تتو پشت گوش، ایده‌ها و راهنمای اجرا

ایده‌های تتو پشت گوش برای خانم‌ها

تتوهایی که همیشه در معرض دید افراد نیستند همیشه یکی از جذاب ترین ایده های برای انتخاب توسط خانم ها بوده اند. پشت گوش یکی از مکان‌هایی است که اگر تتو داشته باشید به راحتی دیده نمی‌شود. در ایران و کشورهای اسلامی که قانون حجاب وجود دارد، تتو پشت گوش دیده نمی‌شود و این می‌تواند تتو شما را خصوصی نگه دارد. محبوبیت تتو پشت گوش به این دلیل است که طرح‌های ظریف زنانه و زیبا در این ناحیه به زیبایی نمایش داده می‌شوند و انحنای پشت گوش می‌تواند زیبایی تتو شما را دوچندان کند.

در این مقاله به بررسی نکات جذاب تر شدن این تتو و ایده‌هایی برای انتخاب توسط شما هنردوستان می‌پردازیم.

 

تتو گل زیبا پشت گوش

تتو گل زیبا پشت گوش

 

آیا تتو پشت گوش دردناک است؟

تتوهایی که پشت گوش اجرا می‌شوند به نظر عالی می‌رسند؛ اما در مورد مقیاس درد باید نمودار میزان درد نقاط مختلف بدن در هنگام تتو را بررسی نمود. پوست پشت گوش بسیار نازک و حساس است و صدای دستگاه تتو نیز می‌تواند برای برخی افراد آزار دهنده باشد. علاوه بر آن ارتعاشات نزدیک جمجمه برای بعضی از افراد ممکن است ناراحت کننده باشد. پس در مورد درد این نقطه باید گفت که متوسط رو به بالا است و برای اولین تتو؛ که بدن هنوز با ضربه‌ها سازگار نشده است، پیشنهاد نمی‌شود. برای مطالعه روند عادت کردن بدن به تتو، مقاله تاثیرات تتو بر سلامت بدن را مطالعه کنید!

 

تتو گل پشت گوش

تتو پشت گوش

 

نکات قبل و بعد از اجرای تتو پشت گوش

قبل از اجرای هر گونه تتو اعم از تتو پشت گوش، مطمئن شوید که بدن شما به اندازه کافی هیدراته است. اگر ماندگاری تتو برای شما مهم است بهتر است از استفاده از رنگ‌هایی که در تتو زودتر محو می‌شوند خودداری کنید. به عبارت دیگر شما باید از لحاظ مایعات بخصوص آب کاملا غنی شده باشید. خوب غذا بخورید و پوست خود را مرطوب نگه دارید. از نوشیدن الکل اجتناب کنید و پس از اجرای تتو، از حمام مخصوصا با آب داغ پرهیز کنید و تتو را خشک نگه دارید. برای مشاهده نکات بیشتر به مقاله نکات مهم قبل و بعد از تتو مراجعه کنید!

 

تتو پشت گوش

تتو پشت گوش

 

ایده‌های تتو پشت گوش

در اینجا هشت مورد از محبوب ترین تتوهای پشت گوش را مشاهده می کنیم:

تتو درخت

طرح درخت یکی از بهترین انتخاب‌ها برای تتو گوش است؛ زیرا نماد دانش و رشد، عمر طولانی و محافظت است.همچنین اگر ع اشق طبیعت هستید و یا می‌خواهید به خانواده خود ادای احترام کنید، این طرح به شما پیشنهاد می‌شود. برای ساده و تاثیرگذار تر بودن تتو خود، می‌توانید یک درخت مینیمال تتو کنید و طرح‌های ترکیبی کوچک به آن بیفزایید.

 

تاتو درخت پشت گوش

تاتو درخت پشت گوش

 

تتو قلب پشت گوش

قلب یکی از شناخته شده ترین‌ها و جهانی ترین نمادهاست و به همین دلیل برای تتو بسیار مناسب است. وقتی این طرح تتو را پشت گوش خود قرار می‌دهید، نمادی عمیق تر به وجود می‌آورید. این به این معناست که همیشه به قلب و احساس خود گوش دهید. این نماد می‌تواند به عنوان یک ادای احترام به یکی از عزیزان شما مورد استفاده قرار گیرد و اگر شما یک حرف از اسم کسی که دوستش دارید در کنار و یا در ترکیب این قلب به کار ببرید، این معنا شخصی تر و منحصر به فرد تر نیز خواهد شد.

 

تتو قلب قرمز پشت گوش

تتو قلب قرمز پشت گوش

 

تتو پر

پر یک انتخاب فوق‌العاده برای زنان و مردان است. پرها در هر اندازه و با هر رنگی عالی به نظر می‌رسند. از آنجا که پرها با پرندگان در ارتباط هستند، اغلب نشان دهنده آزادی هستند. همچنین کسانی که اغلب سفر می‌کنندو یا عاشق مسافرت های تفریحی و سیاحتی هستند از این طرح تتو بسیار استقبال می‌کنند زیرا با مهاجرت و پرواز در ارتباط است. علاوه بر آن پرها می‌توانند نماد ارتباط با جهان طبیعی باشند. برای داشتن یک تتو بهتر، انحنای پر را با انحنای پشت گوشتان منطبق کنید و یا طرحی را انتخاب کنید که بیشترین شباهت را به نیم دایر پشت گوش شما داشته باشد.

 

تاتو پر پشت گوش

تاتو پر روی گردن در قسمت عقبی گوش

 

تتو لنگر

لنگرها از اولین روزهای رونق تتو در میان ملوانان محبوب و پرطرفدار بوده است. لنگر نماد امید، پایان یک سفر طولانی، ثبات و عشق است. اگر شما نیز سفرهای زیادی رفته اید و یا سفرهای زیادی در پیش رو دارید، پیشنهاد ما به شما داشتن یک تتو لنگر در پشت گوش است. این طرح ساده و سرراست است و برای این ناحیه بسیار مناسب است.

 

تاتو لنگر در پشت گوش

تاتو لنگر در پشت گوش

 

تتو خیلی کوچک

تاتوهای کوچک در حال حاضر بسیار محبوب هستند و به علت اندازه کوچکشان گویی دقیقا برای فضای پشت گوش ساخته شده اند! دقت کنید که طرحتان مختص تتو کوچک باشد و سعی نکنید یک تتو با جزییات را در اندازه کوچک اجرا کنید. ظرافت بیشتر طرح، باعث غالی تر شدن نتیجه می‌شود.یک تتو هندسی ساده، حروف اول نام کسی که دوستش دارید و یا یک تتو مفهومی کوچک می‌تواند فوق‌العاده به نظر برسد. همچنین به دلیل ساده بودن و زمان بر نبودن پروسه اجرای تتو، شما درد کمتر و هزینه کمتری متحمل خواهید شد.

 

تتو کوچک در پشت گوش

تتو کوچک روی گردن کنار گوش

 

تتو نوشته

یک تتو متنی پشت گوش شما بسیار زیبا به نظر می‌رسد. از آنجا که این ناحیه یک مساحت کوچک است، یک متن کوتاه و حداکثر یک کلمه ای انتخاب کنید تا تاثیرگذاری تاتو خود را بالاتر ببرید. نام یکی از عزیزان یا کلمه ای که به شما انگیزه می‌دهد، مانند امید یا ایمان در هر زبانی که دوست داشته باشید انتخاب خوبی است. فو‌نت مورد علاقه تان را انتخاب کنید و عناصر منحصر به فرد و ظریف به آن اضافه کنید. تتوآرتیست شما می‌تواند این کلمه را ستاره‌های کوچک، گل یا قلب تزیین کند. اگر دست‌خط خودتان یا فردی که دوستش دارید را تتو بزنید اهمیت این تتو چندین برابر خواهد شد.

 

تتو نوسته پشت گوش

تتو نوشته گوش

 

تتو گل

تاتو گل به چندین دلیل محبوب است. هر گل معنای متفاوتی دارد. از دوستی گرفته تا شجاعت. بنابراین هر گلی که دوست داشته باشید می‌توانید تتو آن را داشته باشید. گلها دارای تنوع زیادی هستند و قابلیت این وجود دارد که تاتو خودتان را با رنگ‌ها و سایه‌های مورد نظر خودتان سفارشی سازی کنید! پس تفاوتی ندارد که یک گل رز انتخاب می‌کنید یا یک دسته بنفشه، در هر صورت نتیجه عالی خواهد شد. سعی کنید طرحی از گل را انتخاب کنید که اگر ساقه دارد، انحنای ساقه آن با شکا خاص پشت گوش شما هماهنگ باشد.

 

تتو گل زیبا پشت گوش

تتو گل زیبا

 

تتو ستاره

ستاره ها نشان دهنده امید هستند و نماد راهنما در زندگی انسان نیز هستند زیرا در شب‌های تاریک نور ایجاد می کنند و برای پیدا کردن مسیر حتی میان اقیانوس‌ها یاور شما هستند. اگر موفق شده اید که یک زندگی تاریک را پشت سر بگذارید و مسیری نو را در پیش بگیرید، ستاره ایده آل است. این علامت‌ها همچنین یک نشان زیبا برای ادای احترام به کسی هستند که در زندگی راهنمای شما بوده است و مسیر را به شما نشان داده است هستند. گزینه‌های مختلفی برای طرح‌های تتو ستاره ای وجود دارند که وقتی پشت گوش شما قرار بگیرند، همه آنها عالی به نظر می‌رسند. از ستاره‌های ساده و نقطه ای گرفته تا صورت‌های فلکی که نشان دهنده علامت ماه تولد شما باشند و یا حتی ستاره پنج پر در دسته تتوهای هندسی مقدس.

 

تاتو پشت گوش ستاره

تاتو گوش ستاره

 

برای مشاهده نمونه کارها و اجرای هنرجویان، صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید!

 

تاتو پشت گوش

تاتو گوش

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *