تتو ساقه گل

تتو ترقوه دخترانه و پسرانه

ایده‌ها و نکات تتو ترقوه

 

تتوها برای ما به عنوان نقاشی‌هایی روی بدنمان هستند که تا ابد ماندگارند. برخی از طرح‌های تتو اگر در نقطه خاصی از بدن قرار بگیرند که با شکل عضلات و استخوان‌های آن نقطه هماهنگ باشند و منحنی‌های طرح تتو بر منحنی‌های قسمت‌های خاصی از بدن منطبق شود، زیبایی تتو چندن برابر می‌شود. یکی از این قسمت‌ها، ترقوه است. تتو ترقوه یکی از زیباترین تتوهای محبوب است و شکل خاص این ناحیه از بدن باعث شده تا قرار گرفتن تتو در این ناحیه بسیار چشم‌گیر و جذاب شود. همچنین تتو در این ناحیه در میان تتوهای سلبریتی ها مانند ریحانا دیده می شود.

 

تاتو ترقوه ریحانا

تاتو ترقوه ریحانا

 

اگر طرفدار تتوهای ظریف و خاص هستید پیشنهاد ما به شما داشتن یک تتو ترقوه است. این تتو جزو تتوهایی است که با پوشیدن لباس‌هایی با یقه بسته پنهان می‌شود و برای خانم‌ها پوشیدن لباس‌های دکلته و با یقه باز، جلوه بسیار زیبایی به تتو می‌بخشد.

 

تاتو ترقوه

تاتو ترقوه

 

آیا تتو ترقوه درد دارد؟

همانطور که در نمودار درد و سوزش تتو در نقاط مختلف بدن دیده می‌شود، اجرای تتو در ناحیه ترقوه درد کمی دارد. ممکن است در قسمتی که نزدیک تر به استخوان ترقوه شما اجرا می‌شود، به دلیل ضربه ای که دستگاه تتو به استخوان وارد می‌کند، احساس درد داشته باشید اما در نظرسنجی‌ها این نقطه به عنوان یک نقطه با درد کم ثبت شده است. افرادی که نگران درد و سوزش تتو هستند می‌توانند از بی‌حس کننده‌های تتو استفاده کنند.

 

تتو نوشته ترقوه

تتو نوشته ترقوه

 

هزینه تتو ترقوه

این نکته را به یاد داشته باشید که هزینه تتو اغلب به مدت زمانی که اجرای آن طول می‌کشد و جوهر مصرفی توسط استاد تتو بستگی دارد. بنابراین هزینه تتو ترقوه به طرح شما بستگی دارد. طرح‌های تتو مینیمال و تتوهای کوچک جزو تتوهای کم هزینه هستند و همچنین اگر اولین تتو خود را تجربه می‌کنید، بهتر است یک طرح ساده و خطی را انتخاب کنید تا بدن شما با ضربات تتو آشنا شود. می‌توانید بعد تتو خود را گسترش دهید.

 

تتو ترقوه

تتو ترقوه

ایده‌های تتو ترقوه

 

تتو بوته گل

این نوع تتو امروزه به یکی از محبوب ترین طرح‌ها تبدیل شده است. یک ساقه یا شاخه پر از شکوفه و یا گل‌های بالغ، بهترین گزینه برای اجرای تتو ترقوه است.. گل‌های این شاخه می‌تواند رز، میخک، نرگس و یا شکوفه‌های گیلاس باشد. همانطور که در مقاله نکات عجیب در رابطه با تتو گل رز گفته شد، گل رز یکی از گزینه‌های مناسب برای تتو ترقوه شماست. از هنرمند خود بخواهید طرح را دقیقا موازی با استخوان ترقوه ادامه دهد تا به بهترین شکل به نظر بیاید. البته اگر تتوآرتیست شما دوره‌ آموزشی تتو بدن را در آموزشگاه ما گذرانده باشد، خودش با حرفه ای ترین تکنیک های اجرای تتو ترقوه آشناست!

 

تتو ساقه گل

تتو ساقه گل

 

 

تتو شاخه و برگ زیتون

تتو برگ زیتون معروف ترین برگ در میان تتوهاست. این طرح به معنای صلح و آشتی است و همچنین نشان دهنده غرور و سربلندی است.

 

تتو شاخه زیتون

تتو شاخه زیتون

 

این طرح تتو در میان زنان و مردان به یک اندازه محبوب است و اتفاقا بهترین مکان برای اجرای آن ترقوه و اطراف آن است!

 

تتو شاخه زیتون

تتو شاخه زیتون

 

تتو ماه و سیارات

ماه و خورشید و سیارات، دنیای بزرگ و سحرآمیزی دارند.

تتو ستاره ها

تتو ستاره ها

 

ماه نشانه سکوت، درونگرایی، زنانگی، دانش و روح است و تتو آن نماد این است که شما به دانش و دنیای درونی خود اهمیت بیشتری می‌دهید. یکی از ایده‌های بسیار جالب برای اجرای تتو ماه اطراف استخوان ترقوه، اجرای مراحل مختلف آن است.

 

تتو سیکل ماه

تتو سیکل ماه

 

تتو پرنده

پرندگان نماد آزادی، قدرت و سفر هستند. تتو پرستو به معنای علاقه به مسافرت است و تتو عقاب نشانه قدرت، برتری و دقت بالاست. با اجرای طرح چند پرنده در حال پرواز و یا اجرای دو طرح پرستو در دو طرف ترقوه خود، زیبایی بدنتان را بیشتر جلوه دهید.

 

تتو پرنده

تتو پرنده

 

تتو ترقوه ماهی

ماهی به علت داشتن شکل خاص و پیچ و تاب‌های بدنش، کاملا با منحنی های بدن شما قابل انطباق است و بنابراین گزینه مناسبی برای اجرا در ناحیه ترقوه است. می‌توانید طرح تتو ماهی کوی را انتخاب کنید که نشانه برکت، سعادت، زندگی طولانی و تحرک و نشاط است.

 

تتو ماهی

تتو ماهی

 

تتو هندسی

تتوهای هندسی طرح‌های ساده و جذابی هستند که برای اجرا در همه سبک‌‌ها و در همه انداره‌ها مناسبند. اگر طرح شما مربوط به تتوهای هندسی  مقدس باشد، معنای تتو شما عمیق تر خواهد شد.

 

تتو هندسی

تتو هندسی

 

تتو علامت‌های مفهومی

یک نماد بسیار پرطرفدار از تتوهای مفهومی با معنای عمیق و عرفانی، این نماد است که به این معناست: “خدا بزرگتر از پستی و بلندی است”. این نماد که در اصل بیان کننده یک جمله عرفانی است، به این موضوع اشاره دارد که قدرت خدا از همه سختی‌ها و مشکلات بیشتر است.

 

تتو ترقوه

تتو ترقوه

 

اگر نیاز به یک یادآور برای گرفتن انگیزه و انرژی برای ادامه راه دارید، این تتو به شما پیشنهاد می‌شود.

 

تتو مفهومی

تتو مفهومی

 

 

تتو پر

علامت پر نماد آزادی، رهایی و سبکبالی است. اگر از نوعی اسارت مانند اعتیاد رها شده اید و موفق شده اید خود را از بند آن برهانید، شایسته این نشان زیبا هستید. همچنین اگر به پرندگان علاقه دارید و طبیعت دوست هستید، این نماد به دلیل ارتباط با پرندگان و طبیعت آسمانی، مناسب شماست. از هنرمند خود بخواهید که انحنای پر را با زاویه استخوان ترقوه شما تطبیق دهد.

 

تتو پر ترقوه

تتو پر ترقوه

 

تتو نوشته

اگر جمله مهمی در زندگی شما هست که به شما انگیزه ادامه دادن می‌دهد و نیار دارید که آن را به دیگران و خودتان نشان دهید، یک تتو متن با فونت دلخواهتان گزینه مناسبی است.

تاتو نوشته

تاتو نوشته

 

می‌توانید عناصر کوچک و شخصی تان را به آن بیفزایید. مانند ستاره، قلب و…

 

تاتو متن

تاتو متن

 

 

تتو قلب

اگر آنچه در مقاله نکته‌های عجیب درمورد تتو قلب بیان شد را به یاد بیاورید، می دانید که این تتو را می‌توان به رنگ‌ها و شکل‌های مختلف اجرا کرد و هر کدام معنای متفاوتی دارند. اگر عزیزی را از دست داده اید، یک قلب سیاه می‌تواند نشان دهند ه ارادت و احترام شما به یاد و خاطرات آن عزیز باشد. اگر یک قلب قرمز کنار ترقوه خود داشته باشید، این یعنی شما به شخصی علاقه زیادی دارید و اگر اسم و یا حرف اول نام کسی را در کنار و یا در ترکیب با این قلب به کار ببرید، میزان این علاقه بسیار بیشتر نمایش داده خواهد شد.

 

تتو قلب

تاتو ترقوه خرگوش و گل

 

تتو حیوانات

آیا دوستدار طبیعت وحشی  عظمت پادشاه جنگل هستید؟ به تماشای جست و خیز آهوهای کوچک و بازی‌ توله ببرهای پشمالو با هم علاقه دارید؟ و یا از آن صمیمانه تر، یک حیوان خانگی مهربان و یا مغرور دارید که برای شما مانند یک دوست صمیمی است؟ پس چه تتویی بهتر از طرح بدن این جانوران زیبا؟ بهتر است اندازه و جزییات تتو خیلی زیاد نباشد تا جذابیت آن کم نشود. اگر گربه دارید و یا گربه‌ها را دوست دارید می‌توانید یک تتو گربه داشته باشید.

 

تاتو ترقوه خرگوش و گل

تاتو ترقوه خرگوش و شاخه

 

همانطور که قبل تر گفته شد، انتخاب طرح مناسب برای تتو  بسیار مهم است و مهم تر از آن، انتخاب تتوآرتیست با تجربه و حرفه ای است. اگر به حرفه ای شدن در اجرای تتو علاقه دارید دوره های آموزش تاتو بدن مناسب شماست.

 

تتو ترقوه

تتو ترقوه

 

برای مشاهده  نمونه کارهای اجرای تتو  روی لینک کلیک کنید و برای اطلاع از زمان برگزاری دوره های آموزش تتو و مشاهده ویدیوهای رایگان آموزش تتو به صفحه اینستاگرام ما مراجعه کنید.

 

تتو متن روی ترقوه

تتو متن روی ترقوه

 

 

 

 

 

1 پاسخ
  1. امیر گفته:

    مدل های تتو همش دخترانه ک دوتا مدل پسرانه ک**ص شرر نمیخوای چند تا مدل پسرانه اضافه کنی

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *