تتو ستون فقرات | خارق العاده و خاص

ایده‌های تاتو ستون فقرات

 

تتوها طرح‌هایی دائمی از چیزهایی هستند که ما دوستشان داریم. از تتو حیوانات خانگی گرفته تا تتو منظره‌های زیبا، هر کدام جذابیت خاص خود را دارند و برای همیشه روی پوست ما حک می‌شوند؛ مگر اینکه خودمان با استفاده از لیزر تتو اقدام به حذف

آن کنیم. بنابراین انتخاب طرح تتو از مهم ترین اقدامات قبل از اجرای آن است. در این مقاله به بررسی بهترین ایده‌ها برای اجرای تتو ستون فقرات می‌پردازیم. با ما همراه باشید.

تتو ستون فقرات

تتو ستون فقرات

 

تاتو ستون فقرات

تاتو ستون فقرات از نظر میزان درد و سوزش در هنگام تتو، به دلیل نزدیکی به اعصاب حساس، نازک بودن پوست و نزدیکی به اسخوان، در دسته بندی تاتوهای دردناک قرار می‌گیرد. اما در عین حال یکی از جذاب ترین گزینه‌ها برای اجرای تتو است. ابن دردناک بودن تتو ستون فقرات عموما نشانه ای از شجاعت و جسارت تلقی می‌شود. زیرا نشان دهنده این است که شما از درد نمی‌ترسید!

تتو ستون فقرات

 

تتوهای ستون فقرات به دلیل کشیده و عمودی بودن این ناحیه، قابلیت بسیار زیادی برای اجرای تتوهای کشیده و بلند دارد و به نوعی یک مکان همه کاره است. این ناحیه به خوبی با تتوهای باریک و بلند مانند مار و یا گل‌هایی یا ساقه‌های بلند هماهنگ می‌شود. همچنین برای این قسمت از بدن طرح‌های ظریف و کوچک پیشنهاد می‌شود. برای دریافت راهنمایی کامل انتخاب طرح تتو مناسب به مقاله راهنمای جامع انتخاب طرح تتو مراجعه کنید.

تتو ستون فقرات

 

 

تتوهای ستون فقرات یک برتری دیگر نیز دارند و آن این است که تتوهای ستون فقرات به راحتی پنهان می‌شوند و برای همه در دیدرس نیستند (برای مشاهده بهترین مکان‌ها برای پنهان کردن تتو اینجا کلیک کنید). البته باید توجه داشته باشید که اگر از مشکلات ستون فقرات رنج می‌برید، ممکن است دچار مشکل شوید.

تتو ستون فقرات

تتو ستون فقرات

 

 

ایده‌های تاتو ستون فقرات

تتو متن

همانطور که در مقاله تتو متن گفته شد، نوشته‌ها انتخاب‌های فوق‌العاده برای تتو زدن هستند. شما می‌توانید متن‌های انگیزشی، امید بخش و مثبت را برای همیشه روی بدن خود داشته باشید. گزینه‌های مناسبی برای تتو متن بر روی ستون فقرات وحود دارد؛ برای مثال تتوهایی از اشعار کوتاه، دیالوگ‌های زیبا و یا جملاتی از کسی که دوستش دارید می‌تواند عالی باشد. خبر خوب این است که برای انتخاب متن تتو نیازی نیست متن‌های کوتاه و جملات کوچک را انتخاب کنید زیرا ستون فقرات شما به اندازه کافی بلند هست.

تتو متن

تتو متن

 

تاتو گل نیروفر آبی

تاتو ستون فقرات یک انتخاب عالی برای مردان و زنان است. اما نکته مهم اینجاست که باید در انتخاب طرح تتو خود دقت کنید. بهتر است طرحی نمادین و معنادار را برای تتو در این ناحیه انتخاب کنید. یکی از این طرح‌های تتو مفهومی گل نیلوفر آبی است. این طرح در میان تتوهای مسی نیز به چشم می‌خورد. گل نیلوفر آبی نماد پاکی، خداپرستی، تولد  دوباره و روشنگری است و برای افرادی که دوره رشد یا معنویت قابل توجهی را پشت سر گذاشته اند بسیار پیشنهاد می‌شود. نکته مهم درمورد نیلوفر آبی این است که این گل زیبا در شرایطی مردابی و گل آلود رشد می‌کند که بسیاری از افراد آن را نامطلوب می‌دانند و این موضوع یک استعاره و معنای عمیق در بر دارد که چگونه می‌توانیم به رغم سختی‌ها و دردها، رشد کنیم.

تتو لوتوس

تتو لوتوس

 

تاتو اژدها

این موجود افسانه‌ای یکی از ساده ترین راه‌ها برای بیان ویژگی‌های خاص شماست. این نماد باستانی نشانه قدرت، جسارت و مرموز بودن است. در شرق، اژدها نماد خوشبختی و قدرت است و در غرب همراه با شرور بودن و وحشی‌گری همراه است. اژدها به شکل‌های متنوعی طراحی و اجرا می‌شودبنابراین می توانید به سلیقه خود و بسته به شکل بدنتان آن را طراحی کنید. می توانید از ناحیه گردن تا انتهای ستون فقرات را تتو بزنید و یا اینکه می‌توانید اژدها را درست در وسط ستون فقراتتان قرار دهید.

تتو اژدها

تتو اژدها

 

تاتو چینی

اگر سیستم نوشتاری چینی را زیبا می‌دانید و یا ارتباطی با زبان و فرهنگ چینی دارید، می‌توانید از این تتو الهام بگیرید. تتو ستون فقرات با استفاده از حروف و کلمات چینی بسیار زیبا خواهد شد. دقت کنید که اگر زبان چینی را بلد نیستید حتما قبل از اجرای تتو در مورد کلمات و معنای آنها در زبان چینی تحقیق کنید. زیرا اگر تتو را با اشکالات نگارشی و دستوری اجرا کنید، برای شما نتیجه عکس خواهد داشت. با این وجود نگران این نباشید که دیگران تتو شما را متوجه نمی‌شوند زیرا این تتو شما را بیشتر شخصی می‌کند و موجب جذابیت بیشتر خواهد بود.

تتو چینی

تتو چینی

 

تتو ژاپنی

تتوهای ژاپنی در ابتدا در کشور ژاپن از وجهه خوبی برخوردار نبودند، زیرا به گروه‌های یاکوزا و افراد خلافکار ارتباط پیدا می‌کردند. اما اکنون این وجهه از بیت رفته است و تتوهای ژاپنی یا ایرزومی ار جذاب ترین طرح‌ها برای همه مردم دنیا تلقی می‌شود. تتوهای ژاپنی جسورانه هستند و در آنها از رنگ‌های درخشان و زیبا استفاده می‌شود. اکثر این تتوها مربوط به فرهنگ باستانی ژاپن هستند و شما می‌توانید از نمادهای ظریف آن بهره ببرید. همچنین می‌توانید از متون ژاپنی برای تتو خود استفاده کنید. استفاده از قطعات هایکو ژاپنی می تواند جالب باشد. در صورتی که به زبان ژاپنی تسلط ندایرد، بهتر است قبل از اجرای تتو درمورد معانی و نحوه نگارش حروف تحقیق کنید.

تتو ژاپنی

تتو ژاپنی

 

 

تتو مار

تاتوهای مار از محبوب ترین تصاویر برای تتو بوده اند. مارها نماد تولد دوباره، تغییر و تحول هستند و در بسیاری از فرهنگ‌ها نماد شانس و ثروت تلقی می‌شوند. شکل انعطاف پذیر مار با همه پیچ . تاب‌های بدن قابل تطبیق است و به خصوص برای اجرا در ناحیه ستون فقرات جزو بهترین گزینه‌هاست. می‌توانید تمام بدن مار را به نسبت کشیدگی ستون فقراتتان اجرا کنید و یا می توانید یک طرح از ماری که به دور خود پیچیده است انتخاب کنید. همچنین این امکان وحود دارد که علامت ها و نمادهای دیگری را با تتو مار خود ترکیب کنید. برای مثال، افزودن جمجمه نشان دهنده نترسیدن از مرگ است و خنجر و شمشیر به شجاعت و پیروزی اشاره دارد.

تتو ماه

تتو ماه

 

تتو فازهای ماه

بدون شک یکی از محبوب‌ترین گزینه‌ها برای ستون فقرات، تتو ماه است. دلایل متعددی برای این امر وجود دارد؛ تاتو ماه بسیار معنی دار است. این طرح نماد قدرت، رمز و راز و رشد زنانه است و برای مردان و زنان انتخابی عالی ست. مراحل مختلف ماه در شب‌های گوناگون معانی مختلفی دارد. به عنوان مثال، ماه هلالی با امید همراه است در حالیکه ماه کامل با عرفان و گذار در ارتباط است. تصویر نیمه ماه نمادی از رشد و باروری است. این مراحل نشان دهنده تفییرات زندگی و رشد و دستیابی به اهداف است. تتو مراحل مله می‌تواند این معنی را داشته باشد که شما گذشته را رها می‌کنید.

فازهای ماه

فازهای ماه

 

تاتو پروانه‌ای

اگر می‌خواهید یک تتو زیبا و معنی‌دار داشته باشید، خالکوبی پروانه‌ای یک انتخاب عالی است. پروانه‌ها حشرات خیره کننده و نمادین هستند، زیرا با زیبایی، تغییر و آزادی مرتبط هستند. پروانه‌ها دوره‌های مختلفی را می گذرانند تا به زیبایی و رشد کامل برسند. بنابراین شما می‌توانید برای نشان دادن مراحل سخت و مختلفی که پشت سر گذاشته اید از این تتو استفاده کنید. می توانید پروانه‌های زیبا را به هر تعداد و یا در هر اندازه‌ای که دوست دارید بر روی ستون فقراتتان تتو بزنید.

پروانه

پروانه

 

تاتو شکوفه‌های گیلاس

این تتو یادآور گذر زمان است که همه چیز را در زندگی تغییر می‌دهد. همه چیز در زندگی موقتی است و باید تا جایی که می‌شود اتفاقات زندگی را بپذیریم. این گل ها در ژاپن برای مدت کوتاهی شکوفا می‌شوند و در این مدت، همگان به آنها خیره شده و قدر این زمان کوتاه را می‌دانند. این گل گل ملی کشور ژاپن است و برای آنها نماد عشق، زتدگی و زیبایی است. قرار گرفتن این گل روی ستون فقرات شما بسیار عالی خواهد بود. این تتو برای خانم‌ها و آقایانی که به گل‌ها علاقه دارند مناسب است.

شکوفه گیلاس

شکوفه گیلاس

 

 

تتو چاکراها

هفت چاکرای اصلی وجود دارد که قرن‌ها در ارتباط با ذهن، بدن و روح مورد استفاده قرار گرفته است. این طرح تتو شامل نمادگرایی عمیقی است زیرا چاکراها با تمرکز و انرژی‌ها در ارتباط هستند. شکل خاص ستون فقرات و کشیدگی آن از بالا تا پایین، این ناحیه را برای اجرای تتو چاکراها بسیار مناسب کرده است. قبل از انجام تتو درمورد چاکراها تحقیق کنید و ارتباط این چاکراها را به طور کامل درک کنید.

تتو چاکرا

تتو چاکرا

 

 

پاسخ به سوالات مهم

 

آیا خالکوبی روی ستون فقرات درد می کند؟

خالکوبی ستون فقرات به دلیل نازک بودن پوست ، تعداد اعصاب و مجاورت استخوان به عنوان یکی از دردناک ترین نقاط در نظر گرفته می شود. این ناحیه در مقیاس درد بالا در نظر گرفته می شود ، اما طرح انتخابی شما نیز بر ناراحتی شما تأثیر می گذارد. اگر قطعه بزرگ و مفصلی را انتخاب کنید که چند ساعت طول می کشد تا تکمیل شود ، این کار بسیار بیشتر از یک طرح کوچک و ساده آسیب می رساند.

تتو ستون فقرات

تتو ستون فقرات

 

تاتو ستون فقرات به چه معناست؟

خالکوبی ستون فقرات به دلیل درد ناشی از خالکوبی اغلب نمادی از شجاعت و قدرت است. آنها به دلیل اعصاب و مجاورت استخوان یکی از دردناک ترین مکان ها برای جوهرگذاری هستند و کسی که این نقطه را انتخاب می کند باید از نظر روحی و جسمی آماده باشد. طرح انتخابی شما همچنین بر معنای کلی قطعه شما تأثیر می گذارد.

تاتو ستون فقرات

تاتو ستون فقرات

 

 

آیا خالکوبی ستون فقرات گران تر است؟

برخلاف بازو یا پای شما ، ستون فقرات برای انجام صحیح به تلاش و مهارت بیشتری نیاز دارد. شما اغلب می توانید انتظار داشته باشید که هزینه بیشتری به این دلیل پرداخت کنید. طرح انتخابی شما نیز بر هزینه تاثیر می گذارد. به عنوان مثال ، اگر قطعه شما بزرگ و با جزئیات باشد ، ساعت ها طول می کشد تا تکمیل شود ، بسیار گرانتر از یک خال کوبی ساده است. به احتمال زیاد حداقل ۱۰۰ دلار برای جوهر اولیه پرداخت می کنید.

تاتو ستون فقرات

تاتو ستون فقرات

 

آیا مردان خالکوبی ستون فقرات می کنند؟

خالکوبی ستون فقرات برای مردان و زنان انتخاب خوبی است. این منطقه به خوبی به طرح های مختلف وصل می شود ، از جسورانه و روشن گرفته تا ساده و ظریف.

 

تاتو ستون فقرات

تاتو ستون فقرات

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *