دانستن طراحی برای حرفه ای بودن در انجام تاتو

نیاز به طراحی و نقاشی برای انجام تاتو

نیاز به آموزش و یادگیری طراحی و نقاشی برای انجام تاتو

تاتو یکی از محبوب ترین هنر های جهان شناخته میشود، این جمله بدین معناست که تاتو به عنوان هنر شناخته میشود و سوالی که پیش روست این است که تتو در کدام شاخه هنر قرار میگیرد.
همانطور که میدانید تاتو زیر شاخه هنر طراحی و نقاشی میباشد، و مسئله نیاز به طراحی و نقاشی برای انجام تاتو بارها پرسیده میشود و اینکه آیا برای انجام تاتو نیازی به دانستن و یا انجام طراحی و نقاشی میباشد یا خیر؟؟ حرفه نقاشی و طراحی چه تاثیری بر قدرت اجرای تاتو میگذارد؟؟ آیا مجری تاتو یا تاتو آرتیست با یادگیری طراحی و نقاشی در حرفه خود پیشرفت میکند؟؟ طراحی و نقاشی مستلزم و پیشنیاز تاتو میباشد یا صرفا کمک کننده هست؟؟ و سوالاتی از این قبیل.
در جواب به این پرسش باید گفت خیر، شما نیازی به طراحی برای انجام تاتو ندارید و طراحی و نقاشی مستلزم و پیشنیاز تاتو نیست چرا که در انجام تاتو به صورت حرفه ای طرح را به صورت کپی به روی پوست انتقال میدهید و در واقع شما کپی میکنید، نه طراحی…

 

اما میتوان گفت طراحی و نقاشی کمک بزرگی به تبدیل شما به یک تاتو آرتیست حرفه ای میکند.

همانطور که در بخش آموزش چاپ طرح تاتو روی پوست هم اشاره شد در صورتی که شما طراحی و نقاشی بلد باشید طرح های تاتو از جمله طرح های سه بعدی، رنگی، دات ورک (نقطه ای)، آبرنگی، پرتره و غیره را بهتر درک کرده و بهتر پیاده سازی میکنید.

 

میتوانید با این پرسش ها از خود بیشتر به اهمیت این موضوع پی ببرید:

در صورتی که نقاشی بلد نباشم چگونه میتوانم از ترکیب رنگ های تاتو های رنگی درکی داشته باشم؟
طراحی بلد نیستم، چگونه بتوانم به خوبی یک طرح قبلی و یا یک جای زخم را به درستی با یک طرح تاتوی جدید بپوشانم؟
چگونه است که این طرح سه بعدی است و من باید چگونه طرح را پیاده کنم تا قابلیت سه بعدی بودن خود را از دست ندهد وقتی چیزی از طراحی و نقاشی نمیدانم؟
مشتری از من طرحی نو میخواهد و یا طرحی که قابلیت چاپ ندارد، در صورتی که من هیچ چیز از طراحی و نقاشی نمیدانم؟
و سوالاتی دیگری از این قبیل.

 

اکنون که به اهمیت نیاز به طراحی و نقاشی برای انجام تاتو پی بردید میتوانید همزمان با آموزش تاتو، طراحی و نقاشی را نیز فرا بگیرید.

 

آموزش طراحی و نقاشی مورد نیاز تاتو / تتو در دوره های آموزشی تاتو بدن اینکینگ استدیو:

تیم آموزشی اینکینگ استدیو با هدف اینکه بهترین دوره های آموزش تاتو بدن را در سرتاسر ایران برگزار کند از سال ۹۸ تا کنون سعی کرده آموزش طراحی و نقاشی را به صورت کامل و مورد نیاز برای اجرای تاتو بدن در دوره های آموزشی خود بگانجاند، تا هنرجویانی که در این استدیو آموزش میبینند از نظر طراحی نیز حرفه ای باشند و پس از اتمام دوره به راحتی در بازار کار حاظر شوند.

جهت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه برگزاری دوره آموزش تاتو بدن اینجا را کلیک کنید

2 پاسخ
  1. کامران ساعدی گفته:

    از نظر و دیدگاه من و بقیه تاتوآرتیستها ،برنامه شما جای تشکر و قدردانی را دارد ،که هنرجهانی تاتو را در ایران اسلامی پیشرفت و به ایران وایرانی بودن خود در این هنرجهانی افتخار وپیشرفت خواهیم کرد. ممنون و سپاسگذاریم.

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *