طرح تاتو هندی عربی حنا

طرح تاتو حنا هندی و عربی برای ساق پا

امروزه طرح تاتو حنا هندی و عربی بسیار محبوب شده است. این تاتو فقط نه برای دست بلکه برای ساق پا نیز جلوه زیبایی دارد. ما در این مطلب تعدادی از طرح های تاتو  حنا هندی و عربی جدید را گذاشته ایم که هر کدام ارزش زدن را دارند.

برای دیدن طرح های بیشتر به مطلب معنی و مفهوم طرح های تاتو بروید و برای آشنایی با سبک های تاتو اینجا کلیک کنید.

 

 

طرح تاتو هندی و عربی برای تازه کارها

طرح تاتو هندی ساده

طرح تاتو هندی ساده

طرح تاتو هندی ساده

طرح تاتو هندی ساده

طرح های تاتو هندی ساده بسیار زیبا به نظر می رسند و می توانید آن ها را که تلفیقی از برگ ها و نقطه ها هستند، در مناسبت ها و یا هر جای دیگر استفاده کنید. در این طرح های ساده نگران لکه های حنا نباشید. بهترین قسمت آن این است که می توانید در خانه آن ها را اجرا کنید.

 

 

طرح تاتو حنا هندی و عربی

حتما دوستش خواهید داشت

طرح تاتو عربی روی ساق پا

طرح تاتو عربی هندی

طرح تاتو هندی عربی مخصوص کشورهای عربی بود تا اینکه در آسیا به ویژه در هند و پاکستان رواج یافت. خانم هایی که طرح های شلوغ دوست ندارند میتوانند یکی از این طرح ها جذاب و مد روز را انتخاب کنند. تاتو عربی هندی زیبایی ساق پای شما را نمایان می کند.

 

 

طرح تاتو خلخال (پا بند)

طرح تاتو حنا خلخال (پا بند)

طرح تاتو هندی خلخال

اگر بستن پا بند برای شما خسته کننده شده است می توانید از طرح تاتو حنا هندی پابند با نقاط و خطوط روی پاهاتون استفاده کنید. این طرح به راحتی در هر زمانی در خانه زده می شود و روی پاهتون دوست داشتنی و ظریف به نظر خواهد رسید.

 

 

طرح تاتو عربی منحصر به فرد چطور؟

طرح تاتو عربی روی پا

طرح تاتو عربی

کسانی که طرح ضخیم را به طرح تاتو حنا هندی ترجیح می دهند، حتما طرح تاتو عربی برای آن ها مناسب است. این طرح دوست داشتنی، زیبایی پای شما را افزایش می دهد. همان طور که در عکس دیده می شود طرح عربی هندی سنتی زینتی بسیار جذاب است.

 

 

طرح تاتو حنا روی پا

طرح تاتو حنا هندی روی پا

طرح تاتو حنا هندی

این طرح با نقاط و اشکال پیچیده سرتاسر پای شما را پوشش می دهد و به آرایشی زیبا برای آن است.

 

 

طرح تاتو حنا هندی و عربی کامل پا

طرح تاتو هندی کامل پا

طرح تاتو هندی

طرح تاتو شلوغ سنتی همیشه در هند محبوب بوده است. تعدادی طرح پیچیده با برگ ها و گل های محو شده و نقاط ضخیم تمام پای شما را پوشش می دهد. این طرح تاتو حنا هندی چشمان را خیره می کند و بیشتر عروس های هندی آن را تاتو می زنند.

 

 

طرح تاتو هندی و عربی تریبال

طرح تاتو هندی تریبال روی پا

طرح تاتو هندی تریبال

این طرح برای کسانی که طرح گل و اشکال را دوست ندارند مناسب است. طرح تاتو حنا هندی تریبال شبیه زیورآلات است. خطوط مارپیچ و نقاط در کنار یکدیگر از بالای مچ تا شست پا ادامه دارند.

 

 

طرح تاتو حنا هندی و عربی رنگی

طرح تاتو هندی رنگی روی پا

طرح تاتو هندی

طرح های تاتو هندی امروزه با سایه های درخشان رو به افزایش هستند. گل ها، برگ های و نقاط درخشنده روی پای شما رشد می کنند و به آن زیبایی می بخشند. این زرق و برق روی پای شما هر خانم دیگری را جذب وسوسه می کند تا یکی از آن ها را داشته باشد.

 

 

طرح تاتو گل های طبیعی

طرح تاتو هندی گل روی پا

طرح تاتو هندی گل

طرح تاتو هندی گل روی پا

طرح تاتو هندی گل

اخیرا تاتو گل ها روی پا و ساق خیلی رواج یافته است. هنری که می توانید آن ها را لمس کنید و با رنگ های روشن مثل جواهرات به نظر خواهند رسید. این طرح برای هر سن و مناسبتی مناسب است.

 

 

طرح تاتو حنا هندی سنتی مارواری

طرح تاتو هندی مارواری روی پا

طرح تاتو هندی مارواری

مارواری یکی از قبایل هند است که تاتو مخصوص به خود را دارد. شما می توانید برای جلوه بیشتر آن را جفت تاتو بزنید. این طرح تاتو حنا هندی از عناصر پیچیده، فیل ها،  گل ها، برگ ها و طاووس ها تشکیل شده است که تمام پای شما را پوشش می دهد. این تاتو تلفیقی از تاتو سنتی و مدرن است.

 

 

تاتو حنا ماه و ستاره

طرح تاتو حنا هندی ماه و خورشید روی پا

طرح تاتو حنا هندی ماه و خورشید

این یک تاتو حنا ساده هندی است و بسیار آسان زده می شود. این طرح برای خانم های جوانی که طرح های هندی را دوست ندارند بسیار مناسب است. اگر در زدن این طرح فقط از رنگ مشکی استفاده کنید بسیار جذاب و زیبا مانند تاتو دائمی می شود.

 

 

طرح تاتو حنا هندی داخل پا

طرح تاتو حنا هندی داخل پا

طرح حنا هندی و عربی

اگر دنبال یک طرح منحصر به فرد می گشتید طرح تاتو حنا داخل پا برای شما مناسب است. این طرح از طرح گل های پیچیده تشکیل شده و پیچک ها به آن زیبایی می بخشند.

منبع:

www.bodyartguru.com

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *