مصرف نوشیدنی الکلی (مشروب) قبل و بعد از تاتو منعی دارد؟

بعضی از افراد نوشیدنی های الکلی مصرف می کنند و بعضی بیش از اندازه می نوشند. به هر حال ایده مصرف نوشیدنی الکلی (مشروب) قبل و بعد از تاتو به دلایل مختلف فکر خوبی نیست. در این مقاله به این دلایل می پردازیم.

 

 

آیا مصرف نوشیدنی الکلی (مشروب) قبل و بعد از تاتو مشکلی دارد؟

توصیه می شود که ۲۴ ساعت قبل از تاتو زدن نوشیدنی الکلی مصرف نکنید. دلایل بسیاری وجود دارد که خوردن مشروب (عرق) قبل و بعد از تاتو برای شما مشکل ساز می شود.

 

الکل خون شما را رقیق می کند

رقیق شدن خون قبل و بعد از تاتو توسط نوشیدنی الکلی

رقیق شدن خون قبل و بعد از تاتو توسط نوشیدنی الکلی

این یک حقیقت علمی (منبع) است که خوردن مشروب (عرق) قبل و بعد از تاتو خون را رقیق می کند و به عوامل مختلفی بستگی دارد. یکی از این عوامل مقدار مصرف شماست. هر چه بیشتر نوشیده باشید خون شما رقیق تر خواهد شد. اما باید بدانید حتی مقداری بسیار کم تاثیر خود را خواهد گذاشت.

با اینکه شما بعد از مشروب خوردن از خونریزی تاتو نخواهید مرد اما دو مشکل برای شما به وجود می آید:

 

 دید تاتوآرتیست:

خون حتی از حفره های ریز ایجاد شده توسط سوزن تاتو بیرون می زند و خون بسیاری زیادی روی سطح پوست را می گیرد. همین موضوع باعث می شود تا تاتوآرتیست نتواند طرح روی پوست را ببیند و اگر او کم تجربه باشد نمی تواند طرح شما را با کیفیت تاتو بزند.

 

رنگ و خون:

خون اضافه با رنگ تاتو مخلوط می گردد و همین موضوع باعث می شود تا طرح تاتو شما به صورت محو تاتو زده شود.

 

الکل هوشیاری شما را کاهش می دهد

کاهش هشیاری در هنگام تاتو زدن با نوشیدنی الکلی

کاهش هشیاری با مصرف نوشیدنی الکلی

شما می دانید که رنگ تاتو دائمی است و برای همه عمر با شما ماندگار خواهد ماند مگر اینکه با هزینه زیادی تاتو را پاک کنید. پس یکی از اشتباهات شما این می تواند باشد که مست به یک سالن تاتو برای تتو زدن بروید.

تاتو زدن یک پروسه شامل تعدادی مراحل است. وقتی تاتوآرتیست می خواهد روی بدن شما طرح را چاپ کند، شما باید هشیاری لازم را داشته باشید. اگر اینگونه نباشد او نمی تواند طرح را به خوبی و در جای مناسب خود چاپ کند. به غیر از این شما باید هنگام تاتو زدن به سوالات و درخواست های تاتوآرتیست پاسخ دهید. همچنین در پایان تاتو شما باید به خوبی به توصیه هایی که او راجع به چگونگی مراقبت از تاتو می کند گوش دهید.

 

تاتوآرتیست از تاتو زدن برای شما اجتناب می کند

اکثر تاتوآرتیست ها با خوردن مشروب (عرق) قبل و بعد از تاتو مخالف هستند و اگر به شما مشکوک شوند از تاتو زدن برایتان اجتناب می کنند.

نه تنها شما نمی توانید به طور قانونی فرم رضایت خود را پر کنید بلکه به شهرت آن سالن تاتو لطمه می زنید. دیگران می گوید که این سالن محل رفت و آمد مشتری های مست است.

یک مشتری اگر نوشیدنی الکلی مصرف کرده باشد مشکلات زیادی برای تاتوآرتیست ایجاد می کند. حداقل آن این است که یک مشتری مست به طور طبیعی ناآرام است و توان او برای نشستن به مدت طولانی کم است. پس در هنگام تاتو زدن نمی گذارد تاتوآرتیست تمرکز داشته باشد و کار خود را به خوبی انجام دهد. تاتو یک هنر است و اگر تاتوآرتیست نتواند طرح را به زیبایی روی بدن شما تاتو بزند شهرتش زیر سوال خواهد رفت. همچنین تاتو شما به جای آنکه در یک جلسه تمام شود مدت زمان بیشتری می برد و وقت تاتوآرتیست را خواهد گرفت.

پس قبل از آنکه با جواب منفی تاتوآرتیست روبرو شوید، در نوشیدن الکل تجدید نظر کنید.

 

حال خوبی در هنگام تاتو زدن نخواهید داشت

پروسه تاتو زدن زمان بر است. وقتی شما قبل از آن نوشیدنی الکلی مصرف کنید ممکن است سر درد، احساس خستگی و یا عوارض جانبی مصرف الکل را داشته باشید.

این عمل باعث می شود تا شما تجربه خوبی از تاتو زدن نداشته باشید و انرژی منفی داشته باشید. این حال بد روی تاتوآرتیست تاثیر می گذارد و او را کسل می کند.

 

 

آیا مصرف نوشیدنی های الکلی درد تاتو را کاهش می کند؟

در بعضی مواقع خوردن مشروب (عرق) قبل و بعد از تاتو درد را کاهش می دهد و در بعضی مواقع دیگر خیر. اما به هر حال ارزش امتحان کردن را ندارد.

بدن افراد با یکدیگر متفاوت است و وقتی بعضی از آن ها نوشیدنی الکلی مصرف می کنند شاید دردشان فقط برای مدتی کوتاه کاهش یابد. اما در بعضی دیگر حتی ممکن است درد تاتو را افزایش دهد.

اگر نگران درد تاتو هستید مطلب “راهکارهای کاهش درد تاتو” را بخوانید.

 

 

آیا می توان بعد از تاتو زدن نوشیدنی الکلی مصرف کرد؟

فکر نکنید که روز بعد از تاتو یک روز معمولی خواهد بود و شما می توانید به هر کجا بروید. بعضی از کار ها برای تاتو شما بسیار مضر هستند که باید آن ها را در مقاله مراقبت بعد از تاتو بخوانید. از جمله این مراقبت ها مصرف نکردن نوشیدنی های الکلی است که به شما خواهیم گفت که نوشیدن آن چه مشکلاتی را برای شما به همراه می آورد.

 

خون اضافی

خون اضافی بعد از تاتو با مصرف نوشیدنی الکلی مشروب

خون با مصرف نوشیدنی الکلی

عموما بعد از تاتو ترشح خون و پلاسما تا ۴۸ ساعت ادامه دارد و اگر نوشیدنی الکلی مصرف کنید خون شما بیشتر از حد معمول از حفره ها بیرون می زند و لباس و تخت شما را خونی می کند. که این کوچک ترین اثر مخرب آن است و اثر مهلک آن افزایش احتمال چرک کردن تاتو است.

 

کاهش توانایی بدن در بازسازی پوست

بسته به میزان خوردن مشروب (عرق) قبل و بعد از تاتو، روی بسیاری از عملکرد های بدن تاثیر می گذارد و فرآیند بهبودی و بازسازی بدن را کاهش می دهد. این بدان معناست که یکی از ارگان های مهم بدن شما یعنی پوست نمی تواند عملکردی درست برای ترمیم جای زخم تاتو داشته باشد.

۲ الی ۳ روز بعد از انجام تاتو مهم ترین روز ها برای مراقبت از آن هستند و شما باید به خوبی در این دوره از آن محافظت کنید.

 

بی توجهی به مراقبت

بی توجهی به تاتو با مصرف نوشیدنی الکلی

بی توجهی به تاتو با مصرف نوشیدنی الکلی

کلمه مستی همراه با تلو تلو خوردن برای ما تداعی می شود. شاید برای شما پیش آمده باشد که بعد از مصرف نوشیدنی های الکلی زمین خورده باشید یا به طور غیر ارادی به جایی برخورد کرده اید. حالا فکر کنید بعد از یک روز تاتو زدن و صرف هزینه یک تاتو بسیار زیبا دارید و پس از آن الکل بنوشید و تاتو خود را به جایی بزنید. یا تاتو شما از بین می رود و باید با یک طرح دلخراش بر روی بدنتان سر کنید و یا چرک می کند که مطمئنا شما نمی خواهید اینطور شود.

 

خلاصه

برای اکثر ما نرفتن به یک مهمانی یا یک شب عالی با دوستان ناراحت کننده است اما شما باید به درستی از تاتو خود مراقبت کنید و از داشتن یک تاتو خوب برای کل عمرتان لذت ببرید.

مصرف نوشیدنی الکلی (مشروب) قبل و بعد از تاتو مشکلات متعددی به وجود می آورد پس نوشیدن آن ها توصیه نمی شود.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *