معنی و دلیل تاتوهای مسی

معنی و مفهوم تاتو و خالکوبی مسی چیست؟

معنی و مفهوم تاتو و خالکوبی مسی، خالکوبی مسی:

 

اینبار می خواهیم به سراغ یکی از چهره های محبوب در طول تاریخ فوتبال بریم. لیونل آندرس مسی کوتینی برای اکثر ما چهره آشنایی است. او که در ۲۴ ژوئن ۱۹۸۷ در روزاریو (Rosario) از شهرهای آرژانتین متولد شد به زودی توانست با استعداد عجیبش در فوتبال محبوبیت ویژه ای کسب کند به طوری که میلیون ها نفر از سرتاسر دنیا علاقه دارند در مورد زندگیش بدانند.

یکی از مواردی که توضیح دهنده سبک زندگی، عقیده، علایق و تجارب هر شخصی است، تاتوهای اوست. پس بیایید با هم با معنی و مفهوم تاتو و خالکوبی مسی آشنا بشویم تا در مورد زندگی اش بیشتر بدانیم. البته قبل از آن باید یادمان باشد که گفته می شود علاقه او برای تاتو زدن به هم تیمیش دنی آلوز بر می گردد. از طرفی وقتی همسرش آنتونلا روکوزو اولین تاتو خودش را زد مسی نیز علاقه مند شد تا تاتو داشته باشد.

برای دیدن ویدیوی تاتو ها و خالکوبی های مسی فیلر شک|ن خودتون را روشن کنید

چهره مادر

معنی و دلیل تاتوهای لیونل مسی: چهره مادرش

تاتو چهره مادر مسی

اکثر معنی و مفهوم تاتو و خالکوبی مسی متعلق به عزیزان اوست. اولین خالکوبی مسی چهره مادرش در سال ۲۰۱۰ بود. وقتی مادرت دلیل اصلی رسیدن به آروزوهایت باشد کمترین کار همراه داشتن او برای همیشه است. او چهره مادرش را برای نقش مهمی که در زندگیش ایفا کرد روی کمرش تاتو زد. اسطوره فوتبال به معنای واقعی یک مادر دوست است. البته شاید وقتی او به تنهایی در اسپانیا در بارسلونا بازی می کرد و همه خانواده اش در روزاریو بودند این تاتو کمک می کرد تا دوری از خانه را تحمل کند.

 

تیاگو و دستان کوچکش

معنی و دلیل تاتوهای لیونل مسی

معنی و دلیل تاتو تیاگو مسی

فوروارد آرژانتینی ما به مانند رقیبش رونالدو رابطه عمیقی با پسرش دارد و دومین تاتو خود را به اسم و دستان کوچکش در پشت ساق پای چپش اختصاص داده است. مسی بعده ها اطراف اسم اولین فرزندش تیاگو یک قلب تاتو کرد. در ابتدا زمانی که فقط دو دست را تاتو کرده بود این شایعه وجود داشت که این خالکوبی مسی متعلق به مارادونا است.

 

تاتوهای دیگر ساق پا

معنی و دلیل تاتوهای لیونل مسی: شماره 10

معنی تاتو شماره ۱۰ مسی

معنی و دلیل تاتوهای لیونل مسی: توپ فوتبال

معنی تاتو توپ فوتبال مسی

معنی و دلیل تاتوهای لیونل مشکی مسی

دلیل کاور تاتو مشکی مسی

از افراد مهم زندگی او که بگذریم مسی یک فوتبالیست و عاشق شغلش است. او دیگر قسمت های ساق پایش را به چیزی که برای آن زندگی می کند اختصاص داده است. یک طرف شماره ۱۰ که شماره پیراهن او در تیم ملی آرژانتین و باشگاه بارسلونا و طرف دیگر یک توپ فوتبال دارد. اگر قبلا خالکوبی مسی را دنبال می کردید یک طرح شمشیر روی ساق پای او دیده می شد که همه آن ها را با رنگ مشکی کاور کرده است.

 

مسیح

معنی و دلیل تاتوهای لیونل مسی: مسیح

مفهوم تاتو مسیح مسی

در میان علاقه به خانواده و شغل می توان جای خالی فلسفه زندگی را حس کرد. فوتبالیست محبوب ما یک فرد معتقد است. این را از آن جایی می توان فهمید که چهره مسیح را روی بازو خود تاتو کرده است. اگر بتوان مسیح و مسی را در یک مورد مشترک دید آن مورد این است که هر دو برای رسیدن به هدف خود بسیار تلاش کرده اند.

 

متئو

معنی و دلیل تاتوهای لیونل مسی: متئو

معنی تاتو متئو مسی

شاید دلیل خاصی داشته که این خالکوبی مسی یعنی اسم پسرش “متئو” در کنار چهره مسیح است اما هر چه که هست این اسم باز هم به آن اشاره دارد که به چه اندازه او خانواده دوست است. این نوشته با فونتی زیبا نوشته شده است.

 

نیلوفر آبی

معنی و دلیل تاتوهای لیونل مسی: نیلوفر آبی

معنی تاتو نیلوفرآبی مسی

همان طور که گفته شد او هم به مانند بسیاری از فوتبالیست های مطرح آمریکای جنوبی توانسته از یک شهر کوچک به ورزشگاه های پرتماشاگر جهان برسد. مسی به طور کامل مصداق نیلوفر آبی است که در برکه به گلی زیبا تبدیل می شود. این خالکوبی مسی به ما یادآور می شود که در اکثر موارد این ما هستیم که سرنوشت خود را رقم می زنیم.

 

پنجره رزی شکل

معنی و دلیل تاتوهای لیونل مسی: پنجره رزی شکل

معنی تاتو پنجره رزش شکل مسی

بی شک می توان گفت که بارسلونا شهر خاطرات و تحقق اهداف برای مسی بوده است و این جای تعجب ندارد که یکی از پنجره های کلیسای ساگرادا فامیلیا در بارسلونا به شکل رز را روی آرنجش ببینید. این کلیسا یکی از زیباترین کلیساهای جهان است.

 

ساعت

معنی و دلیل تاتوهای مسی: تاتو ساعت

معنی تاتو ساعت مسی

در زیر نیلوفرآبی یک ساعت تاتو شده که می تواند معانی مختلفی داشته باشد اما شاید منظور مسی این است که زمان فرار می کند. این خالکوبی مسی با طرحی پیچیده تاتو شده است.

 

لب

معنی و دلیل تاتوهای مسی: تاتو لب

دلیل تاتو لب مسی

این خالکوبی مسی باز هم یادآور یکی از اعضای خانواده او، یعنی همسرش است. او با این تاتو همیشه او را همراه دارد.

 

شاید بتوان گفت که این آخر کار مسی با تاتو نیست و باز هم خود را به دست سوزن تاتوآرتیست ها خواهد داد. شاید در آینده باز هم شاهد حرف ها و احساسات نگفته او بر روی بدنش باشیم. تاتو یک هنر برای ابراز احساسات ، علایق و تجارب بدون استفاده از کلام است.

 

می توانید در مطلب تاتوهای افراد مشهور و معانی آن ها با خالکوبی دیگر سلبریتی آشنا شوید.

6 پاسخ
 1. King messi گفته:

  پنالدوی پدر سگ گوه خر خر پدر خاک توسر فقط بلده پنالتی بزنه

  پاسخ
 2. Leo messi گفته:

  خاک تو سر رونا💩لدو بکنم که هیچی از فوتبال بلد نیست
  خیلیییییییی هم خودخواه هستش

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *