۱۳۹۷-۰۸-۲۷

معنی و مفهوم انواع تاتو ستاره

معنی و مفهوم انواع تاتو ستاره معنی و مفهوم انواع تاتو ستاره می تواند بسیار گسترده باشد، که رنگ، تعداد، شکل، محل اجرای تتو و غیره […]
۱۳۹۶-۱۱-۲۸
باید ها و نباید های بعد از انجام تاتو

مراقبت های بعد از انجام تاتو

مراقبت های بعد از انجام تاتو مراقبت های بعد از انجام تاتو چگونه باید انجام شود؟ چه چیزهایی لازم است بدانید   مراقبت کلی،  مراقبت روزانه،  […]
۱۳۹۶-۱۱-۲۱
آموزش دستگاه تاتو بدن، آموزش انواع گریپ

آموزش دستگاه تاتو بدن، آموزش انواع گریپ

گیریپ در واقع بخشی از دستگاه تاتو بدن است که در دست تاتو آرتیست قرار میگیرد که ابتدای آن با دستگاه متصل میشود و انتهای آن سوزن و سرپلاک یا کارتریج قرار دارد.
۱۳۹۶-۱۰-۲۹

آموزش چاپ طرح تاتو روی پوست

چاپ طرح تاتو روی پوست بدن به طریقه های مختلفی مانند کاغذ استنسیل، کشیدن طرح روی پوست، چاپ طرح پیرینت شده با اسپری های چاپ و یا استون، استفاده از مام و... صورت میپذیرد.
۱۳۹۶-۱۰-۲۹
آموزش باید ها و نباید ها بعد از انجام تتو برای مراقبت تاتو

باید ها و نباید ها در مراقبت های بعد از انجام تاتو

پوست به عنوان بزرگترین عضو بدن، حفاظی است مابین اجزای بدن شما و دنیای بیرون، هنگامی که تاتوی شما به پایان میرسد شما یک زخم روی این حفاظ دارید و در واقع راه برای باکتری ها، میکروب ها، قارچ ها، نور خورشید و... به بدن شما باز است. پس این امر حیاطی است که تا هنگامی که پوست شما کاملا ترمیم نشده از این گزند ها دور بماند. بهتر است موارد زیر را برای حداقل یک هفته رعایت کنید.
۱۳۹۶-۱۰-۲۹
تاتو دو بعدی و سه بعدی کمر

آموزش تفاوت تاتوی دو بعدی و تاتو سه بعدی

تاتو های ۳ بعدی دارای یک بعد بیشتر از ۲ بعدی هستند ،که آن بعد عمق میباشد.
۱۳۹۶-۱۰-۲۹
دانستن طراحی برای حرفه ای بودن در انجام تاتو

نیاز به طراحی و نقاشی برای انجام تاتو

همانطور که میدانید تاتو زیر شاخه هنر طراحی و نقاشی میباشد، و این مسئله بارها پرسیده میشود که آیا برای انجام تاتو نیازی به دانستن و یا انجام طراحی و نقاشی میباشد یا خیر؟؟
۱۳۹۶-۱۰-۲۹
تتو زدن، طراحی و اموزش تتو

آموزش، یادگیری و انتخاب تاتو به عنوان یک شغل

تاتو به عنوان یک هنر شناخته میشود و شخصی که این حرفه را به عنوان یک شغل انتخاب میکند باید بداند که این حرفه یکی از پر مخاطره ترین رشته های هنری محصوب میشود
۱۳۹۶-۱۰-۲۴
تتوی صلیب قلبی

مفهوم طرح های تاتو

تاتو یک طراحی دائم بر روی پوست هست ،که شما به سختی میتوانید آنرا پاک کنید یا تغییر دهید ،از این رو بهتر است چه به عنوان تاتو آرتیست و چه به عنوان مشتری از معانی و مفهوم های طرح تاتویی که مد نظر شماست آگاهی داشته باشید. در ادامه به توضیح تعدادی از مفهوم طرح های تتو خواهیم پرداخت.