تتو فرانسوی | ایده‌ها و معنی‌ها

ایده‌های تاتو فرانسوی:

 

در این مقاله به بررسی تتوهای فرانسوی و ایده‌های مربوط به تتوهای مخصوص کشور فرانسه می‌پردازیم؛ با اینکینگ همراه باشید.

وقتی اسم کشور فرانسه را می‌شنوید چه چیزی به ذهنتان می‌رسد؟ برج ایفل؟ باگت فرانسوی؟ هر چیزی که باشد، می توانید با  داشتن یک تاتو مربوط به آن، حس دوست داشتنی ای برای خود خلق کنید!

فرانسه بیش از ۲۵ سال، پردرآمدترین کشور جهان بوده است. فرانسه را می‌توان کشوری پیشرو در زمینه جای دادن فرهنگ‌های گوناگون در جهان دانست که شهر پاریس نیز پرچمدار شهرهای این کشور، در این زمینه است. در میان تتوهای آریانا گرنده نیز تتوی فرانسوی وجود دارد.

 

تتو نماد سلطنتی فرانسه

تتو نماد سلطنتی فرانسه

 

ایده‌های تتو فرانسوی

انتخاب اصولی طرح تتو یک موضوع مهم است چرا که تاتو برای همیشه بر روی پوست شما باقی می ماند و به جز وقتی که از لیزر تتو استفاده کنید، از روی پوست پاک نمی‌شود. مسئله دیگری که باید در نظر داشته باشید ناحیه مورد نظرتان برای تتو است که به سلیقه شما بستگی دارد. با دانستن درد تتو در نقاط مختلف بدن می توانید نقطه ایده آل خود را پیدا کنید. پیشنهاد می‌کنیم نمودار درد و سوزش تتو در نقاط مختلف بدن را مشاهده کنید. همچنین  اگر اولین تتو خود را تجربه می‌کنید، برای کاهش اضطراب خود از روش‌های از بین بردن استرس تاتو استفاده کنید.

 

تتو برج ایفل

فرانسه مملو از ساختمان‌های قابل توجه و ترکیب بندی‌های زیبا است که اگر آنها را بعنوان تتو انتخاب کنید، هنری که روی پوست شماست، دو چندان زیبا خواهد بود. مشهورترین این ساختمان‌ها، برج ایفل واقع در فرانسه است و به حدی مشهور است که نماد فرانسه تلقی می‌شود. با داشتن یک تتو ایفل حتی در اندازه کوچک و سبک مینیمال، خلاصه ای از زیبایی های فرانسه را همه‌جا همراهتان داشته باشید.

 

تتو ایفل

تتو ایفل

 

تتو باگت فرانسوی

باگت نوعی نان باریک و طویل است که خواستگاه آن فرانسه بوده و پوسته ترد و خودش سفید و خوش طعم است. اگر ان را امتحان کرده باشید می‌توانید با هر بار به یاد آوردنش، بوی خوش نان تازه و همچنین طعم لطیف و دلنشین آن را از خاطر بگذرانید. یک تتو باگت فرانسوی جالب و بامزه است و قابلیت اجرا در نقاط مختلف و در اندازه‌های مختاف را دارد.

 

تتو باگت

تتو باگت

 

تتو پنیر فرانسوی

فرانسوی‌ها عاشق پنیر هستند و اگر به فرانسه رفته باشید می‌دانید که آن‌ها برای داشتن یک تاتو پنیر تردید به دل خود راه نمی‌دهند. داشتن یک تکه پنیر روی پوست شما، علاقه شما را به پنیر و همچنین به فرهنگ کشور فرانسه نمایش می دهد.

 

تتو پنیر

تتو پنیر

 

تتو کروسان فرانسوی

خوشمزگی کروسان‌های داغ و شیرین بر هیچکس پوشیده نیست. اگر مانند هشتاد درصد از مردم دنیا عاشق کروسان‌های زیبا و خوش طعم فرانسوی هستید، داشتن یک تتو از آن، باعث می‌شود دیرتر افسرده شوید. امتحان کنید!

 

تتو کروسان

تتو کروسان

 

تتو شراب فرانسوی

هیچ توضیحی لازم نیست.  فرانسوی‌ها بیشتر از هر کشور دیگری در جهان شراب می‌نوشند و در نتیجه گزینه خوبی برای الهام گرفتن هستند. البته باید بدانید که وابستگی به الکل راه درستی برای زندگی نیست و بهتر است تتو را نمادی برای عشق به فرهنگ فرانسه در نظر بگیرید.

 

تتو شراب

تتو شراب

 

تتو ماکارون فرانسوی

این شیرینی فرانسوی مبتنی بر مرنگ معمولا با گاناش، باترکریم و یا مربا و در طعم‌های مختلف تهیه می‌شود و معمولا رنگ آن با مواد پر کننده اش هماهنگ است. اگر به شیرینی پزی فرانسوی علاقه دارید، ماکارون گزینه مناسبی است.

 

 

تتو ماکارون

تتو ماکارون

 

تتو آشپزی فرانسوی

یکی از نمادهای آشپز بودن در فرانسه، این تصویر است که روی دست (Ludo Lefebre) آشپز مشهور فرانسوی دیده می‌شود. شما نیز اگر به آشپزی و خصوصا آشپزی فرانسوی علاقمندید، یا از طرف دیگر از غذاهای آشپزی لذت می‌برید و شیفته دست‌ پخت آشپزهای این کشور هستید، داشتن تتو این آشپز برای شما مناسب خواهد بود. فقط بهتر است از تصمیم خود مبنی بر گیاهخوار نشدن مطمئن باشید!

 

تتو آشپز

تتو آشپز

 

تتو فرانسوی “sauvee”

این طرح تتو به معنای نجات یافته است و اگر تجربه بدی داشته اید که باعث شده متوجه شوید فرد نظرکرده ای از سمت خدا هستید، این تتو مناسب شماست.

 

 

تتو متن

تتو متن

 

تتو فرانسوی «Toi et Moi»

این تتو به معنای تو و من است و یک طرح عاشقانه فرانسوی است. اجرای این عبارت با فونت‌های ظریف دست نویس باورنکردنی خواهد شد.

 

تتو فرانسوی

تتو فرانسوی

 

تتو متن فرانسوی Je ne sais pas

این جمله به معنای “نمی‌دانم” است و هزاران هزار معنی در پشت آن نهفته است. در جواب بسیاری از سوالات دیگران، به تتو خود اشاره کنید!

 

تتو نمیدانم

تتو نمیدانم

 

تتو کلمه فرانسوی “oui”

این کلمه در زبان فرانسوی به معنای بله است و برای هر فرد معنایی منحصر به فرد دارد.

 

تتو بله

تتو بله

 

تاتو کلمه فرانسوی “l’Espoir”

این کلمه فرانسوی به معنای امید است. کلمه ای که برای تمام عمر ما کفایت می کند. همه نیاز دارند که این کلمه را در طول روزهای سخت ببینند و انگیره ای تازه بگیرند.

 

تتو امید

تتو امید

 

تتو فرانسوی شازده کوچولو

برای دوست داران کتاب شازده کوچولو و عاشقان فرانسه، چه طرحی بهتر از ترکیب زبان فرانسوی با ادبیات غنی آنتوان دوسنت اگزوپری؟ می‌توانید هر تکه‌ای از کتاب که دوست دارید را به زبان اصلی تاتو بزنید.

 

تتو فرانسوی شازده کوچولو

تتو فرانسوی شازده کوچولو

 

پیشنهاد ما به شما این قسمت از دیالوگ کتاب است: آنچه واقعا مهم است با چشم قابل مشاهده نیست!

 

تتو شازده کوچولو

تتو شازده کوچولو

 

 

درمورد فرانسه بیشتر بدانید

فرانسه از قرن هفدهم میلادی مرکز فرهنگی دنیا بوده و علاقه مردم این کشور به تئاتر، سینما، رستوران‌ها، آثار هنری و مواردی از این دست زبان زد است. در فرانسه مدرن، زندگی مردم و قوم‌های گوناگون کاملاً پذیرفته شده و حتی از این مسئله برای ترکیب دستورهای آشپزی گوناگون نیز استفاده شده است.

 

تتو سگ فرانسوی

تتو سگ فرانسوی

 

مردم فرانسه به غذا اهمیت فراوان داده و آشپزی در این کشور بسیار مهم قلمداد می‌شود. آشپزی فرانسوی با دقت بسیار، یکی از مدرن‌ترین آشپزی‌های جهان است که در آن به جزئیات توجه فراوانی شده است. طبق آداب و رسوم فرانسه، آشپزی در مناطق گوناگون وابسته به محصولات و مواد اولیه مرسوم در آن منطقه است. مردم فرانسه در زمینه وقت شناسی بسیار سخت گیر هستند؛ حتی در مهمانی‌های رسمی نیز نیازمند پیروی از قوانینی خاص هستید که از جمله آنها می‌توان به ارسال گل پیش از ورود اشاره کرد.

 

 

در فرهنگ مردم این کشور، اهمیت به لباس حتی لباس‌های راحتی بسیار رایج است. لباس رسمی مردم این کشور که به منظور حضور در مراسمات و یا مهمانی‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد، با دقت فراوانی انتخاب شده و آنها در این زمینه با مردمان دیگر بخش‌های اروپا بسیار متفاوت هستند. فرانسه و خصوصاً شهر پاریس، مهد مد و فشن هستند. در این کشور شاهد برندهایی بسیار معروف در این زمینه هستیم که از جمله آنها می‌توان به دیور، شنل، لویی و هرمس اشاره کرد.

 

تتو نماد فرانسه

تتو نماد فرانسه

 

همچنین این کشور میزبان چندین برند معتبر جهانی در زمینه عطر و ادکلن است که بدون شک شما نیز از این مسئله آگاه هستید. فرانسوی‌ها دارای آداب و رسوم خاص هستند. به عنوان مثال، برای دادن گل به شخصی دیگر بهتر است که عددی فرد (به جز عدد ۱۳) را انتخاب کرده و باید در نظر داشته باشید که انتخاب گل‌ها، بر اساس سن طرف مقابل باشد.

 

 

برای مشاهده  نمونه کارهای اجرای تتو  روی لینک کلیک کنید و برای اطلاع از زمان برگزاری دوره های آموزش تتو و مشاهده ویدیوهای رایگان آموزش تتو به صفحه اینستاگرام ما مراجعه کنید. همچنین برای مشاهده نمونه کارها و اجرای هنرجویان، صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید!

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *