تتوهای جدید مسی و معنی آنها

تازه ترین تتوهای لیونل مسی فوتبالیست

 

 

برای دیدن ویدیوی تاتو ها و خالکوبی های مسی فیلر شک|ن خودتون را روشن کنید

 

 

 

تتوهای دست مسی

تتوهای دست مسی

لیونل  مسی ستاره فوتبال که در گذشته در تیم بارسلونا فعالیت می‌کرد، اخیرا به تیم پاری سن ژرمن پیوسته است. او در پشت، بازو و پاهایش تتوهای مهمی دارد و چندتا از تتوهای خود را به تازگی کاور کرده است. از جمله تتوی دست و تتوی ساق پا.

 

تتوهای مسی

تتوهای مسی

 

بیایید نگاهی به تتوهای قدیمی، جدید و کاور شده مسی و معانی آنها بیندازیم. برای مطالعه بیشتر تتوهای قدیمی مسی به مقاله معنی و مفهوم تاتو و خالکوبی مسی مراجعه کنید.

 

تتوهای مسی

تتوهای مسی

 

تتو پرتره مادر

این تتو در سمت چپ و پشت کتف مسی قرار دارد. مطمئنا مسی احترام بسیار زیادی برای مادرش قائل است؛ چرا که این اولین تتوی مسی است. لیونل مسی همیشه رابطه صمیمانه ای با مادرش داشته است و او را عامل رسیدن به رویاهایش می‌داند. همه می دانند که مسی مرد خانواده دوستی است و اولویت او خانواده است.

 

تتو چهره مادر مسی بر پشت کتفش

تتو چهره مادر مسی بر پشت کتفش

 

به همیت دلیل است که مسی برای ابراز این محبت و عشق، پرتره مادرش را بر پشت کتفش تتو زده است. مادرش “سلیا” و برادرش ماتیاس، موسسه خیریه او به نام “بنیاد لئو مسی ” را که در سال ۲۰۰۷ برای کمک به کودکان ایجاد شد، مدیریت می‌کنند.

 

تتو پرتره مادر لئو مسی

تتو پرتره مادر لئو مسی

 

تتو دست کودک

این تتو روی عضله ساق پای چپ مسی قرار دارد. هنگامی که لئو برای اولین با در ۲ نوامبر ۲۰۱۲ پدر شد، دستان بچه تازه متولد شده اش “تیاگو” را روی پای خود تو زد. او آن روز تمرین را از دست داد تا در زمان تولد در کنار همسرش آنتونلا باشد. مسی در صفحه فیس بوک خود بیان کرد: امروز من خوشبخت ترین مرد جهان هستم. پسرم متولد شد و خدا را شکر برای این هدیه! با تشکر از خانواده ام برای حمایت هایشان.

 

تاتو دست های کودک مسی

تاتو دست های کودک مسی

 

تتو نوشته تیاگو

مسی این تتو را بر روی ساق پای چپش، درست در میان تتو دست کوک تتو زده است. عده ای از افراد اعتقاد داشتند که تتوی دست‌ها برای نشان دادن دست‌های فرزند مسی نیستند و در اصل برای اشاره به دست خدا یا دست‌های دیه گو آرماندو مارادونا هستند. مسی برای رد این نظریه ابتدا دست‌ها را در هاله ای شبیه یک قلب قرار داد و سپس نیم تیاگو، پسرش را در میان دست‌ها تتو زد.

 

تاتو نام پسر مسی

تاتو نام پسر مسی

 

او بعدها تتوهای ساق پایش را ترمیم و بهبود بخشید و در نهایت ما یک قلب بزرگ را می‌بینیم که دست‌ها و نوشته تیاگو که خود درون قلب کوچکی قرار دارد را در بر گرفته است.

 

تتو تیاگو

تتو تیاگو

 

تتو توپ فوتبال

مسی از کودکی علاقه زیادی به بازی فوتبال با برادران و پسرعموهایش داشت. امروزه مسی یکی از بهترین بازیکنان جهان و یکی از بزرگترین بازیکنان تاریخ فوتبال است. او تنها با پشتکار و فداکاری به این هدف خود رسیده است و برای بیان میزان احترام خود به این هدف و رویای بزرگ، تصویر یک توپ فوتبال را بر روی پای خود در کنار دیگر تتوها اجرا نموده است.

 

تتو توپ فوتبال

تتو توپ فوتبال

 

تتو عیسی مسیح

این تاتو روی بازوی راست مسی قرار دارد. این تاتو اعتقادات مسی و احترام او به دین مسیحیت را بیان می‌کند.

 

تتو مسیح روی بازوی مسی

تتو مسیح روی بازوی مسی

 

تتو گل لوتوس یا نیلوفر آبی

تتو لوتوس بر روی بازوی راست مسی اجرا شده است. همه ما می‌دانیم که مسی از یک شهر کوچک آرژانتین به نام روزاریا سرچشمه می‌گیرد. معنی و مفهوم این تتوی مسی به این موضوع بر میگردد که استعداد می‌تواند در هر مکانی رشد کند؛ درست مانند یک گل نیلوفر آبی که در مرداب می‌روید. این تتو دارای چندین معنای معنوی نیز هست. بطور کلی این گل نماد تولد دوباره، آغازهای جدید، خلوص و روشنگری است. اگر به تتوهای عرفانی علاقه دارید، مقاله تتوهای مقدس را مطالعه کنید. مهم نیست از کجا آمده اید و خواستگاه شما کجاست؛ اگر بخواهید شکوفا می‌شوید.

 

تتو گل نیلوفر یا لوتوس

تتو گل نیلوفر یا لوتوس

 

تتو rose window

این تاتو در آرنج راست لیونل مسی خودنمایی می‌کند. این طرح از کلیسای ساگرادا فامیلیا در بارسلونا الهام گرفته شده است. این طرح تتو به پنجره گل رز نیز معروف است.

 

تتو هندسی لیونل مسی

تتو هندسی لیونل مسی

 

تتو تاج پادشاهی

تاتو تاج که روی بازوی راست مسی قرار دارد، جفت تتو همسرش آنتونلا رکوزو است. این زوج تتو جفت پادشاه و ملکه دارند. همانطور که در مقاله ایده‌های طراحی تتو گفتیم، تتو تاج مناسب افرادی ست که به برتر بودن خود ایمان دارند.

 

تتو تاج پادشاهی مسی

تتو تاج پادشاهی مسی

 

تتو همسر مسی

تتو همسر مسی

 

تتو چشم آنتونلا

این تتو بر روی بازوی راست مسی قرار دارد. لئو و انتونلا ار سال ۲۰۰۸ با هم رابطه داشتند و از پنج سالگی با یکدیگر آشنا شدند. این زوج در سال ۲۰۱۲ صاحب فرزند اولشان تیاگو شدند و در سال ۲۰۱۵ فرزند دوم خود ماتئو را به دنیا آوردند. در سال ۲۰۱۷ این زوج ازدواج کردند و در مارس ۲۰۱۸ از سومین پسر خود استقابل کردند.

 

تاتو چشم همسر مسی

تاتو چشم همسر مسی

 

تتو ساعت

تتو ساعت غول پیکر که در ساعد راست مسی قرار دارد، نشان می‌دهد که مسی به این جمله علاقمند است: زمان باارزش ترین چیزی است که هر فردی در اختیار دارد.

 

تتو ساعت مسی

تتو ساعت مسی

 

تتو شماره ۱۰

این تتو روی ساق پای چپ مسی دیده می‌شود. شماره ده شماره پیراهن مسی در تیم بارسلونا و همچمنین تیم ملی فوتبال آرژانتین است. قبل از این تتو مسی ساق پایش را با تتو بال و گل رز پوشانده بود که بعدا آن را کاور کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله کاور کردن تتو را مطالعه کنید.

 

تتو شماره 10

تتو شماره ۱۰

 

تتو تاریخ تولد

مسی روی پای چپش تاریخ تولد همسرش و هر سه پسرش را نوشته است. در پای راست نیز تاریخ تولد همه آنها به علاوه نامشان تتو شده است.

 

تتو نام و تاریخ تولد خانواده مسی

تتو نام و تاریخ تولد خانواده مسی

 

تتو بوسه

این تتو عاشقانه درست در زیر خط شکم لئو قرار داردو جای بوسه همسر مسی، آنتونلا است. این زوج پس از ده سال زندگی مشترک ازدواج کردند و در حال حاضر دارای سه فرزند به نام‌های تیاگو، ماتئو و سیلوا هستند. مسی نام فرزند دومش ماتئو را نیز روی بازوی خود تاتو زده است. عشق به آنتونلادر میان تتوهای مسی به راحتی قابل مشاهده است!

 

تتوهای مسی

تتوهای مسی: جای بوسه همسر لئو مسی

 

همانطور که دیدیم، یکی از خانواده دوست ترین فوتبالیست ها مسی است! چرا که اکثر تتوهای مسی مربوط به اعضای خانواده اش هستند.

 

 

برای مشاهده  نمونه کارهای اجرای تتو  روی لینک کلیک کنید و برای اطلاع از زمان برگزاری دوره های آموزش تتو و مشاهده ویدیوهای رایگان آموزش تتو به صفحه اینستاگرام ما مراجعه کنید. همچنین برای مشاهده نمونه کارها و اجرای هنرجویان، صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید!

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *