طرح تتو خورشید | معنی و مفهوم و ایده‌های تاتو خورشید

بررسی مفهوم تتو خورشید به همراه ایده‌های جذاب خورشید

 

بدون خورشید، زندگی روی زمین وجود نخواهد داشت. ستاره ای که در مرکز منظومه شمسی ما قرار دارد توسط فرهنگ های باستانی پرستش شده است و امروزه به عنوان یک نماد قدرتمند باقی مانده است. در این مقاله به بررسی تتو خورشید و مفهوم آن می‌پردازیم. با ما همراه باشید.

 

 

تتو خورشید و ماه

تتو خورشید و ماه از نظر نمادگرایی غنی است و نشان دهنده تعادل بین دو چیز مختلف است. اینها می تواند شامل زندگی و مرگ، فال نیک و بد، یا انرژی های مردانه و زنانه باشد. تاتو خورشید از نظر بصری نیز چشمگیر است. تنوع زیادی در این طرح وجود دارد و شما می توانید انتخاب کنید که این دو تصویر را با هم ترکیب کنید یا آنها را به تنهایی و جداگانه در یک ناحیه تتو بزنید. در هر صورت می‌توانید مطمئن باشید که طرح شما زیبا و معنادار خواهد شد.

تاتو خورشید

تاتو خورشید و ماه

تاتو یین یانگ خورشید و ماه

نماد یین و یانگ برگرفته از فلسفه چین باستان است و بر وحدت دو مفهوم مختلف تمرکز دارد. خورشید و ماه، خوبی و بدی، روز و شب، زن و مرد اگرچه دو نیروی متضاد هستند، اما باید به تعادل برسند. اطلاعات بیشتر درباره این سبک تتو در مقاله تاتو یین و یانگ موجود است.

تاتو خورشید

تاتو خورشید یین و یانگ

 

تاتو خورشید کوچک

تتوهای بزرگ و جزییات دار مطمئناً چشم نواز هستند، اما قطعات کوچک نیز جذاب هستند. تتوهای کوچک نیز به اندازه تتوهای بزرگ و حتی گاهی بیشتر معنادار هستند و برای این تاتوها شما مشکل انتخاب محل تتو را ندارید زیرا تتوهای کوچک در همه جای بدن زیبا هستند. همچنین تاتوهای کوچک برای پنهان کردن مناسب هستند.

تاتو خورشید کوچک

 

تاتو خورشید و ماه و ستاره

اگر از آثار هنری غنی از نمادگرایی الهام گرفته اید، پس از آن عاشق خالکوبی خورشید، ماه و ستاره خواهید شد. راه های زیادی برای تفسیر این طرح وجود دارد، اما یکی از قدرتمندترین معانی مربوط به خانواده است. ماه نشان دهنده ماده است، در حالی که خورشید مذکر است و ستاره ها می توانند کودک باشند. معانی دیگر عبارتند از تعادل بین روز و شب و رابطه صمیمی بین سه دوست یا سه خواهر و برادر.

 

 

تتو خورشید زرد

وقتی تصویری از خورشید می‌کشیم، معمولاً از رنگ زرد برای به تصویر کشیدن آن استفاده می‌کنیم. این رنگی است که اغلب با گرما و نور همراه است و جای تعجب نیست که از آن برای نشان دادن خورشید استفاده شود این رنگ روشن به جوهر شما رونمایی چشمگیر می بخشد و آن را به طراحی برجسته تبدیل می کند. برای کسب اطلاعات از ماندگاری رنگ‌های تتو مقاله محو شدن تتوهای رنگی را مطالعه کنید.

تاتو خورشید

تاتو خورشید زرد

 

تتو خورشید قبیله ای

خورشید قبیله ای سبک بسیار متمایزی دارد و اگرچه از نظر طراحی نسبتاً ساده است، اما دارای نمادهای اساسی است.  این خالکوبی ها با تعادل بین خورشید و زندگی مرتبط هستند. همه ما می دانیم که بدون وجود خورشید در مرکز منظومه شمسی، ما روی زمین وجود نداشتیم و این مفهوم از طریق این تتو کشف می شود. خورشید برای هر فرهنگ معنای متفاوتی دارد و همچنین می تواند نشان دهنده نور، خلاقیت و باروری باشد.

تاتو خورشید

تاتو خورشید تریبال

 

 

تاتو موج و خورشید

بسیاری از مردم به خورشید به عنوان منبع نور و قدرت نگاه می کنند، در حالی که آب متحرک اقیانوس ها نمادی از پستی و بلندی های زندگی است. ترکیب خورشید و موج یک خال کوبی ساده اما تاثیرگذار است. برای برخی، می توان آن را به عنوان حرکت با جریان دید و  برای دیگران، این طرح نماد تعادل طبیعت است. این طرح برای هرکسی که مشکلی در سر دارد جذاب خواهد بود و به آنها یادآوری می‌کند که فکر کردن درمورد آن را رها کنند و هر روز همه چیز را از نو شروع کنند.

تاتو خورشید

تاتو خورشید و موج

 

تاتوی طلوع خورشید

این طرح که در میان تتوهای اسکارلت جوهانسون نیز دیده می‌شود، ریشه ژاپنی دارد. این تصویر از پرچم سابق کشور ژاپن الهام گرفته شده است. طلوع خورشید نماد شادی، شروع و تولد دوباره و آغاز یک مرحله جدید از زندگی است.

تاتو خورشید

تاتو خورشید در حال طلوع

 

تاتو صورت خورشید

خورشید اغلب به صورت طرحی دایره‌ای با پرتوهایی که از آن بیرون می‌آیند به تصویر کشیده می‌شود، اما با افزودن ویژگی‌هایی مانند چشم و دهان به تتو خود، می‌توانید آن را زنده کنید. این یک انتخاب فوق العاده است به خصوص برای خانم هایی که طرفدار زیبایی هستند.

 

 

تتو خورشید ماندالا

در مقاله تتو ماندالا گفته شد که طرح ماندالا می‌تواند بیانگر بسیاری از معانی باشد که از مهم ترین آنها می‌توان تعادل و هماهنگی را نام برد. زمانی که ماندالا به شکل خورشید تکمیل شود، نشان دهنده خلاقیت، انرژی، اشتیاق و رشد معنوی است.

 

تاتو خورشید

تاتو خورشید ماندالا

تاتو سنتی خورشید

خورشید سنتی با زندگی و انرژی همراه است. کسانی که این جوهر را انتخاب می‌کنند، آن را ساده نگه می‌دارند و خورشید را به صورت دایره‌ای با پرتوها به تصویر می‌کشند. سبک قدیمی و سنتی تتو به خاطر خطوط پررنگش شناخته شده است و می توان آن را با رنگ یا جوهر سیاه اجرا کرد.

 

تاتو خورشید

تاتو خورشید سنتی

تاتو خورشید نیمه

خورشید یک انتخاب جذاب برای تتو است زیرا نشان دهنده قدرت، نور و زندگی است. اکثر افراد یک تصویر دایره ای را برای به تصویر کشیدن خورشید انتخاب می کنند، اما دیگران گزینه نیمه را ترجیح می دهند زیرا نماد کامل نبودن زندگی است و نشانه این است که همه چیز در روشنایی نیست و تاریکی نیز وجود دارد. البته این طرح بعنوان نماد طلوع نیز تفسیر می‌شود که علامت شروع و شادی است.

 

تاتو خورشید

تاتو خورشید نیمه

 

مقالات پیشنهادی:

طرح تتو هندسی و جئومتریک | ایده‌ها، تکنیک‌ها و معنی تتو هندسی

طرح تتو پروانه | مفهوم تتو پروانه، روش‌ها و ایده‌های تاتو پروانه

تتو ماهی | معنی و مفهوم تتو ماهی و ایده تاتو ماهی

تتو ستون فقرات | خارق العاده و خاص

تتو متن | بهترین ایده‌های جملات انگلیسی زیبا

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *