سالن تاتو

ثبت نام در دوره های آموزش تاتو بدن

دوره های آموزش تخصصی تاتو بدن همراه با ارائه گواهینامه های بین المللی به صورت غیر حضوری و حضوری در شهر های تهران، اصفهان، مشهد، شیراز و اهواز

بخش های مختلف آموزش تاتو بدن

تئوری

یکی از بخش های تمامی مشاغل فنی بخش تئوری آن است که لزومی است و حتی تمامی بخش های عملی باید با تئوریات شروع شوند. همچنین مباحث تئوری باعث ایجاد چهارچوب در ذهن هنرجو میشود.

از آنجایی که تتو هم یک علم و هم یک هنر است شما باید بجز بخش های عملی اطلاعات زیادی در زمینه تتو، وسایل، بهداشت و غیره را به صورت تئوری آموزش ببینید.

طراحی

اصولی ترین شیوه اجرای تاتو انتقال طرح به روی پوست بدن از طریق استنسیل است، در نتیجه شما طرح کامل را بر روی پوست خواهید داشت و به نظر میرسد نیازی به طراحی نیست، اما ما در دوره های آموزشی تاتو بدن طراحی مورد نیاز تاتو را که باعث حرفه ای تر شدن شما در اجرا میگردد را قرار دادیم که پس از تجربه زیاد در آموزش و سعی در حرفه ای کردن هنرجوهایمان، این متد را بوجود آورده ایم. همچنین هر چیزی که شما نیاز به اجرا روی پوست دارید را بر روی کاغذ تجربه خواهید کرد.

پوست مصنوعی

پس از آشنایی با تئوریات و مباحث و طراحی روی کاغذ با مداد و غیره، نیاز است تا با سوزن و دستگاه و رنگ بر روی پوست مصنوعی تمامی تکنیک ها را بر روی پوست مصنوعی تمرین کنید تا آماده کار بر روی پوست مصنوعی شوید. چون پوست طبیعی جایی برای تمرین کردن متد و اصول نیست. البته باید توجه داشته باشید که پوست مصنوعی و طبیعی با یکدیگر بسیار متفاوت هستند. پس شما باید بر پایه پوست طبیعی و تکنیک های پوست طبیعی بر روی پوست مصنوعی اجرا کنید. به همین دلیل است که ما به هنرجو هایمان توصیه میکنیم بیش از حد بر روی پوست مصنوعی تمرین نکنند چرا که متد های غلط پوست مصنوعی ملکه ذهن آنها میشود.

پوست طبیعی

پس از تمرین در فضای پوست مصنوعی نوبت به اجرا بر روی پوست طبیعی است. در انتخاب آموزشگاه یا مدرس خودتان دقت کنید. که نه تنها آموزش بر روی پوست مصنوعی بر پایه پوست زنده باشد، بلکه اجرا بر روی پوست زنده را نیز از مدرس خود بخواهید. مدرسین و آموزشگاه های بسیار کمی هستند که به شما اجرا روی پوست طبیعی را آموزش میدهند.

بدلیل رعایت محدودیت های کرونا رعایت فاصله در دوره های حضوری تابستان ظرفیت ثبت نام محدود میباشد

تهران

پونک

آموزش رایگان تاتو

تابستان ۱۴۰۰

۰۹۱۹۸۷۷۹۰۱۰

تماس تلفنی جهت آموزش تتو بدن در ایران

اصفهان

حکیم نظامی

آموزش رایگان تاتو

تابستان ۱۴۰۰

۰۹۱۳۵۳۳۲۳۷۷

تماس تلفنی جهت آموزش تتو بدن در ایران

مشهد

احمد آباد

آموزش رایگان تاتو

تابستان ۱۴۰۰

۰۹۱۹۸۷۷۹۰۲۲

تماس تلفنی جهت آموزش تتو بدن در ایران

اهواز

کیانپارس

آموزش رایگان تاتو

تابستان ۱۴۰۰

۰۹۱۹۸۷۷۹۰۵۶

تماس تلفنی جهت آموزش تتو بدن در ایران

شیراز

ستارخان

آموزش رایگان تاتو

تابستان ۱۴۰۰

۰۹۱۹۸۷۷۹۰۶۹

تماس تلفنی جهت آموزش تتو بدن در ایران

دوره های آموزش تتو بدن غیر حضوری (آنلاین)

تیم آموزشی ما جهت درخواست های زیاد علاقه مندان به هنر تتو از شهر های مختلف ایران و همچنین فارسی زبانان خارج از ایران که دسترسی برای شرکت در دوره های آموزشی برای آنان فراهم نیست، دوره های آموزشی غیر حضوری آنلاین در نظر گرفته است

ما سعی کرده ایم با استفاده از امکانات مناسب یادگیری شما عزیزان را با توجه به غیر حضوری بودن با کیفیت دوره های حضوری حفظ کنیم تا امروز شما هم بتوانید به هنر آموزان ما بپیوندید

تلفن مشاوره:

۰۹۱۹۸۷۷۹۰۱۰

سر فصل های دوره های آموزش تاتو بدن، روی هر بخش کلیک کنید و اطلاعات بیشتری در مورد هر بخش ببینید

مدرس دوره های آموزش تتو بدن در تمام شهر ها سعید رئیسی

با بیش از ۱۲ سال تجربه حرفه ای در زمینه تتو بدن و بیش از ۶ سال تدریس تتو بدن در شهر های مختلف ایران

تدریس به بیش از دو هزار هنرجو

مترجم سه کتاب تتو بدن به زبان فارسی

مولف اولین کتاب تتو بدن

نمونه برداری از بهترین آموزشگاه های تتو بدن در دنیا

استفاده از تمامی برند ها و مقایسه آنها

آشنایی با بهترین متد ها و سبک های آرتیست های برتر دنیا

طراح طرح های تتو بدن و مربی طراحی تتو بدن

 

دستگاه تاتو بدن

آموزش و تمرین اصولی تاتو بدن بر روی پوست مصنوعی، بر پایه پوست طبیعی و تمرین تمامی متد ها و تکنیک ها 

ساعت ها بر روی پوست مصنوعی تمرین خواهیم کرد اما با یک تفاوت خیلی بزرگ…

شاید خودتان هم بتوانید در خانه بر روی پوست مصنوعی تمرین کنید حتی بدون هیچ آموزشی
یا بسیاری آموزشگاه ببینید که فقط بر روی پوست مصنوعی به هنرجو آموزش تتو میدهند
اما در صورت اجرا روی پوست مصنوعی با تکنیک های مختلف، شما دیگر به یک آرتیست تبدیل نخواهید شد چون:

آموزش بر روی پوست مصنوعی باید بر پایه و متدهای پوست مصنوعی انجام شود، چرا که متد های غلط اجرای پوست مصنوعی ملکه ذهن شما میشود و دیگر هرگز نمیتوانید با تکنیک های اصولی روی پوست طبیعی اجرا کنید

آموزش ها و تمرینات این دوره بر روی پوست مصنوعی، بر پایه و اصول پوست طبیعی است تا بتوانید آرتیست پوست طبیعی باشید، نه آرتیست پوست مصنوعی

در این دوره ساعت ها روی پوست مصنوعی تمامی تکنیک های نحوه لاین زدن و خط کشیدن، نحوه سایه زدن و شیدینگ، رنگ کردن و تتو های رنگی و انواع سبک ها و طرح ها را تمرین میکنید تا آماده اجرای پایانی بر روی پوست طبیعی شوید

تاتو بدن آرتیست

آموزش طراحی و نقاشی

همیشه سوال این بوده که آیا برای حرفه ای شدن در تتو بدن نیاز به استعداد طراحی و نقاشی هست و آیا کسان که هیچ پیش زمینه ای در طراحی و نقاشی ندارند میتوانند به خوبی تتو بدن را یاد بگیرند یا باید حتما از قبل چیزی بلد باشند.

من به شما میگویم نیازی به استعداد در طراحی و نقاشی نیست و نیازی نیست برای شرکت در دوره های آموزشی ما هیچگونه پیش زمینه ای داشته باشید

اما:

اصول و متد هایی از طراحی و نقاشی وجود دارد که در دوره های ما خواهید آموخت که میتوان گفت یادگیری این اصول پیشرفت چشمگیری در یادگیری و حرفه ای شدن در تتو دارد

و حتی پس از پایان دوره با تمرین همین اصول به یک نقاش حرفه ای تبدیل خواهید شد

آموزش و معرفی برند ها و محصولات تاتو بدن و بهترین فروشگاه های سراسر ایران

یکی از مهمترین بخش های آموزش تاتو بدن وسایلی است که شما با آن سر و کار دارید، این محصولات نه تنها بر کیفیت کار شما تاثیر مستقیم دارد، بلکه به دلیل اینکه یک تتو آرتیست مستقیما با پوست مشتری سرو کار دارد، باید بسیار دقت کنید تا تنها محصولات اصلی و برند های معتبر استفاده کنید، فروشگاه های معتبر ایران را بشناسید، به قیمت مناسب خرید کنید.

در اصل باید خیلی مراقب باشید تا سرتان کلاه نرود، چرا که محصولات تقلبی و قیمت های نا متعارف بسیار زیاد شده و پای آبروی کاری شما در میان است.

ما به شما خواهیم آموخت تا از محصولات تاتو بدن را خرید کنید تا سرتان کلاه نرود و محصولات اصلی از تقلبی را تشخیص دهید.

آموزش بهداشت و اصول تتو بدن

اگر میخواهید حرفه ای شوید و از این رشته پول به جیب بزنید باید اصولی و با بهداشت فراوان کار کنید.

من همیشه میگویم: مشتری اومده با یه تتوی جدید روی پوستش لذت ببره و زندگی بهتری را تجربه کنه، نه اینکه با انتقال بیماری و عفونت تا آخر عمرش پشیمون باشه…!!

اینو همیشه یادتون باشه که یه هنرمند اومده تا دنیا را به یه جای زیبا تر تبدیل بکنه، پس اصول و بهداشت رو توی اجرای تتو جدی بگیرید.

بله، همه هنر جوهای ما بعد از تموم شدن کلاس تتو بدن شروع به کار میکنن و توی ماه اول حداقل تمام هزینه هایی که برای کلاس و وسایل کردن را برمیگردونن، چون ما روی پوست طبیعی هم آموزش داریم و شما پس از گذروندن دوره همه چیز بلدین تا بتونین وارد بازار کار بشین

ما توی دوره هامون طراحی و نقاشی مورد نیاز تتو بدن را هم آموزش میدیم و شما نیازی به استعداد توی زمینه طراحی و نقاشی ندارید، فقط کافیه تکنیک های مورد نیاز تتو بدن را یاد بگیرید که ما بهتون آموزش میدیم.

خیر، نود و پنج درصد از هنرجوهای ما هیچ پیش زمینه ای ندارن و هر چیزی که لازم باشه را توی دوره های آموزش تتو بدن ما یاد میگیرید.

خیر، آموزش هامون صفر تا صده و تمام چیز هایی که لازمه تا به یه تتو آرتیست حرفه ای تبدیل بشید را آموزش میبینید.

در حین دوره آموزش میتونید از وسایل ما استفاده کنید و نیازی نیست وسیله خاصی برای شرکت در دوره آموزشی تهیه کنید.

برای تهیه مجموعه وسایل کاربردی مورد نیاز تتو بدن باید حدود ۱ تومن به بالا هزینه کنید، جلسه اول کاملا آموزش میبینید، بهترین فروشگاه ها و برند ها را میشناسید و اگر مایل بودید ما هم میتونیم براتون با سابقه و اعتباری که داریم وسایل را تهیه کنیم: ما فروشنده وسایل تتو بدن نیستیم ولی برای هنرجو های خودمون بهترین وسایل را تهیه میکنیم با بهترین قیمت و با توجه به اینکه اصلی باشن و فیک نباشن

بله به صورت نامحدود پشتیبانی میشید و میتونید سوالات خودتونو بپرسید، هنرجوهایی که پنج سال پیش توی ورکشاپ آموزش تاتو بدن ما شرکت کردن هنوز هم دارن پشتیبانی میشن.

تمامی سبک های تتو بدن را توی دوره های آموزشی ما آموزش میبینید، از جمله پرتره، آبرنگی، رنگی، گریواش، رئال، سورئال، تاتو سه بعدی، چهره، ترش پلکا، لاین ورک، داتورک، نوشته و تکست های ظریف، مویی و موی حیوانات و انسان، انتزاعی و هر سبک دیگه ای را شما بعد از گذروندن این دوره میتونید اجرا کنید.

بله، هم گواهینامه شرکت در دوره آموزشی از طرف خودمون بهتون تعلق میگیره هم گواهینامه های بین المللی قابل استعلام میتونید تهیه کنید.

اول از همه من از شما میخوام که خودتون تحقیق کنید و تفاوت ها را ببینید، البته با چشم باز و این که خیلی از آموزشگاه هایی که کارشون این نیست دارن توی این زمینه فعالیت میکنن که حتی یک تتو هم نزدن و هیچ تخصصی در این زمینه ندارن و همه کارهاشون فیک و دزدی هست.

دوم من دوازده سال هست توی این زمینه فعالیت دارم و شش ساله که به صورت حرفه ای و تخصی تتو بدن را توی همه شهر های ایران آموزش میدم و بیش از دو هزار هنرجو را آموزش دادم.

سه کتاب تاتو بدن ترجمه کردم.

دائما در حال بررسی بهترین مدرسین و آرتیست های دنیا بودم و زیر نظرشون داشتم که از چه تکنیک ها و سبک هایی بهره میگیرن و توی کار خودم هم پیاده کردم.

سوم این که دوره های ما ۸۰ ساعت به بالا هست و اجرا روی مدل زنده هم داریم.

ازتون میخوام خودتون تحقیق کنید و تصمیم بگیرید، اما با چشم باز این کار را انجام بدید و گول نخورید.