طرح تتو گرگ | مفهوم تتو گرگ به همراه ایده‌ برای آقایان

معنی تاتو گرگ مردانه

 

تتو گرگ یکی از محبوب ترین گزینه ها برای آقایان است؛ چرا که با طبیعت رام‌نشده و ارتباط قوی با خانواده، وفاداری و محافظت از آن‌ها در ارتباط است. یک تتو  گرگ را می توان با هر سبکی تطبیق داد. در این مقاله به بررسی معنی و مفهوم تتو گرگ و ایده‌های طرح تتو گرگ می پردازیم. با ما همراه باشید.

 

معنی تتو گرگ

در فرهنگ هندی، احترام زیادی برای گرگ ها وجود دارد. در سرخپوستان نماد گرگ فقط به روشنفکرانی داده می شد که باهوش و قادر به رهبری بودند.

در فرهنگ  ژاپنی گرگ به عنوان محافظ مردم در نظر گرفته می شود و با حفظ اسرار در فرهنگ اوراسیا مرتبط است. در اسطوره سیبری اعتقاد بر این است که گرگ ها از کودکان در هنگام تولد محافظت می کنند. در فرهنگ رومی، گرگ موجودی مقدس است که از رومولوس و رموس، بنیانگذاران شهر رومی، پرستاری می کند.

 

 

گرگ ها حیواناتی هستند که با خانواده خود زندگی می کنند و برای تمام زندگی خود فقط یک شریک انتخاب می کنند. خالکوبی گرگ روی بدن شما می تواند نشان دهنده روابط خانوادگی شما و ارزشی باشد که به عزیزانتان می دهید.

گرگ ها حیوانات ردیاب بسیار خوبی هستند و در طول تاریخ به مردن برای پیدا شدن گم شده هایشان کمک کرده اند. در بسیاری از فرهنگ ها اعتقاد بر این است که گرگ ها از نظر معنوی هدایت می شوند.

 

 

از آنجایی که آنها شکارچی هستند، حتی در شرایط بسیار سخت نیز می توانند زنده بمانند. حتی اگر روزها گرسنه بمانند، بدون تسلیم شدن زنده می مانند. این نشان دهنده روحیه مبارزه است.

 

بنابراین گرگ در تتو نماد خانواده دوستی، تعهد و وفاداری، قدرت، رهبری، راهنمایی معنوی و مبارزه با سختی‌ها است.

 

 

ایده های طرح تتو گرگ

این طرح به همه سبک ها مانند دات ورک قابل اجراست و با طرح‌های دیگر تتو قابل ترکیب شدن است. طرح تتو تاج، تتو گل رز، تتو نوشته انگلیسی و یین و یانگ. بسیاری از افراد تتو گرگ را بر روی جای زخم، سوختگی و ماه گرفتگی اجرا می‌کنند.

اینجا تعدادی از ایده‌های جذاب تتو گرگ را بیان می کنیم.

 

 

تاتو گرگ هندسی

یکی از گرایش‌های خالکوبی که در سال‌های اخیر رایج شده است، طرح‌های خالکوبی هندسی است . این سبک هنری شامل استفاده از خطوط و زوایا برای دادن ظاهری مینیمالیستی به خالکوبی است. در مقاله بررسی نمادهای هندسی در سریال اسکویید گیم گفتیم که اشکال هندسی نیز معانی پنهانی دارند زیرا برخی از قدیمی ترین نمادهای تاریخ هستند. برای اجرای یک تتو گرگ، استفاده از سبک هندسی بسیار عالی خواهد شد زیرا خطوط هندسی با ویژگی‌های گرگ در ارتباط هستند.

تاتو گرگ

تاتو گرگ

 

 

تاتو گرگ کوچک

گر به دنبال ادای احترامی ظریف به جنبه گرگ از شخصیت خود هستید، یک تتو کوچک ایده آل خواهد بود. تتوهای کوچک همه کاره هستند زیرا برای هر مکان مناسب هستند – از ساعد تا گردن، پا یا انگشت-. هنگام انتخاب طرح خالکوبی کوچک، سعی کنید آن را ساده نگه دارید زیرا هر گونه جزئیات یا تغییر رنگ به اندازه یک خالکوبی بزرگ قابل مشاهده نخواهد بود.

 

تاتو مینیمال گرگ

یک تتو ساده گرگ مناسب مردانی با شخصیتی ساده و صادق است. یکی از گزینه‌های محبوب برای تتو گرگ، سبک تک خطی است. در این طراحی‌های مینیمالیستی از جوهر سیاه استفاده می‌شود. این یک راه عالی برای به تصویر کشیدن گرگ است. برای کسب اطلاعات بیشتر از این سبک به مقاله تتو مینیمال مراجعه کنید.

 

تاتو گرگ سنتی

خالکوبی های سنتی برای مردانی که خواهان یک تتو کلاسیک و سبک با رنگ و سایه زیاد هستند، مناسب است. بهتر است بدانید که  این طرح های جسورانه برای تیپ های خجالتی نیستند و جلب توجه می کنند. همچنین می‌توانید در این سبک از تتو خلاقیت به خرج دهید و تکه‌هایی از شخصیت خود را به آن بیفزایید. تتوهای سنتی گرگ همچنین با گل، خنجر و حیوانات دیگر عالی به نظر می‌رسند. بنابراین اگر می‌خواهید با ساعد یا بازو شروع به تتو زدن کنید، گرگ سنتی یک انتخاب قوی است.

 

تاتو گرگ ژاپنی

گرگ ها در فرهنگ عامه ژاپنی محافظ در نظر گرفته می شوند. گرگ ها در فرهنگ عامه ژاپنی محافظ در نظر گرفته می شوند. گرگ های بومی ژاپنی بسیار کوچکتر از گرگ های اروپا یا آمریکا بودند و بیشتر شبیه سگ های وحشی بودند. با وجود اینکه گرگ های ژاپنی بیش از صد سال پیش منقرض شدند، هنوز زیارتگاه های گرگ در ژاپن وجود دارد. برای خالکوبی گرگ ژاپنی خود، می توانید یک جوهر به سبک سنتی هنر Irezumi یا یک ظاهر مدرن تر را امتحان کنید.

 

تاتو گرگ بومی آمریکا

گرگ ها در سنت های فرهنگی بسیاری از قبایل بومی آمریکا جایگاه ویژه ای دارند. آنها اغلب با شجاعت و قدرت و همچنین وفاداری و شکار مرتبط هستند. اگر میراث بومیان آمریکا را دارید و یا به این فرهنگ علاقه دارید، می‌توانید آن را با خالکوبی گرگ همراه با نمادهای قبیله‌ای دیگر مانند سرپوش جنگی، پرها، یا خورشید و ماه تجلیل کنید.

 

تتو گرگ در حال زوزه کشیدن

خالکوبی گرگ زوزه کش نه تنها جالب به نظر می رسد، بلکه می تواند معنادار نیز باشد. دو دلیل اصلی وجود دارد که گرگ ها زوزه می کشند: برقراری ارتباط با گله خود و علامت گذاری قلمرو خود. بنابراین، یک تتو گرگ زوزه‌کش می‌گوید که شما به‌شدت به “بسته” خود – خانواده و عزیزانتان – متصل هستید و همچنین فردی قوی هستید که از ایستادگی و بیان نظر خود نمی‌ترسد.

تاتو گرگ

تاتو گرگ

 

تتو گرگ و ماه

گرگ ها اغلب با ماه مرتبط می شوند زیرا این افسانه وجود دارد که وقتی ماه کامل است آنها زوزه می کشند. ماه کامل در ژانویه به ماه گرگ نیز معروف است زیرا گرگ ها در ماه های زمستان بیشتر زوزه می کشند. این دو با هم نمایانگر شب، تاریکی، رمز و راز و ارتباط با غرایز اولیه هستند.

تتو گرگ

تتو گرگ

 

تتو چشم گرگ

چشم ها پنجره ای به روح هستند – و همین امر در مورد خالکوبی چشم گرگ نیز صادق است. هنگامی که خالکوبی خود را طراحی می کنید، به احساساتی که می خواهید چشم ها منتقل کنند فکر کنید.

یک هنرمند ماهر می تواند به تتو شما حس قدرت، وحشی، رمز و راز یا اراده بدهد. به همین دلیل، خالکوبی چشم گرگ همیشه برجسته خواهد بود – به خصوص با قرار دادن بر ساعد.

تتو گرگ

تتو گرگ

 

 

تتو گرگ جمجمه گرگ

 

تتو جمجمه به همراه گرگ معانی زیادی دارد. جمجمه ها با مرگ مرتبط هستند، در حالی که گرگ ها به عنوان راهنما به تصویر کشیده می شوند. در نتیجه، ترکیب این دو نشان دهنده درک مرگ و زندگی پس از مرگ است. از سوی دیگر، گرگی با جمجمه ای در دهانش می تواند نشان دهنده «انسان» منطقی باشد که توسط «گرگ» وحشی و رام نشده شخصیت شما پیشی گرفته است. همچنین نمادی از غلبه بر ضعف و یافتن قدرت است – به ویژه برای غلبه بر ضررها و اندوه.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *