تتو گل آفتابگردان مینیمالیستی

تتو مینیمال: ایده‌هایی کوچک برای ساده پسندان!

انواع تتو مینیمال جذاب

تتو مینیمال یکی از سبک‌های اجرای تتو است و در آن هرچه ظرافت بیشتری به کار رود، تتو زیباتر و جذاب تر خواهد شد. وقتی صحبت از این نوع تاتو می‌شود، حداقل مساحت، رنگ و ضخامت را به یاد می‌آورد. هدف از اجرای تتوهای مینیمال، ساده سازی یک طرح و افزودن معنای آن است.

 

تاتو مینیمال

تاتو مینیمال

 

اگر می‌خواهید یک تاتو ظریف و ساده داشته باشید، روش مینیمالیستی یک انتخاب عالی است. این تتوها اغلب بدون سایه هستند و با استفاده از خطوط ظریف و تمیز ایجاد می‌شوند. با این اوصاف، هیچ محدودیتی برای انتخاب طرح وجود ندارد. از اشکال هندسی جالب و مفهومی گرفته تا تتوهای حیوانات مختلف،شما می‌توانید بر اساس سلیقه خودتان انتخاب کنید.

 

تاتو مینیمال یکی از سبک های محبوب.

تاتو مینیمال یکی از سبک های محبوب جدید است.

 

تتو مینیمال چیست؟

سبک مینیمالیست در تتو به معنای استفاده از کمترین خطوط، کمترین جزییات و فاقد رنگ و سایه است. در واقع یک تتو مینیمال یک تتو بسیار ساده و اغلب سیاه رنگ است که در این نوع تتو تجربه و مهارت هنرمند بسیار تاثیر دارد زیرا خطوط باید کاملا صاف و دقیق ایجاد شوند. این تتوها حتما نباید کوچک و ریز باشند و ممکن است یک تتو مینیمال بزرگ را انتخاب کنید، اما به این دلیل که این سبک تتو نیازی به سایه و رنگ آمیزی ندارد، قابلیت فوق العاده ای برای اجرا در اندازه های کوچک دارد.

 

تتو مینیمال اکثرا از رنگ سیاه استفاده میکند.

تتوآرتیست مینیمال اکثرا از رنگ سیاه استفاده میکند.

 

مزایای تتو مینیمال

این نوع تتوهای ساده و ظریف با وجود اینکه بسیار جذاب و چشم نواز هستند، ناحیه کوچکی از پوست شما را درگیر می‌کند و به فضای زیادی برای اجرا نیاز ندارند. شما می‌توانید روی قسمت کوچکی از انگشت دستتان یک تتو مینیمالیستی داشته باشید و حتی می‌توانید این نوع تتوها را در ناحیه ای که از ناخن شما کوچک تر است اجرا نمایید.

 

تتو مینیمال از خطوط کلی بهره می گیرد.

تتو مینیمال از خطوط کلی بهره می گیرد.

 

همچنین این تتوها برای اجرا شدن، زمان و جوهر کمتری نیاز دارند بنابراین می‌توان گفت که در مجموع هزینه کمتری برای شما در پی دارند زیرا زمانی که تتوآرتیست روی اجرای طرح شما می‌گذارد و همچنین میزان جوهر مربوط به رنگ‌های مختلف تتو که برای اجرای طرح استفاده می‌‌شود از عوامل تاثیرگذار روی قیمت نهایی تاتو شما هستند.

 

در تتو مینیمال، شکل کلی مهم است.

در تتو مینیمال، شکل کلی مهم است.

 

ایده‌های تتو مینیمال

 

تاتو گرگ مینیمال

یکی از بهترین‌ چیزها درمورد تتوهای مینیمالیستی این است که به نظر می‌رسد فردی مدادبه دست گرفاه و یک طرح ساده و زیبا روی پوست شما ایجاد کرده است. در این نوع طرح‌ها از خطوط بسیار صاف برای ایجاد تصاویر انتزاعی و یا طرح‌های تتو واقع گرایانه مانند یک گرگ. این حیوانات نماد وفادار، قدرت، عشق و خانواده هستد. آنها زندگی گروهی دارند و برای زنده ماندن به یکدیگر متکی هستند. بنابراین تاتو گرگ یک گزینه عالی برای کسانی ست که احترام به خانواده برایشان اهمیت دارد و شما با زدن این تتو مینیمال، اهمیت یک پیوند زیبای خانوادگی را به خود و دیگران یادآوری می‌کنید.

 

تتو مینیمال گرگ

تتو مینیمال گرگ

 

تتو گل آفتابگردان مینیمال

دلایل زیادی وجود دارد برای اینکه شما این طرح زیبا را انتخاب کنید؛ اما یکی از مهم ترین دلایل این است که گل آفتابگردان همیشه به سمت خورشید است و این یک نمادگرایی قوی را ایجاد می‌کند. به همین دلیل گل آفتابگردان نشان دهنده عشق و ایمان است. این گلها همچنین نمادی از فداکاری و تعهد هستند. بهتر است بدانید که تکنیک مینیمالیستی بریا اکثر گل‌ها به خوبی جواب می‌دهد و گل آفتابگردان از این قاعده مستثنی نیست.

 

تتو گل آفتابگردان مینیمالیستی

تتو گل آفتابگردان مینیمالیستی

 

تتو مینیمالیستی گل رز

همانطور که در مقاله نکات عجیب در رابطه با تتو گل رز گفته شد، گل رز یکی از محبوب ترین طرح ها برای تتو است. این تتو را می‌توان با استفاده از رنگ‌های مختلف تتو و به سبک‌ها و تکنیک‌های گوناگون تتو اجرا کرد. تکنیک مینیمالیستی نیز از ین سبک‌هاست. گل رز به مردان یا زنان تعلق ندارد و برای هر دو قابل استفاده است. این گل با ترکیبی از زیبایی و درد نمایانگر بسیاری از مفاهیم عمیق در زندگی است. گل رز به تعادلی که بین چیزهای خوب و بد زندگی وجود دارند اشاره دارد. سبک مینیمالیستی اغلب بر شکل کلی گل رز تمرکز دارد و با رنگ سیاه اجرا می‌شود.

 

تاتو گل رز مینیمال

تاتو گل رز مینیمال

 

تتو قاصدک مینیمال

اگر خواهان داشتن یک تتو گل معنی دار هستید، گل قاصدک را انتخاب کنید زیرا این گل زیبا نماد تولد دوباره، قدرت، امید، آزادی و بی گناهی است. همچنین این تتو می‌تواند خاطرات دوران کودکی را زنده کند و راهی برای گرامی داشتن آن دوران طلایی در زندگی شماست. روشهای گوانگونی برای اجرای گل قاصدک وجود دارد که روش مینیمالیستی یکی از آنهاست. شما می‌توانید این تتو را با استفاده از رنگ‌های ملایم اجرا کنید تا حالت معصومیت و شادی لطیفی به خود بگیرد؛ درست مانند لطافت و شادی حاصل از فوت کردن یک قاصدک در دوران کودکی!

 

تتو مینیمال قاصدک

تتو مینیمال قاصدک

 

تتو هندسی مینیمال

برای تصمیم گیری درمورد طرح مورد نظرتان برای تتو مینیمال، طرح‌های هندسی را فراموش نکنید. این طرح‌ها در عین سادگی، از زیبایی بصری بسیاری برخوردار هستند و ترکیب این سادگی و زیبایی با سبک مینیمال، چیزی فوق‌العاده می‌آفریند. شکل هندسی مورد علاقه شما می‌تواند ساده یا پیچیده باشد. این نوع تتوها زمان کمتری برای اجرا نیاز دارند و اغلب ارزان قیمت تر هستند، اما این به این معنی نیست که به اندازه کافی زیبا،چشم گیر و معنی دار نیستند. تتوهای هندسی نماد تقارن، هوش، نظم و راز است. می‌توانید یک تتو هندسی مقدس انتخاب کنید تا بر پیچیدگی و عمق معنای تتوتان افزوده شود.

 

تتو هندسی مینیمال

تتو هندسی مینیمال

 

تتو زنبور عسل مینیمال

زنبور عسل نماد سخت کوشی، فداکاری و کار گروهی است. این جانور کوچک و مفید یک مثال عالی از نحوه همکاری افراد برا رسیدن به یک هدف عالی است؛ همچنین زیبایی و رنگ بی نظیر این حشره و ارتباط آن با گل‌های خوشبو، بسیاری از مردم را به سمت انتخاب آن ه عنان تتو مینیمال سوق داده است. یکی از ایده‌های جالب برای اجرای این تتو این است که آن را به شیوه تتو با رنگ‌های درخشان اجرا کنید.

 

تتو مینیمال زنبور

تتو مینیمال زنبور

 

تتو هری‌پاتر مینیمال

اگر از طرفداران هری پاتر هستید و با مطالعه کتاب‌ها و یا تماشای فیلم‌های هری پاتر بزرگ شده اید (و یا مثل من در بزرگسالی به این دنیا وارد و شیفته آن شده اید!) چه راهی هبتر از این که با یک تتو مینیمالیستی به این علاقه سحرآمیزتان احترام بگذارید؟ در این دنیای جادویی شخصصیت ها و نمادهای مختلفی وجود دارد که می‌توانید به سلیقه خودتان از آنها استفاده کنید. اما اگر تمرکزتان بر مینیمال بودن تتو است، بهتر است چیزی ساده انتخاب کنید. عینک معروف هری، زخم صاعقه مانندش و یا علامت یادگاران مرگ گزینه های خوبی هستند. درمورد تتو هری پاتر در مقاله تتوهای کوچک و مفهومی بیشتر بخوانید.

 

تتو هری پاتر مینیمال

تتو هری پاتر مینیمال

 

فراموش نکنید که قبل از اقدام برای تتو زدن، طرح تتو و ناحیه ای از بدن که قصد دارید تتو بزنید را با دقت انتخاب کنید و به نمودار درد اعضای مختلف بدن هنگام تتو توجه نمایید. برای آموزش نکات مهم اجرای تتو،  ویدیوهای آموزش تتو اینکینگ را در اینستاگرام مشاهده نمایید.

 

تاتو مینیمال

تاتو مینیمال

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *