تتو علامت‌های فلکی ماه | طرح تاتو نماد هر ماه

تتو نماد فلکی متولدین ماه‌های سال

 

طالع بینی و دانش خلقیات افراد متولد ماه‌های مختلف همیشه برای عده زیادی از مردم جذاب بوده و هست. در گذشته هنر و علم بررسی صورت های فلکی و پیش‌گویی آینده بر اساس نحوه چینش ستارگان و سیارات بصورت یک فرهنگ و رشته جداگانه مورد ستایش و تحسین بوده است. نمادهای زودیاک یا علامت‌های فلکی هر ماه از همان زمان تا کنون محبوب بوده اند. در این مقاله به بررسی نماد هر ماه و طرح تتوهای مربوط به نماد هر ماه می پردازیم. با ما در اینکینگ همراه باشید.

 

 

تتو برج فلکی حمل یا میش (فروردین)

برج حمل که به عنوان “قوچ پرنده” زودیاک نشان داده می شود، یک نشانه آتش پرشور است که به دلیل ارتباط مستقیم و صادقانه، عزم تزلزل ناپذیر و رگه مستقل قوی خود شناخته شده است. گفته می شود افرادی که در این علامت به دنیا آمده اند، رهبرانی با اعتماد به نفس هستند که به خاطر شخصیت های شاداب و ذات جاه طلب خود شناخته می شوند. برج حمل که توسط سیاره مریخ اداره می شود، ارتباط نزدیکی با چاکرای اول دارد و نشان دهنده آغاز همه چیز است.

 

تتو برج حمل برای زنان

از پرتره‌های سیاه و خاکستری زنان عرفانی با شاخ قوچ گرفته تا طرح‌های هندسی و نمادهای گل‌های ظریف برج حمل، تتو‌های برج حمل را می‌توان به روش‌های بسیار متنوعی خلق کرد. اگر به دنبال چیزی ساده‌تر هستید، همیشه می‌توانید طرحی متمرکز بر شعله‌های آتش یا عناصر مربوط به آتش را امتحان کنید، یا نمادهای پیرامون نشانه‌های حاکم بر سیاره مریخ را بررسی کنید.

 

 

تتو برج حمل برای مردان

خواه به یک سر قوچ خشن به سبک بلک ورک یا طرح قوچ قبیله ای علاقه مند باشید، تاتو برج حمل برای مردان برای نشان دادن نشانه هایی از طبیعت آتشین، اعتماد به نفس جسورانه، و حالت قاطعانه کار می کند.

تتو برج ثور (اردیبهشت)

 

افرادی که تحت علامت ثور متولد شده اند به عنوان عاشقان حسی قلمرو مادی شناخته می شوند. اغلب خود را با عناصر زیبایی و هنری احاطه می کنند و به دلیل طبیعت گاه لذت گرا خود شناخته می شوند. برج ثور به‌عنوان عضوی از نشانه‌های زمین، به‌خاطر دیدگاه عمل‌گرایانه، عزم پایدار و رواقی‌گرایی عاطفی‌شان شناخته می‌شود. افراد ثور که توسط سیاره زهره اداره می شوند و به عنوان گاو نر به تصویر کشیده می شوند، دارای کیفیتی استوار، هوش تیز، و استیک سرسخت قوی هستند.

 

تاتو ثور برای زنان

 

از جمجمه‌های گاو نر به سبک سیاه و خاکستری که با گل‌ها تزئین شده‌اند تا نمادهای ثور به سبک Dotwork و شاخ‌های ورزشی الهه‌های جذاب، تتو‌های Taurus برای زنان حس زیبایی خاصی دارند.

 

تتو ثور برای مردان

 

تتو ثور برای مردان به خوبی در سبک های مختلف کار می کند! از تکه‌های قفسه سینه قبیله‌ای با سرهای گاو نر گرفته تا آستین‌های الهام گرفته از ثور سیاه و خاکستری و تاتو‌های هندسی گاو نر، تاتوهای Taurus کاملاً برای به تصویر کشیدن نشانه‌های حال و هوای خاکی و عزم شدید عمل می‌کنند.

 

تتو برج فلکی جوزا (خرداد)

 

افرادی که در زودیاک به عنوان دوقلوهای آسمانی به تصویر کشیده می شوند، به دلیل ماهیت شدید کنجکاو و بازیگوش خود شناخته می شوند. به دلیل عطش جوزا برای تجربه و دانش، گفته می شود که آنها به دو نیمه تقسیم می شوند. خصیصه ای که به آنها اجازه می دهد تا موضوعات وسیعی را که به آنها علاقه دارند با آزادی بیشتری کشف کنند. افراد متولد شده در این علامت هوا، با ذات باهوش، سازگار و برون‌گرا، افراد گفتگو و دوستان خوبی هستند.

 

تتو جوزا برای زنان

 

به دلیل ماهیت دوگانه جمینی، طرح های تاتو برای زنان جمینی اغلب دارای تصاویر آینه ای به سبک سورئالیستی یا دو جزء متفاوت و در عین حال مکمل هستند. بنابراین، چه به یک پرتره گویا از دو زن، یک نماد جوزا به سبک سنتی یا یک طراحی سبک مینیمالیستی علاقه‌مند باشید، مطمئن باشید که Gemini تصاویر و مفاهیم جالب زیادی برای کار کردن ارائه می‌کند.

 

تتو جوزا برای مردان

 

تاتوهای مرد جوزا می توانند عناصر طراحی بسیار خلاقانه را به لطف ماهیت شکافته این علامت ستاره خلاق و شوخ در بر گیرند. از پرتره‌های فرشتگان و شیاطین به سبک اچینگ گرفته تا آستین‌های هندسی جمینی در مقیاس بزرگ، تتو‌های جمینی برای مردان می‌توانند برای به تصویر کشیدن حالت برون‌گرا، روشنفکرانه و کنجکاو این علامت کار کنند. 

 

تاتو برج فلکی سرطان (تیر)

 

سرطان که توسط ماه اداره می شود، نشانه ای است که با شهود قدرتمند، تخیل عمیق و احساسات لحظه ای همراه است که حد و مرزی نمی شناسد. افرادی که تحت علامت سرطان به‌عنوان خرچنگ شجاع در زودیاک به تصویر کشیده می‌شوند، می‌توانند برای شناختن آنها چالش برانگیز باشد، زیرا آنها می‌توانند برای محافظت از قلب‌های حساس خود ظاهر محافظی ایجاد کنند. متولدین این علامت همیشه سریع به دیگران کمک می کنند و اغلب در میان عزیزان و خانواده بیشترین شادی خود را پیدا می کنند.

 

تتو سرطان برای زنان

 

تتوهای سرطانی برای زنان اغلب با عناصر آب، خرچنگ ها، عدد ۶۹، نمادهای قمری یا طرح های صورت فلکی خیره کننده کار می کنند. این نقوش سنتی برای تاتو تاتوهای سرطانی برای نشان دادن شهود قدرتمند و عمق احساسات زنان سرطانی کار می کند.

 

تتو سرطان برای مردان

 

از خرچنگ‌های سرطانی سبک ژاپنی گرفته تا تاتو‌های سرطانی Tribal 69، تتو‌های سرطان برای مردان را می‌توان به روش‌های خلاقانه متنوعی به تصویر کشید. به دنبال عناصر اضافی در تاتو سرطان خود هستید؟ سعی کنید عناصر قدرتمند آب، نماد ماه، عدد ۶۹ یا الگوی صورت فلکی سرطان را آزمایش کنید.

 

تتو لئو (مرداد)

افراد متولد زیر علامت شیر ​​که تحت فرمان خورشید هستند، به خاطر طبیعت سلطنتی، محافظ و با اعتماد به نفس خود شناخته می شوند. لئو به عنوان یک نشانه آتش، به طور گسترده ای به عنوان یک پرشور، خودجوش، و بسیار رانده شناخته می شود. افراد لئو که توسط شیر نمایندگی می شوند، به دلیل رویکرد خشن خود برای دستیابی به اهداف و توانایی مسحورکننده خود برای قرار گرفتن در مرکز صحنه شهرت دارند.

 

تتو لئو برای زنان

 

یکی از محبوب ترین نمادها برای تتو شیر زنان، تصاویر سلطنتی شیر است که می تواند به راحتی با اضافه کردن عناصر طراحی مانند صورت فلکی شیر یا نماد خورشید شخصی سازی شود. به تاتو شیر علاقه ای ندارید؟ گزینه‌های خلاقانه دیگری مانند ماندالاهای نماد Dotwork Leo، تاج‌های سبک Blackwork و تتوهای خورشیدی به سبک Etching را کاوش کنید.

 

تاتو لئو برای مردان

 

تتوهای لئو برای مردان اغلب دارای تصاویر خشن و قدرتمند مانند شیرهای غرش به عنوان تکه های سینه، یا طرح های جسورانه آستین قبیله ای با نماد لئو هستند. اگر به دنبال یک عنصر منحصر به فرد طراحی لئو هستید، سعی کنید از شعله های آتش، تاج ها و نقوش خورشید استفاده کنید، زیرا این تصاویر همه برای نشان دادن ماهیت محافظ و سلطنتی مرد لئو کار می کنند.

 

تتو برج فلکی باکره (شهریور)

 

افرادی که در زیر علامت باکره به دنیا آمده اند، تحت فرمانروایی سیاره عطارد، با طرز فکر تحلیلی، انرژی خلاق افسارگسیخته و اخلاق کاری چشمگیر مشخص می شوند. این نماد زنانه که توسط دوشیزه نمایش داده می شود، از پیوند ریشه دار باکره با زمین و سطح مادی صحبت می کند. نشانه‌های باکره همچنین به دلیل تسلط بر ارتباطات نوشتاری معروف هستند و اغلب آنها را شاعر، نویسنده و روزنامه‌نگار عالی می‌کند.

 

تتو باکره برای زنان

 

به عنوان نشانه های زمین، تاتوهای باکره اغلب با نمادهای زیبایی طبیعی مانند تتو گل و دوشیزگان همراه است و به تاتو های باکره زنان اجازه می دهد حس خاصی از زنانگی و ظرافت داشته باشند. ایده های طراحی خلاقانه برای زنان باکره شامل تتوهای نماد جیوه، عناصر زمین، قطعات صورت فلکی ایجاد شده از شاخ و برگ و پرتره های الهه زمین است.

 

تتو باکره برای مردان

 

تاتو‌های باکره مردانه را می‌توان به روش‌های خلاقانه‌ای طراحی کرد، از نمادهای باکره به سبک سیاه و خاکستری با تاثیر بالا گرفته تا طرح باکره قبیله‌ای و صحنه‌های کوهستانی که صورت فلکی باکره و عنصر زمین را نشان می‌دهند.

 

تتو برج فلکی لیبرا (مهر) یا میزان

 

علامت منصف و دیپلماتیک ترازو که توسط سیاره زهره اداره می شود، با نگرش همکاری و عشق به طبیعت و هماهنگی مشخص می شود. افراد ترازو که با نماد ترازو نشان داده می شوند، از تعادل لازم در زندگی و میزان اعمال ما در رابطه با روح آگاه هستند. دوستداران مناظر زیبا، تجملات گران قیمت و گفتگوهای خوب، افراد ترازو برای دوستانی جذاب و شرکای عالی ایجاد می کنند.

 

تاتو لیبرا برای زنان

 

تتو‌های لیبرا برای خانم‌ها، از نمادهای زیبای Blackwork Libra که رویش تتو گل‌ رز روی می‌دهند گرفته تا مقیاس‌های تصویری و طرح‌های صورت فلکی مینیمالیستی برج‌های ترازو، تاتوهای Libra برای خانم‌ها، درست مانند پوشندگانشان، ظریف، متعادل و دیپلماتیک هستند.

 

تاتو لیبرا برای مردان

 

تتو‌های ترازو مردانه را می‌توان به روش‌های منحصربه‌فردی به نمایش گذاشت، از نمادهای شخصی‌سازی شده ترازو که به نظر می‌رسد از روی پوست می‌پرند تا مقیاس‌های دقیق از تتو هندسی لیبرا و عناصر طراحی اضافی مانند درختان، ماه‌ها و خورشید.

 

 

تتو برج فلکی عقرب (آبان)

 

افرادی که زیر علامت عقرب به دنیا آمده اند، تحت فرمانروایی سیارات پلوتون و مریخ هستند و به خاطر اراده قدرتمند، شخصیت های پرشور و ذات مدبر خود شناخته می شوند. عقرب‌ها که به عنوان شهوانی‌ترین علامت زودیاک شناخته می‌شوند، برای صمیمیت عمیق و اعتماد در شریک زندگی خود ارزش قائل هستند و برای ویژگی‌هایی مانند صداقت و قابل اعتماد بودن ارزش زیادی پیدا می‌کنند. افراد متولد شده در این علامت که نماد عقرب هستند نیز به دلیل شجاعت، وفاداری و پشتکار سرسختانه مورد احترام هستند.

 

 

تتو عقرب برای زنان

 

زنان عقرب در مورد تاتو طالع بینی بسیاری از گزینه‌های خلاقانه برای انتخاب دارند. برخی از ایده های محبوب برای تتو زنان عقرب شامل عقرب های ظریف با گل رز یا نمادهای میکرو عقرب است. همچنین می توانید نمادهای مربوط به سیاره مریخ و عناصر آب را کشف کنید.

 

تتو عقرب برای مردان

 

از عقرب‌هایی که شمشیر در دست دارند تا نمادهای عقرب در مقیاس بزرگ که به صورت نیمه آستین‌های سیاه و خاکستری ساخته شده‌اند، تاتو‌های عقرب برای مردان به راحتی می‌توانند مانند علامتشان مرموز و جذاب باشند.

 

 

تاتو برج فلکی قوس (آذر)

افراد ماجراجو، خوش بین و جذاب، متولدین علامت کمان، گفتگوگران فوق العاده و کاشفان پرشور هستند. افراد کماندار که در زودیاک به عنوان کماندار به تصویر کشیده می شوند، به انگیزه شدید، خوش بینی و عشق به آزادی معروف هستند. این علامت که اغلب به عنوان کارآفرین یا افراد خوداشتغال یافت می شود، دارای روحیه کارآفرینی و ادراک بسیار دقیق است. فرد کمان که با عشق به آزادی و سفر مشخص شده است، دوست دارد فلسفه ها، روابط و مکان های مختلف را تجربه کند.

 

تاتو قوس برای زنان

 

افزودن لهجه‌های گل، طرح‌های تیر و کمان یا پرها در تاتو نماد کمان راهی عالی برای زیبا کردن طرح منحصر به فرد شما است. هر گونه نمادگرایی مرتبط با اکتشاف و اتکا به خود که به خاطر عشق به سفر و روحیه مستقل شناخته می شود، می تواند برای زن کمان نیز فوق العاده عمل کند.

 

تاتو قوس برای مردان

 

تتوهای محبوب برای مردان کمان شامل قنطورسی به سبک سیاه و خاکستری، نمادهای کمان آراسته شده با فلش، و تتو های تیر و کمان در مقیاس بزرگ است. مردان کمان مانند همتایان زن خود از اکتشاف و تجربیات جدید لذت می برند، بنابراین نمادهای مرتبط با سفر نیز می توانند برای این علامت فوق العاده عمل کنند.

 

تاتو برج جدی (دی)

 

برج جدی نادرترین نشانه زودیاک است و نماد آن بز سرسخت است. بومیان برج جدی که توسط سیاره زحل اداره می شوند، به دلیل توانایی خود در تجلی ثروت، رویکرد عملی به زندگی و تسلط بر خویشتن داری شناخته شده اند. عاشقان موسیقی، صنایع دستی و خانواده، برج جدی بسیار به لذت های زمینی و عزیزان وابسته هستند. متولدین این علامت که به عنوان دوستان وفادار و قابل اعتماد در نظر گرفته می شوند، به ویژگی هایی مانند صداقت، مرزهای خوب و گشاده رویی اهمیت می دهند.

 

تاتو برج جدی برای زنان

 

فرقی نمی‌کند به زنان شیک پوشی با شاخ بز، تاتوهای سمبل برج جدی یا جمجمه‌های بز احاطه‌شده با گل علاقه‌مند باشید، راه‌های زیادی برای ایجاد یک قطعه منحصر به فرد و قدرتمند با مضمون برج جدی وجود دارد.

 

تتو برج جدی برای مردان

 

تتو‌های برج جدی برای مردان اغلب تصاویر مختلفی از بزها را نشان می‌دهند، اما می‌توانند با استفاده از نماد کیمیاگری زمین، یا از طریق نمایش سیاره زحل که بر برج جدی حکومت می‌کند، ساخته شوند.

 

تتو برج دلو (بهمن)

 

افرادی که تحت سلطه سیاره اورانوس به دنیا آمده اند، به خاطر ذهنیت های مترقی و رویایی، طبیعت مستقل و رگه های بشردوستانه خشن خود شناخته می شوند. گفته می‌شود دلوها که نماد حامل آب است، از صفات شفادهنده عرفانی تقلید می‌کنند و از زمین و مردم آن مراقبت می‌کنند. آکواریوها که به مبارزه برای اهدافی مانند برابری و حقوق بشر معروف هستند، رادیکال های زودیاک هستند و همیشه وضعیت موجود را به چالش می کشند و جهان اطراف خود را بهبود می بخشند.

 

تتو دلو برای زنان

 

تاتو های Aquarius برای زنان را می توان به روش های بسیار متنوعی زنانه و خیره کننده، از تتو موج دار به سبک Micro گرفته تا قطعات حامل آب مصور ساخت. برای کسانی که به دنبال ایجاد یک تتو سفارشی زنانه دلو هستند، نمادهای مربوط به آب، تصاویر اورانوس یا گلدان‌های شخصی‌شده حاوی آب را بررسی کنید.

 

تتو دلو برای مردان

 

مردان دلو می توانند به راحتی با کار با عناصری مانند اقیانوس، نماد کیمیاگری آب، و از طریق به تصویر کشیدن پری دریایی و دیگر اسطوره های اقیانوس، تاتو های سفارشی ایجاد کنند.

 

 

تتو برج فلکی ماهی ها (اسفند)

 

کسانی که تحت کنترل سیاره نپتون هستند، متولدین علامت حوت با طبیعت خلاق، دلسوز و شهودی خود مشخص می شوند. عاشقان آب، شنا، موسیقی و هنرهای تجسمی، ماهی ها نشانه ای هنری است که به اشکال مختلف ابراز وجود کشیده می شود. به دلیل درک ذاتی ماهی ها از چرخه زندگی و خرد باورنکردنی، گفته می شود که این علامت معنادارترین روابط را با دیگران ایجاد می کند.

 

تتو ماهی برای زنان

 

برای زنانی که به دنبال جشن تولد ماهی های خود در تتو هستند، عناصر نمادین زیادی وجود دارد که برای نشان دادن این نشانه رویایی و شهودی کار می کنند. از ماهی‌های کوی به سبک سیاه و سفید که در جهت مخالف شنا می‌کنند تا تاتوهای کوچک نماد ماهی‌ها و تکه‌های صورت فلکی ماهی‌های ظریف، این علامت آبکی بسیاری از عناصر خیره‌کننده را برای کار ارائه می‌دهد.

 

تاتو ماهی برای مردان

 

از تتو ماهی دوتایی گرفته تا ماندالاهای Dotwork با نماد ماهی، راه‌های منحصربه‌فردی برای طراحی تاتو ماهی مردانه سفارشی شما وجود دارد.

 

پیشنهاد می‌کنیم مقالات زیر را مشاهده کنید:

طرح تتو گرگ | مفهوم تتو گرگ به همراه ایده‌ برای آقایان

طرح تتو پروانه | مفهوم تتو پروانه، روش‌ها و ایده‌های تاتو پروانه

طرح تتو هندسی و جئومتریک | ایده‌ها، تکنیک‌ها و معنی تتو هندسی

تتو رئالیسم یا واقع گرایانه | تاریخچه، تکنیک‌ها، سبک‌ها و طرح‌ها

کارهای ممنوعه بعد از تاتو!

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *