد.

 

 

فعالیت های تاتوآرتیست های Bishop (بیشاپ) و محصولات آن ها

 

 

کتاب ها

کتاب نوشته شده توسط هنرمندان محصولات تاتو بدن Bishop

کتاب آموزشی تاتو بدن

کتاب آموزشی تاتو بدن

کتاب آموزشی تاتو بدن

از هنرمندان Bishop کتاب ها و کارت های طرح های گوناگونی از جمله A vision from the inside , Do Us Part , Name Droping ,LA Portraits Book , Black and White Book , Tattoo Titan Trading Cards , Excavate به چاپ رسید است که می تواند الهام بخش شما در طراحی و تتو زدن باشد تا شما را یاری کند تتوآرتیست درون خود را پیدا کنید.

 

 

دی وی دی های تاتوآرتیست های Bishop (بیشاپ) و محصولات آن ها

سی دی آموزش تاتو بدن توسط هنرمندان بیشاپ Bishop

سی دی آموزش تاتو بدن

از جمله فعالیت های دیگر این تتوآرتیست ها می توان به دی وی دی های آموزشی آن ها اشاره کرد.

Franco Vescovi یکی از بهترین ها در دنیای تتو، در سه مرحله نحوه تتو زدن صورت را آموزش داده است که به راحتی می توانید دی وی دی آن را تهیه کنید و از تجارب گران بهای ۲۰ سال او بهرمند شوید.می آموزید چگونه شیشه، چوب، تکه های گوشت، بازتاب، پارچه، موچین و چروک، کنتراست و سایه را بزنید. نحوه انتخاب عکس، تکنیک تنفس برای خطوط بهتر، نحوه ترکیب رنگ ها و شیب ها، نحوه استفاده صحیح از رنگ سفید، اشتباهاتی که موجب سفید شدن تتو می شود، زمان آمادگی برای تتو پرتره، کار با دستگاه روتاری، اهمیت لمس کردن پرتره، مسئولیت در قبال مشتری و … از دیگر مواردی که به شما آموزش داده می شود.

فرانکو صاحب واتیکان استادیو و سالنی در کالیفرنیا است. همچنین او با همکاری کمپانی Bishop مقاله ای را با امضای خود انتشار می دهد که تمامی درآمد آن خرج طوفان هاروی می شود.

 

 

سی دی آموزش تاتو بدن توسط تاتوآرتیست های کمپانی محصولات تاتو بدن بیشاپ

سی دی آموزش تاتو بدن

دی وی دی Tattoo Nation به تاریخچه شکل گیری تتو می پردازد و در این میان نشان می دهد که چگونه محبوبیت تتو تا جایی پیش رفت که امروزه از هر سه نفر بالغ زیر ۴۰ سال در آمریکا یک نفر تتو دارد. همچنین از فعالیت های چارلی کارترایت، جک رودی، اد هاردی و فردی نگاره غافل نمی ماند.

 

 

Engraved

دستگاه حکاکی شده تاتو بدن یکی از محصولات بیشاپ

دستگاه تاتو بدن حکاکی شده

از جمله همکاری های دیگر Bishop می توان به همکاری این کمپانی با حکاک و مجسمه ساز انگلیسی جری کنراد اشاره نمود که این همکاری منجر به خلق هنری شگرف در دنیای تتو شد. این اثر گران بها از سرتاسر دنیا متقاضی داشت. جری هنر تتو را با هنر حکاکی تلفیق نمود تا V5 و V6 محل تلاقی رشته های هنر باشند.

شما می توانید برای دیدن اثار بیشتری از جری به اینستاگرام او با نام Jerzykonrad مراجعه کنید و از فعالیت های چشمگیر هنرمندان و تاتوآرتیست های Bishop (بیشاپ) و محصولات آن ها لذت ببرید.

 

 

سمینار های تاتوآرتیست های Bishop (بیشاپ) و محصولات آن ها

سمینارهای کمپانی تاتو بدن بیشاپ Bishop

سمینارهای کمپانی تاتو بدن بیشاپ Bishop

Bishop همچنین سمینار های تتو در زمینه های گوناگون از تتوآرتیست های مطرح جهان برگزار کند.

 

برای آشنایی بیشتر با کمپانی Bishop و محصولات آن اینجا کلیک کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *