محصولات-و-ماشین-تتو-بدن-برند-Cheyenne

محصولات و دستگاه تاتو بدن برند Cheyenne

وقتی نام محصولات و دستگاه تاتو بدن برند Cheyenne می آید به یاد نوآوری، تنوع و کیفیت این محصولات بی نظیر می افتیم. با مشغول شدن این برند از سال ۲۰۰۷ به فعالیت، درعرصه تتو تحول بزرگی ایجاد شد.

دستگاه های این شرکت از سه بخش موتور، دستگیره و کارتریج تشکیل شده است و این بدان معناست که کار با محصولات این شرکت بسیار آسان می باشد و احتیاج به تنظیمات پیچیده ندارد.

 

 

دستگاه تاتو بدن Sol Nova

دستگاه تاتو بدن sol nova

دستگاه تاتو بدن Sol Nova

پن Sol Nova دارای یک موتور بسیار قدرت مند است و در عین حال تعادل بسیار خوبی برای تتو زدن دارد. عملکردی آرام و نرم روی پوست دارد و به سرعت رنگ را به آن انتقال می دهد که ویژگی خوبی برای تاتو های بلک اند گری است. با استوروک ۳٫۵ میلی متر برای خطوط دقیق و سایه های بسیار نرم کارآمد است. این محصول با طراحی فوق العاده از کارتریج استفاده می کند. همچنین این دستگاه تاتو بدن بسیار آسان تمیز می شود.

Ael Lim تتوآرتیست سنگاپوری، Alan Jiang تاتوآرتیست تایوانی و Julian Siebert تاتو آرتسیت آلمانی، تتوآرتیست هایی هستند که از این محصول استفاده می کنند. Alan می گوید : من از Sol Nova استفاده می کنم و هیچ دلیلی نمی بینم که این کار را نکنم.

مشخصات فنی Sol Nova :

ولتاژ کار: ۵-۱۲٫۶ ولت DC

ورودی برق: ۳ وات

فرکانس: ۲۵ -۱۶۰ هرتز

استوروک: ۳٫۵ میلیمتر

اتصال: جک اتصال ۳٫۵ میلی متری

درایو: موتور DC بدون برش

حالت عامل: عملیات مداوم

دمای محیط: + ۱۰ تا ۳۵ درجه سانتی گراد

رطوبت نسبی: ۳۰ تا ۷۵٪

ابعاد : ۱۰۲*۳۳

وزن: تقریبا ۱۵۰ گرم

 

 

دستگاه تاتو بدن Hawk

دستگاه تاتو بدن Hawk روتاری شاین

دستگاه تاتو بدن Hawk

دستگاه تاتو بدن Hawk اولین دستگاه این شرکت است که پس از تولید در سال ۲۰۰۷ طرفداران بسیاری در سرتاسر دنیا پیدا کرد. نسخه محدودی نیز در سال ۲۰۱۸ برای دهمین سالگرد این شرکت ارائه شد. این محصول آرام و با لرزش کم برای تتوهای بسیار دقیق طراحی شده است. به لطف اختراع کارتریج (اختراع همین شرکت) و جنس آلومینیمی سبک آن، به راحتی می توان با آن کار کرد.

Jay Freestyle از هلند، Carlos Fabra از اسپانیا و Christos Galiropoulos از یونان تاتوآرتیست هایی هستند که از این محصول استفاده می کنند.

مشخصات فنی Hawk :

ولتاژ کار: ۶-۱۲٫۵ ولت DC

ورودی برق: ۲٫۵ وات

فرکانس : ۶۰ تا ۱۶۰ هرتز

استروگ: ۲،۵ میلیمتر

اتصال: جک اتصال ۳٫۵ میلی متری

موتور: موتور DC دقیق

حالت عامل: عملیات مداوم

دمای محیط: +۱۰ بیست ± ۳۵ درجه سانتی گراد

رطوبت نسبی: ۳۰ دقیقه ۷۵٪

ابعاد : ۲۸*۵۸*۱۱۰ میلیمتر

وزن: تقریبا ۱۳۰ گرم

 

 

دستگاه تاتو بدن Hawk Pen

دستگاه تاتو بدن Hawk Pen پن شاین

دستگاه تاتو بدن Hawk Pen

پن Hawk شکلی منحصر به فرد دارد و با طراحی فوق العاده توانسته آزادی حرکت کامل را تضمین کند. از مزیت های این دستگاه تاتو بدن می توان به قابل تنظیم بودن خروجی سوزن ( ۰ تا ۴ میلی متر ) ، آرام با حداقل لرزش ، محکم و سبک ( آلومینیم آنودایز )، پوشش آسان برای کار بهداشتی و کارتریجی بودن آن اشاره کرد.

دستگاه تاتو بدن Hawk Pen Artist Edition پن شاین

دستگاه تاتو بدن Hawk Pen Artist Edition

مدل Hawk Pen Artist Edition همان Hawk Pen است با طرحی روی بدنه آن که با فناوری پیچیده لیزر بر روی آن حکاکی شده است و با مهر موم لاکی محافظت می شود. این طرح ها توسط Bob Tyrrell ، Paul Acker ، Pavel Angel ، Roman Abrego و Shige Randy Engelhard تتوآرتیست های مطرح جهان طراحی شده است.

مشخصات فنی دستگاه تاتو بدن Hawk Pen :

ولتاژ کار: ۶-۱۲٫۶ ولت DC

ورودی برق: ۴ وات

فرکانس دوخت: ۶۰ تا ۱۶۰ هرتز

استروگ: ۳٫۵ میلیمتر

اتصال: جک اتصال ۳٫۵ میلی متری

موتور: موتور DC دقیق

حالت عامل: عملیات مداوم

دمای محیط: + ۱۰ تا ۳۵ درجه سانتی گراد

رطوبت نسبی: ۳۰ تا ۷۵٪

ابعاد : ۲۳*۱۲۳/قطر ۴ میلی متر

وزن: تقریبا ۱۳۰ گرم

 

 

دستگاه تاتو بدن Hawk Thunder

دستگاه تاتو بدن Hwak Spirit روتاری Cheyenne

دستگاه تاتو بدن Hawk Spirit

در بخش محصولات و دستگاه تاتو بدن برند Cheyenne می خواهیم محصولی کم نظیر به شما معرفی کنیم. شما می توانید برای پوشش دادن، سایه زدن و یا پر کردن از Hawk Thunder این کمپانی استفاده کنید. این محصول با طراحی ارگونومیک و سبک خود به شما اجازه می دهد تا با کیفیت بسیار بالا به مدت طولانی تتو بزنید و هنری زیبا بیافرینید. موتور کم لرزش، قدرت فوق العاده و تنظیم استوروک آن به شما این امکان را می دهد تا با دقتی بالا کار کنید و لذت ببرید. از مزایای دیگر این دستگاه تاتو بدن می توان به طاراحی جالب در پنج رنگ مختلف اشاره نمود. همچنین این دستگاه با جنس آلومینیم آنودایز خود بسیار محکم و سبک است و با به کارگیری دو گیریپ از خستگی شما جلوگیری می کند.

Ael Lim ، Alan Jiang ، Jay Freestyle از تتوآرتیست هایی هستند که از این محصول در کار حرفه ای خود بهره می گیرند.

ولتاژ کار: DC 5-12 V

ورودی برق: ۲،۵ وات

فرکانس باند: ۷۰ تا ۱۶۰ هرتز

استروک: ۴ میلیمتر

اتصال: جک اتصال ۳٫۵ میلی متری

درایو: دقت DC موتور

حالت عامل: عملیات مداوم

دمای محیط: + ۱۰ تا ۳۵ درجه سانتی گراد

رطوبت نسبی: ۳۰ تا ۷۵٪

ابعاد: ۲۸*۷۵*۱۱۰

وزن: تقریبا ۷۸ گرم

 

 

دستگاه تاتو بدن Hawk Spirit

دستگاه تاتو بدن Hawk روتاری Cheyenne

دستگاه تاتو بدن

Hawk Spirit کوچک، حساس، محکم، آرام و سبک است. این محصول خود را با هر جنبش دست تنظیم می کند و برای تتوهای سیاه و خاکستری سایه دار ( Black & Gray ) با کیفیت عالی بسیار مناسب است. شما می توانید تاتو خود را پر کنید و سایه های نرم بزنید. این دستگاه تاتو بدن در پنج رنگ عرضه شده است و بسیار آسان پوشش داده می شود تا بتوانید محیطی ایمن داشته باشید.

Ael Lim از سنگاپور ، Alan Jiang از تایوان ، Carlos Fabra از اسپانیا نمونه هایی از تتوکاران حرفه ای هستند که از این محصول استفاده می کنند.

مشخصات فنی Hawk Spirit :

ولتاژ کار: DC 5-12 V

ورودی برق: ۲٫۵ وات

فرکانس باند: ۷۰-۱۶۰ هرتز

استروگ: ۲٫۵ میلیمتر

اتصال: ۳٫۵ میلی متر اتصال جک

درایو: دقت DC موتور

حالت عامل: عملیات مداوم

دمای محیط: + ۱۰ تا ۳۵ درجه سانتی گراد

رطوبت نسبی: ۳۰ تا ۷۵٪

ابعاد: ۲۸*۷۵*۱۱۰

وزن: تقریبا ۶۸ گرم

 

 

Cartridges

کارتریج برای دستگاه تاتو

safety cartridge

کارتریج برای دستگاه تاتو

Craft Cartridge

Cheyenne با اختراع کارتریج دنیای تتو را شگفت زده کرد و توانست از رقبای خود پیشی بگیرد. کارتریج شامل سوزن و یک غشای محافظ است که از ورود هرگونه مواد اضافه جلوگیری می کند و به راحتی قابل تعویض می باشد. کارتریج ها به جای سوزن برای دستگاه تاتو بدن استفاده می شوند و بر دو نوع Safety cartridge و Craft Cartridge هستند.

 

 

Disposable Grip (گریپ یکبار مصرف)

گریپ یکبار مصرف دستگاه تاتو بدن Cheyenne

گریپ یکبار مصرف دستگاه تاتو بدن Cheyenne

گریپ های یکبار مصرف (Disposable Grips) برای Hawk pen به کار می روند. D-Grip با طراحی ارگونومیک بسیار نرم، محکم، دقیق و در دست شما بسیار راحت است. این گریپ ها در سه اندازه Ergo long ، Ergo round و ۱inch ارائه شده است. گریپ های یکبار مصرف همان طور که از نام آن ها مشخص است این امکان را به شما می دهد تا برای یکبار از آن ها استفاده کنید و بهداشتی و ایمن تتو بزنید.

 

 

Fixed & Flex Grips

گریپ برای دستگاه تاتو بدن Cheyenne

گریپ برای دستگاه تاتو بدن Cheyenne

گریپ بعدی Fixed and Flex Grip با سیستمی ساده برای تمیز کردن بسیار راحت است. می توان این گریپ را برای دو دستگاه کویل و روتاری استفاده کرد.

Flex Grip در دو اندازه استاندارد و ۱inch ارائه شده است.

 

 

 Hawk Grip

Hawk Grip گریپ دستگاه تاتو بدن

گریپ دستگاه تاتو بدن Cheyenne

Hawk Grip برای دستگاه های Hawk Thunder و Hawk Spirit در دو سایز استاندارد (۲۱ میلی متر) و ۱inch تهیه شده است که با سیستم کلیک (برای اولین بار در جهان) به شما این امکان را می دهد تا سوزن را تنظیم کنید.این گریپ ها در پنج رنگ مختلف (سیاه، بنفش، نارنجی، نقره ای و قرمز) ارائه شده اند و امروزه در جهان به یک صنعت همه گیر تبدیل گشته اند، بدین معنا که شما می توانید آن را بر روی اکثر دستگاه های سایر تولیدکنندگان ببندید.به علاوه تمیز کردن آن ها بسیار آسان است.

 

 

Grip Hawk Pen

hawk pen grip یکی از محصولات و دستگاه تاتو بدن برند Cheyenne

گریپ دستگاه تاتو بدن برند Cheyenne

وقتی شما Hawk Pen را خریداری می کنید فقط شامل گیریپ Hawk Pen Grip سایز ۱inch است و برای داشتن سایز استاندارد آن باید آن را جداگانه تهیه کنید. هر دو سایز آن محکم، آسان برای پوشش و تمیز شدن است. این محصول در شش رنگ ارائه شده است.

 

 

کابل و ترانس دستگاه تاتو بدن

کابل و آداپتور تاتو

کابل و آداپتور

نازک، انعطاف پذیر و بادوام. این ویژگی های یک کابل خوب است که می توان آن را در کابل های Cheyenne دید. این کابل ها برای اتصال به منبع تغذیه از مواد درجه یک تهیه شده اند.همچنین کابل های مخصوصی (start up) در کمپانی Cheyenne ساخته شده است که می توانید دستگاه Cheyenne را به وسیله آن ها به منبع تغذیه دیگر سازندگان متصل کنید بدون آنکه از خرابی دستگاه خود نگران باشید.طول کابلی که در هنگام خرید دستگاه، با آن به شما داده می شود دو متر است و از رقبای این شرکت نازک تر و انعطاف پذیرتر است.

 

 

Foot Switch (پدال) دستگاه تاتو بدن

foot switch (پدال) دستگاه تاتو بدن Cheyenne

پدال تاتو برند Cheyenne

پدال های این کمپانی از لحاظ ظاهر بسیار زیبا و با شکلی دایره ای قابل استفاده از هر جهت است. از مزایای این پدال ها میتوان به دوام زیاد و کابل بلند و انعطاف پذیر اشاره کرد. همچنین عناصری لاستیکی در زیر آن ها تعبیه شده است که از لغزش جلوگیری می کند.

 

 

Power Unit I & II برای دستگاه تاتو بدن

power unit 1 & 2 (ترانس) دستگاه تاتو بدن Cheyenne

ترانس Cheyenne

منبع تغذیه های Power Unit I و Power Unit II فقط برای استفاده با دستگاه Cheyenne طراحی شده اند. با این حال با کمک یک آداپتور، شما می توانید دستگاه های دیگر تولید کنندگان را به آن ها وصل کنید.

Power Unit I توانایی را اندازی یک دستگاه را دارد در حالی که Power Unit II این امکان را دارد که با دو ماشین کار کند.این منبع تغذیه ها به آسانی تمیز می شوند و شامل دو شاخ های خاص هر کشور است. به علاوه این منبع تغذیه ها بادوام و سبک (۴۵۵ گرم) هستند.

مشخصات فنی Power Unit I & II :

ولتاژ ورودی: ۱۵ ولت DC

ولتاژ خروجی: ۵ – ۱۲،۵ V DC

ورودی برق: ۱۵ وات

فرکانس: ۶۰ تا ۱۶۰ هرتز

حالت کارکرد: عملیات مداوم

دمای محیط: -۴۰ تا + ۴۰ درجه سانتیگراد

رطوبت نسبی: ۳۰ دقیقه ۷۵٪

ابعاد: ۵۵*۱۶۵*۱۱۰

وزن: حدود ۲۶۰ گرم

 

 

Power Unit III برای دستگاه تاتو بدن

power unit 3 (ترانس 3) دستگاه تاتو بدن Cheyenne

ترانس دستگاه تاتو بدن برند Cheyenne

power unit 3 (ترانس 3) دستگاه تاتو بدن Cheyenne

ترانس دستگاه تاتو بدن برند Cheyenne

باز هم محصولی فوق العاده ویژه از محصولات و دستگاه تاتو بدن برند Cheyenne! منبع تغذیه Power Unit III با ظاهری بسیار زیبا و نوآورانه، ساخت سال ۲۰۱۸ این کمپانی است. شما دیگر نیازی به لمس دستگاه برای شروع و توقف و یا تغییر در ۲۳ فرکانس ( ۳۵ تا ۱۵۰ هرتز ) ندارید و با حرکت دست جلوی دستگاه، این کار را به سادگی انجام دهید. اگر دست خود را جلوی آن نگه دارید شروع و یا متوقف می شود و اگر بکشید فرکانس کم یا زیاد می شود این مزیت به شما این امکان را می دهد که بسیار آسان تر و بهداشتی تر کار کنید. همچنین شامل یک سنسور داخلی است که زاویه گرانشی روی صفحه نمایش را کنترل میکند و به شما یک نمایش کامل از صفحه نمایش را در همه موقعیت ها می دهد. دو پورت USB در آن تعبیه شده است که می توانید گوشی همراه یا تبلت و یا سایر دستگاه ها را به وسیله آن شارژ کنید.

مشخصات فنی Power Unit III :

ولتاژ ورودی: ۱۵ ولت DC

ولتاژ خروجی: ۵ – ۱۲،۵ V DC

ورودی برق: ۱۵ وات

فرکانس: ۲۵ تا ۱۶۰ هرتز

حالت کارکرد: عملیات مداوم

دمای محیط: -۴۰ تا + ۴۰ درجه سانتیگراد

رطوبت نسبی: ۳۰ دقیقه ۷۵٪

ابعاد: ۳۷*۱۱۸*۱۰۰

وزن: تقریبا ۳۵۰ گرم

 

 

هنرمندان

محصولات و دستگاه تاتو بدن برند Cheyenne برای هنرمندان

تاتوآرتیست های Cheyenne

Cheyenne یک گروه از تتوآرتیست های معروف جهان را در اختیار دارد.

محصولات و دستگاه تاتو بدن برند Cheyenne یک انقلاب در هنر تتو است. محصولات با کیفیت این کمپانی به ۶۳ کشور صادر می شود و در ایران نیز یک نمایندگی محصولاتش را در تهران عرضه می کند.

3 پاسخ
  • Milad Rs گفته:

   سلام. ما فقط محصولات را معرفی می کنیم و فروشنده نیستیم. میتونید با نمایندگی هایی که در تهران در سایت Cheyenne معرفی شدند تماس بگیرید.

   پاسخ
 1. مصطفی عموری گفته:

  سلام.
  بیشتر توضیح بدید برای دستگاهای تاتو٬خیلی از توضیحاتتون میتونه کامل تر باشه برای مخاطب.
  با سپاس٪

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *