طرح تتو تاج + معنی تتو تاج

ایده‌های طرح تتو تاج به همراه معنی

 

 

هنگام تصمیم گیری برای طرح تتو، انتخاب یک طرح زیبا و جالب که از نظر نمادگرایی نیز پرمعنی باشد، ایده آل هرکسی است. اگر طرح خود را به درستی و با کمک نمادشناسی انتخاب کنید، هرگز پیشمان نخواهید شد. در این مقاله به بررسی طرح تتو تاج، معنی آن و ایده‌های تتو تاج برای آقایان می‌پردازیم. با اینکینگ همراه باشید.

 

همانطور که در مقاله راهنمای جامع انتخاب طرح تتو گفته شد، معنا و مفهوم طرح تتویی که در نظر دارید بسیار اهمیت دارد. اگر شما یک تاتو را بدون اینکه معنایی در پشت آن باشد انتخاب و اجرا کنید و دلیل شما صرفا زیبایی و مد بودن آن طرح باشد، ممکن است در آینده از دیدن و داشتن آن پیشمان شوید و برای حذف آن به روش‌هایی مانند لیزر تتو بدن روی بیاورید. اما با انتخاب آگاهانه و توجه و معنی و مفهوم تتو، تا همیشه با به یادآوری آن مفهوم خاص، انگیزه خواهید داشت و تتو خود را دوست می دارید. پس در ابتدا به بررسی مفهوم تتو تاج می پردازیم.

 

معنی تتو تاج

تاج در هنر تتو نماد سلطنت، قدرت، پیروزی، شکوه، اعتماد به نفس، شجاعت، اصالت و خویشتن داری است و افرادی که طرفدار ویژگی های این چنینی هستند و یا این ویژگی‌ها را در خود می‌بینند، از داشتن این تتو لذت خواهند برد.

 

ز جمله سلبریتی هایی که تتو تاج دارند، مسی و همسرش، سرخیو راموس، جاستین بیبر و امیر تتلو هستند. تتلو در مورد تتو تاج روی گلویش گفته است که خود را بهترین خواننده می‌داند و حق اوست که سلطان صدا باشد. بنابراین بسیاری از افرادی که اعتماد به نفس بالایی دارند و خود را برتر می‌دانند عموما از این تتو استقبال کرده اند.

 

ویژگی‌های تتو تاج

این طرح تتو در هر اندازه و هر قسمتی از بدن، و همچنین با هر تکنیکی قابل اجراست. تاج  در سبک های مختلف تتو نیز به خوبی اجرا می‌شود و قابلیت ترکیب شدن با طرح‌های دیگر را دارد.

 

 

ایده‌های طرح تتو تاج

تتو شیر و تاج

اغلب از شیر بعنوان پادشاه جنگل یاد می‌شود. بنابراین جای تعجب ندارد اگر این حیوان با تاج به تصویر کشیده شود. بهترین چیز درمورد ترکیب این دو نماد در تتو، نشان دادن قدرت زیاد است. این حیوان با شکوه در هنر تتو اغلب با قدرت، شجاعت و سلطنت همراه است و تاج نشانه پیروزی، سلطه داشتن و برتری است. مردی که برای این ویژگی‌ها ارزش قائل است به این نوع طرح‌ تتو علاقمند می‌شود چرا که این طرح بیانگر باورهای اوست.

 

تتو تاج و نوشته king

تاج‌ها توسط شاه‌ها بر سر گذاشته می شوند و ترکیب این دو همیشه با شکوه و قدرت همراه است. این ویژگی‌ها برای بسیاری از مردان جذاب هستند زیرا نیروی درونی و انگیزه را در آنها بیدار می کنند. این طرح تتو می‌تواند قدرت و انگیزه برای موفقیت را به آقایانی که به دنبال نیروی یادآورنده ای هستند هدیه بدهند. گزینه های مختلفی برای اجرای این نوع طرح‌ها وجود دارد. می‌توانید فونت دلخواه خود را سفارش دهید و می توانید عناصر دیگری به تتو اضافه کنید. در این تصویر عبارت “Her king”  استفاده شده است که در اصل ترکیبی از قدرت و عشق است زیرا معنای آن “پادشاه او” است. این به این معنی است که این شخص به زنی تعهد دارد و عاشق اوست.

 

تتو ست تاج شاه و ملکه

یک انتخاب خوب برای داشتن تتو ست دو نفره، تتو تاج شاه و ملکه است. مانند تتویی که مسی و همسرش دارند. استفاده از تاج ملکه برای آقایان به این معنی است که برای همسر و مادرش احترام زیادی قائل است و با بخش لطیف و ظریف روحش در ارتباط است.

 

تاتو تاج خار

تاج خار یک نماد مذهبی است و از داستان عیسی مسیح در کتاب مقدس مسیحیان برگرفته شده است. در این واقعه عیسی مسیح پیش از مصلوب شدن مجبور شد این تاج دردناک را بر سر بگذارد و بنابراین این تاج نماد فداکاری برای نوع بشر است.

 

تتو تاج کوچک

چه کسی می‌گوید فقط طرح‌های بزرگ تاثیر گدار هستند؟ در این روزها تتوهای کوچک در بین زنان و مردان محبوبیت بیشتری پیدا کرده اند و نکته مثبت تتوهای کوجک این است که در هرجای بدن قابل استفاده هستند. برای مثال پشت گوش و ترقوه نقاطی از بدن هستند که تتو تاج روی آنها زیباتر به نظر می‌رسد. یکی دیگر از نکات مثبت درمورد تتوهای کوجک این است که اجرای آنها ارزان تر از تتوهای بزرگ است.

 

 

تتو تاج ساده و مینیمال

خیلی از اوقات، زیبایی یک تتو به سادگی آن است. همانطور که در مقاله تتو مینیمال گفته شد، این نوع تتوها برای دیده شدن نیازی به جزییات فراوان و سایه روشن‌های دقیق ندارند. در تتوهای مینیمال و ساده، تمرکز بر روی اشکال و خطوط در ساده ترین حالت است. قرار گرفتن یک تاج در سبک مینیمال یک گزینه مدرن است زیرا در این طرح خاص، قدرت و شجاعت در ساده ترین و شیک ترین شکل ممکن به تصویر کشیده می‌شود.

 

جمجمه و تاج

شاید در حالت معمول شما به یک جمجمه که تاجی بر سر دارد فکر نکنید، اما مطمئن باشید تتو آن فوق‌العاده خواهد بود! این تصویر اعلب توسط افرادی که به بازی‌های شرطی علاقمندند استفاده می‌شود زیرا نشان دهنده خوش شانسی است. ممکن است افرادی که عاشق بازی هستند عناصر دیگری مانند چیپ‌ها و کارت‌های بازی را به آن اضافه کنند. جمجمه به تنهایی با قدرت، محافظت و مرگ در ارتباط است.

 

تتو تاج و قلب

قلب در تتو نمادگرایی عمیقی دارد. در مقاله تتو قلب گفتیم که قلب در تتو به معنای احساسات، دوست داشتن و عشق است و هنگامی که با تاج همراه شود، یک عشق اشرافی و اصیل را به وجود می‌آورد.

 

تاتو تاج و گل رز

اگر می‌خواهید یک تاتو جسورانه داشته باشید که معنای زیادی داشته باشد، این طرح را انتخاب کنید. از میان تمام گل‌ها، گل رز بیشترین تعداد تتو در جهان را به خود اختصاص داده است زیرا پر از مفهوم است. گل رز نماد تعادل میان دردو لذت و خوبی و بدی است و تتو گل رز قرمز نماد اشتیاق و میل است. با داشتن یک تاتو رنگی از گل رز همراه با تاج، شجاعت و جسارت و قدرت شما گل می‌کند و یک سلطنت زیبا و تزیین شده خواهید داشت!

 

تتو تاج و لنگر

لازم نیست ملوان باشید تا از تتو لنگر خوشتان بیاید! این نماد از محبوب ترین‌ها برای زنان و مردان است. لنگر در تتو به معنای ثبات، قطعیت، پایداری، اعتماد و ساکن بودن است و ترکیب آن با تاج نشان دهنده عشق یک فرد به دریا و قدرتمند بودن در پایداری و ثابت قدم بودن است.

 

 

ایده‌های خاص تتو تاج

 

تتو تاج

تتو تاج

 

 

تتو تاج

تتو تاج

 

 

تتو تاج

 

 

تتو تاج

تتو تاج

 

 

تاتو تاج

تاتو تاج

 

 

تاتو تاج

تاتو تاج

 

 

 

تاتو تاج

تاتو تاج

 

 

تاتو تاج

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *