محصولات و دستگاه تاتو بدن اینکجکتا (INKJECTA)

محصولات و دستگاه تاتو بدن اینکجکتا (INKJECTA)

در این مقاله سعی داریم تا شما را با محصولات و دستگاه تاتو بدن اینکجکتا (INKJECTA) که یکی دیگر از کمپانی های مطرح دنیاست آشنا کنیم.

حدود سال ۲۰۰۸، Byron Drechsler و Chris Cashmore با سابقه فراوان برای سرگرمی در استرالیا اولین دستگاه تاتو بدن خود را ساختند. به زودی این سرگرمی و عشقی که به هنر داشتند تبدیل به یک محصول شناخته شده در استرالیا گشت و به آرامی یک برند برای خود تاسیس کردند.ما این برند را امروزه با نام INKJECTA می شناسیم که به دلیل کیفیت بالا و ظاهر زیبای دستگاه هایش، در سرتاسر جهان مطرح شده است.

بایرون در حال حاضر در Mount Barker استرالیای جنوبی زندگی می کند، جایی که او دارای Sashiko Tattoo می باشد و همچنین کارخانه INKJECTA در آنجا واقع شده است.

کریس در پایتخت استرالیا ساکن است و در آنجا استدیو Tattoo Power را دارد. او بیش از ۳۰ سال است که تتو می زند.

در زیر به معرفی محصولات این کمپانی می پردازیم. آشنایی با محصولات INKJECTA به شما کمک خواهد کرد تا انتخاب بهتری برای خریداری محصول خود داشته باشید.

 

 

Flite Nano Elite

Flite Nano Elite از محصولات و برند تتو INKJECTA (اینکجکتا)

روتاری تاتو بدن اینکجکتا

این روتاری کارتریجی جزء پیشتازان در عرصه جهانی است به طوری که بسیاری از هنرمندان مطرح دنیا در خلق هنر خود، از آن استفاده می کنند و به شما کمک خواهد کرد تا اثری زیبا و خاص خودتان بیافرینید. ولتاژ این دستگاه تاتو بدن که از موتور نانو سفارشی بهر می برد بین ۴٫۵ تا ۱۸ ولت متغییر است و برای تنظیم استوروک به فناوری سیستم بادامک مجهز می باشد. نگران کارایی مطلوب کابل RCA و منبع تغذیه خود نباشید زیرا این محصول یک چراغ LED برای نشان دادن عملکرد آن ها دارد. ۷ رنگ متنوع آن می تواند شما را مجذوب خود کند و هنگام تحویل همراه با روان کننده Inox MX، میله های پینگر نرم، سفت و معمولی و لوازم دیگر به شما داده می شود. دو Bumper کار شده در دو طرف آن باعث می شود هنگامی که آن را روی میز می گذارید لرزش کمی داشته باشد و دستگاه نیز خنک شود. Benjamin Laukis عضوی از تیم INKJECTA، که در ملبورن استرالیا استودیو The Black Mark را دارد و در سبک واقع گرایی نقاشی مشغول به فعالیت است از این روتاری استفاده می کند که می توانید برای آشنایی بیشتر با او و کارهایش با کلیک بر روی نام او به صفحه اینستاگرامش بروید.

 

 

Flite Nano Brass

Flite Nano Brass از محصولات و دستگاه تاتو بدن اینکجکتا (INKJECTA)

روتاری تاتو بدن اینکجکتا

جنس برنجی یک روتاری می تواند کمک کند تا لرزش آن کمتر شود. Flite Nano Brass در واقع همان Flite Nano Elite است با ابن تفاوت که قاب آن برنجی با ظاهری بسیار زیبا، مهره جلویی آن تیتانیوم طلایی و قیمتی کمی گران تر دارد. Steve Butcher عضوی از تیم INKJECTA که در آکلند نیوزلند استودیو Traveling را دارد از این دستگاه بی نظیر استفاده می کند. این محصول یکی از زیباترین محصولات و دستگاه تاتو بدن اینکجکتا (INKJECTA) به شمار می رود.

 

 

Flite Nano Titan

Flite Nano Titan از محصولات و برند تتو INKJECTA (اینکجکتا)

روتاری تاتو بدن INKJECTA

این دستگاه تاتو بدن نیز همان خصوصیات Flite Nano Elite را داراست با این تفاوت که با وزنی معادل ۴۵ گرم سبک ترین روتاری موجود در بازار است و در ۴ رنگ جذاب موجود می باشد.

 

 

Flite Nano Lite

Flite Nano Lite از محصولات و دستگاه تاتو بدن اینکجکتا (INKJECTA)

روتاری تاتو بدن INKJECTA

نسخه پیشین Flite Nano Elite را می توان این روتاری دانست زیرا تمام ویژگی های آن را به جز قاب کربنی، چراغ LED و میله های پینگر اضافه در هنگام تحویل، را داراست.

 

 

Flite Nano Limited Edition Black

Flite Nano Limited Edition Black از محصولات و برند تتو INKJECTA (اینکجکتا) ترکیبی از Elite و Lite

روتاری تاتو بدن INKJECTA

شماره گزاری و گواهینامه Flite Nano limited Edition Black از محصولات و برند تتو INKJECTA (اینکجکتا)

گواهینامه روتاری

اگر به نظر شما ترکیبی از Elite و Lite با ظاهری بسیار زیبا می تواند پاسخگوی نیاز های شما باشد Flite Nano Limited Edition Black را انتخاب کنید. اما باید دقت داشته باشید که آن در تعداد محدودی تولید، شماره گذاری و گواهینامه داده شده است. این محصول با ظاهری بسیار زیبا در یک جعبه چوبی سیاه و سفید لیزری به شما تحویل داده می شود و به جای دو Bumper یک طرح هنری روت شده است. این روتاری کارتریجی جزء پیشتازان در عرصه جهانی است به طوری که بسیاری از هنرمندان مطرح دنیا در خلق هنر خود، از آن استفاده می کنند و به شما کمک خواهد کرد تا اثری زیبا و خاص خودتان بیافرینید. ولتاژ این دستگاه که از موتور نانو سفارشی بهر می برد بین ۴٫۵ تا ۱۸ ولت متغییر است و برای تنظیم استوروک به فناوری سیستم بادامک مجهز می باشد. نگران کارایی مطلوب کابل RCA و منبع تغذیه خود نباشید زیرا این محصول یک چراغ LED برای نشان دادن عملکرد آن ها دارد. ۷ رنگ متنوع آن می تواند شما را مجذوب خود کند و هنگام تحویل همراه با روان کننده Inox MX، میله های پینگر نرم، سفت و معمولی و لوازم دیگر به شما داده می شود.

 

 

Rubber Grips Sleeves

Rubber Grip Sleeves کاور گریپ از محصولات و برند تتو INKJECTA (اینکجکتا)

کاور گریپ

Rubber Grip Sleeves کاور گریپ از محصولات و برند تتو INKJECTA (اینکجکتا)

کاور گریپ

از دیگر محصولات و دستگاه تاتو بدن اینکجکتا (INKJECTA) یک بسته دوتایی کاور گریپ است که می توانید آن را بر روی گریپ های ۲۲ میلی متری ببندید و قطر آن ها را به ۳۳ میلی متر افزایش دهید.

 

 

Black Ally Grip

Black Ally Grip (گریپ) از محصولات و دستگاه تاتو بدن اینکجکتا (INKJECTA)

Black Ally Grip (گریپ)

جنس آنودایز آن کمک می کند تا ضد خراش باشد و رنگ مشکی مات به آن جذابیت بخشیده است. وزن این حصول ۵۳ گرم است.

 

 

Stainless Steel Grip

stainless Steel Grip (گریپ) از محصولات و برند تتو INKJECTA (اینکجکتا)

stainless Steel Grip (گریپ)

همان طور که از نام آن مشخص است، از جنس فولاد زنگ نزن لیزر شده ساخته شده که حاوی مواد خود روانکاری داخلی است و به همین دلایل وزنی معادل ۱۵۰ گرم دارد.

 

 

گریپ های یکبار مصرف از محصولات و دستگاه تاتو بدن اینکجکتا (INKJECTA)

Disposable Ergo Grip (گریپ یکبار مصرف) از محصولات و دستگاه تاتو بدن اینکجکتا (INKJECTA)

گریپ یکبار مصرف اینکجکتا

یک بسته ده تایی از گریپ های یک بار مصرفِ استریل شده است که تکی تکی آن ها را مهر و موم کرده اند. این محصولات برای دستگاه تاتو بدن اینکجکتا (INKJECTA) و هر دستگاهی دیگر ارگونومیک هستند.

 

 

BARS

Bar (میله روتاری) از محصولات و برند تتو INKJECTA (اینکجکتا)

میله دستگاه تاتو بدن اینکجکتا

Bar (میله روتاری) از محصولات و برند تتو INKJECTA (اینکجکتا)

میله دستگاه تاتو بدن اینکجکتا

Bar (میله روتاری) از محصولات و دستگاه تاتو بدن اینکجکتا (INKJECTA)

میله دستگاه تاتو بدن اینکجکتا

این کمپانی مطرح، انواع میله های پینگر پیچیِ نرم، معمولی و سفتِ ماشین های تتو خود را با جنس های متفاوت در اندازه ۸۶ میلی متر به فروش می رساند.

 

 

محصول آموزشی از کمپانی محصولات و دستگاه تاتو بدن اینکجکتا (INKJECTA)

Inkjecta Flite V2.1 DVD از محصولات و برند تتو INKJECTA (اینکجکتا)

محصولات تاتو INKJECTA (اینکجکتا)

اینکجکتا برای افزایش اطلاعات تتوآرتیست ها و کمک به کار آن ها دی وی دی های گوناگون را تهیه کرده است. در دی وی دی Inkjecta Flite V2.1 آثار برخی از بهترین هنرمندان تتو در دنیا را که با Inkjecta Flite V2.1 کار می کنند را خواهید دید. علاوه بر این بایرون کوچکترین قطعات، مونتاژ کردن، آماده شدن برای ارسال، راهنمایی برای رفع ایرادات و نکاتی ارزشمند در مورد این دستگاه تاتو بدن را توضیح می دهد.

 

 

دی وی دی از کمپانی محصولات و دستگاه تاتو بدن اینکجکتا (INKJECTA)

TattooSoul DVD Mick Squires دی وی دی آموزشی از محصولات و دستگاه تاتو بدن اینکجکتا (INKJECTA)

TattooSoul DVD Mick Squires

در این ۲۲۶ دقیقه، Mick Squires یکی از بهترین تاتوآرتیست های جهان از استرالیا، مهم ترین اصول برای تاتو زدن طرح های حیوانی را توضیح می دهد. او در این دی وی دی مشغول تاتو زدن یک طرح از میمون برای آموزش به مبتدیان است و این در حالی است که تکنیک های او برای سایر حیوانات مانند گربه ها، سگ ها، شیر ها یا ببر ها نیز کارآمد است. میک دانش خود را در طی سال ها به دست آورده است و به تفصیل هر مرحله را توضیح می دهد.

فصل های این دو دی وی دی از محصولات و دستگاه تاتو بدن اینکجکتا (INKJECTA) عبارت است از:

۱- تهیه استنسیل

۲- راه اندازی محل کار

۳- قرار دادن استنسیل

۴- اولین جلسه تتو

۵- دومین جلسه تتو

۶- پس از مراقبت

۷- مصاحبه

زبان: انگلیسی

 

 

لباس های کمپانی محصولات و دستگاه تاتو بدن اینکجکتا (INKJECTA)

T-shirt (تی شرت) از محصولات و برند تتو INKJECTA (اینکجکتا)

محصولات تاتو INKJECTA (اینکجکتا)

Wristband دستبد از محصولات و دستگاه تاتو بدن اینکجکتا (INKJECTA)

محصولات تاتو INKJECTA (اینکجکتا)

از دیگر محصولات و دستگاه تاتو بدن اینکجکتا (INKJECTA) می توان به کابل RCA با طول ۲٫۵ متر برای اتصال به هر دستگاه تاتو بدن و هر منبع تغذیه، انواع قطعات روتاری مانند قسمت های بدنه، Bumper، روان کننده و بسیاری دیگر اشاره نمود.

با پوشیدن لباس این کمپانی می توانید لذت بیشتری از تتو زدن ببرد.

نمایندگی های آن در سرتاسر دنیا محصولاتش را به تتوآرتیست ها می کند که از آن جمله می توان به یک نمایندگی در تهران نیز اشاره کرد.

منبع: inkjecta.com

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *