تتو پشت گوش راموس

تتوهای راموس و معنی‌ آنها

همه تاتوهای سرخیو راموس بازیکن فوتبال:

 

سرخیو (سرجیو) راموس گارسیا بازیکن فوتبال حرقه ای اسپانیایی است که  در  تیم های رئال مادرید و تیم ملی اسپانیا به عنوان مدافع بازی کرده است و اکنون عضو تیم پاری سن ژرمن است. او همچنین کاپیتان هر دو تیمی است که در آنها بازی می کند. او از زمان اولین بازی خود تاکنون بیش از ۲۰ جام کسب کرده است. راموس همچنین از موقعیت دفاعی یکی از برترین گلزنان لالیگا است . او همچنین تنها بازیکنی است که در کنار لیونل مسی در ۱۵ فصل متوالی لالیگا گلزنی کرده است. بیایید نگاهی به تتوهای راموس بیندازیم.

 

RAMOS

RAMOS

 

تاتو قلب و نقل قول

این تتو در پشت گردن راموس قرار دارد و که شامل قلبی است که توسط خنجر بالداری شکافته شده است و در زیر آن نوشته اند: یک شیر هرگز به گوسفندان نمی‌بازد.

معنی این تتو به شخصیت خود راموس اشاره دارد. او مدافع تهاجمی است و بارها بخاطر این موضوع متهم شده است و کارت دریافت کرده است. اما سرخیو هر بار پیروز میدان بوده است و این نشان می‌دهد که در کارش بهترین است.

 

تاتو بدن راموس

تاتو بدن راموس

 

تتو ستاره شش پر در میان ابرها

این تتو روی بازوی چپ راموس اجرا شده استو ستاره شش پر نماد عشق، دانش و خرد، زندگی، درک و وفاداری است. این ستاره به ستاره داوود نیز معروف است. برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد ستاره داوود و دیگر تتوهای مقدس به مقاله تتوهای هندسی مقدس مراجعه کنید. به این ستاره، ستاره آزادی نیز گفته می‌شود. سرجیو این تاتو را به افتخار مادربزرگش ننا انجام داد زیرا مادربزرگش یک آویز به همین شکل به مادرش هدیه داده است.

 

ستاره داوود

ستاره داوود

 

تتو شیر

در پشت راموس و سمت چپ او یک تتو بزرگ از سر یک شیر وجود دارد که فضای دورش را سپیده دم فرا گرفته است. دشتی که یک درخت در آن وجود دارد در پشت سر شیر قرار دارد.

تتو شیر

تتو شیر

 

تتو گرگ

برای تکمیل شیر در سحرگاه، یک تتو از سر گرگ در سمت راست در پشت راموس وجود دارد. این تتو در پس زمینه آسمان شب اجرا شده است که در آن یک گرگ روی صخره به طرف ماه کامل زوزه می‌کشد. این تاتو روی اولین تتو او اجرا شده است و در اصل راموس با این تاتو، تتو اول خود را کاور کرده است. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کاور کردن تتو مقاله کاور تتو را بخوانید.

تتو گرگ

تتو گرگ

 

دریم کچر

در پشت راموس در امتداد ستون فقرات او، یک خالکوبی بزرگ از یک دریم کچر یا کابوس گیر وجود دار که حروف اول اسم او نیز درون قسمت پایینی آن وجود دارد و سه پر به آن متصل هستند. دریم کچر یا کابوس گیر یک طلسم محافظ است که از شما در برابر خواب‌های بد محافظت می‌کند. یک نقل قول نیز در کنار این تاتو وجود دارد و معنی آن این است: فقط کسانی که با من گرسنگی کشیدند و کنار من ایستادند، پست میز من غذا می‌خورند.

دریم کچر راموس

دریم کچر راموس

 

تتو نقشه و آزادی

روی بازوی چپ سرخیو درست در بالای آرنجش یک تاتو نقشه اسپانیا وجود دارد که در بالای آن یک کلمه انگلیسی “آزادی” وجود دارد.

تتو نقشه

تتو نقشه

 

تتو جنگجو و خانواده

در کتار تتو دریم کچر راموس، نقش یک رزمنده تتو شده است که در میدان نبرد ایستاده است و شمشیری در دست راست و  تیشه ای در دست چپ دارد. در زیر این تتو یک متن وجود دارد که نوشته است: خداوند به خانواده ام برکت دهد.

 

تتو جنگجو

تتو جنگجو

 

تتو سرخپوست

سمت راست پشت سرخیو یک سرخپوست در حال پایکوبی کنار آتش وجود دارد که در یک مزرعه است و سه کلبه کوچک در پشت سرش با آسمانی ابری دیده می‌شود. در زیر این تتو یعنی در قسمت پایینی کمر راموس یک تتو قلب است که شعله‌ای بر سرس قرار دارد و توسط ۸ خنجر سوراخ شده است. به موازات این تتو نقش مشهور دست مسیح و در سمت راست آن عیسی مسیح همراه با تاجی از خار دیده می‌شود. یک متن در زیر این تتوها هست که به این صورت قرار دارد: MIRIAN 4 RENE

قلب در این تتو نماد قلب مریم مقدس است و این مجموعه تتو نمایانگر عقاید مذهبی راموس هستند. رنه و میریام خواهر و برادر او هستند و شماره ۴ شماره ای است که روی پیراهنش در تیم رئال مادرید بوده است.

 

تتو سرخپوست

تتو سرخپوست

 

تتو میکروفون و رز

این تتو در پشت ساعد راست او احرا شده است و یک لیوان شراب قرمز در اندازه کوچک نیز در کنار آنها قرار دارد. مقاله تتو گل رز را بخوانید.

 

تتو گل رز سرخیو

تتو گل رز سرخیو

 

تاتوهای تیر و جمجمه

در قسمت داخلی بازوی راست راموس یک تتو شامل سه عدد تیر که در بالای یک جمجمه سرخپوستی قرار دارند اجرا شده است.

 

تتوهای بازیکن رئال مادرید

تتوهای بازیکن رئال مادرید

 

تتو نماد چینی

یک نماد چینی در پشت گوش راموس وجودر دارد که به معنای گرگ است. گرگ یکی از حیوانات مورد علاقه سرخیو است. برای اطلاعات بیشتر درمورد تتو پشت گوش به مقاله همه چیز درباره تتو پشت گوش و همچنین مقاله بهترین مکان‌ها برای پنهان کردن تتو مراجعه کنید.

 

تتو پشت گوش راموس

تتو پشت گوش راموس

 

تاتو عیسی، مریم مقدس، صلیب و ارابه

دو صلیب وجود دارد که هریک قلب در محل اتصال در سمت چپ بدن راموس خالکوبی شده است. در زیر آنها خالکوبی مردی است که بر ارابه سوار است. شانه سمت چپ سرجیو شامل خالکوبی عیسی است در حالی که دستانش در حال دعا و مریم مقدس با نوری از دستان او بیرون آمده است. بالای هر دوی آنها خط “La Mia Famiglia é Il Mio Sangue” روی ابرها قرار دارد.

 

تتوهای راموس فوتبالیست

تتوهای راموس فوتبالیست

 

معنی: خط ، La Mia Famiglia é Il Mio Sangue ایتالیایی است و ترجمه می شود ، خانواده من خون من هستند.

 

تاتوهای سرخیو راموس

تاتوهای سرخیو راموس

 

تاتوهای دست چپ

دست چپ سرجیو شامل خالکوبی یک گل رز بزرگ با شماره ۴ ، نام مارکو و تاریخ ، ۱۴٫۱۱٫۲۰۱۵ است که روی گلبرگهای بیرونی آن حک شده است. انگشتان دست او شامل خالکوبی های شماره ۳۵ ، +۹۰ ، ۳۲ ، ۱۹ است که با جوهر قرمز انجام شده است. همه انگشتان او حاوی نمادهای مختلف است. سپس قسمتهای بالای انگشتان او ، از شاخص خود شروع می شود شامل یک مثبت در یک دایره ، علامت مرد ، علامت ستاره و علامت ماه است. همچنین روی هر انگشت او یک نقطه وجود دارد.

 

تتوهای دست چپ راموس

تتوهای دست چپ راموس

 

تاتوهای دست راست

دست راست راموس شامل بسیاری از تاریخها و زمانها و اندازه گیریهای مهم است. از بالا شروع می شود تاریخ ، ۲۵/۰۳/۱۸ ، ساعت ، ۶:۲۴ بعد از ظهر ، کلمات ، من دوست دارم ، قلب ، نماد بی نهایت ، الماس ، تیر و کمان ، ستاره ، نام الخاندرو در جوهر آبی ، نام روبیو با رنگ مشکی ، قلب ساخته شده از سیگنال های ضربان قلب ، شکل ، ۲٫۷۹۰ گرم ، کلمات ، AMOR و FAZ ، دو قلب ، شکل ، ۴۷ سانتی متر و نام PUREZA.

 

معنی: برخی از این تاریخ ها ، ارقام مهم و برخی از این خالکوبی ها مانند قلب ها ، نام همسرش ، روبیو و کلماتی مانند Amor به معنی عشق و purza به معنی پاک برای همسرش است. الخاندرو نام یکی دیگر از پسران راموس است.

 

تاتوهای دست راموس

تاتوهای دست راموس

تتوهای ساعد

ساعد سمت چپ سرجیو حاوی تاریخ تشکیل شده توسط اعداد ، ۰۶-۰۵-MMXIV است. ساعد او همچنین شامل نام خودش است ، سرجیو روی آن جوهر زده است. ساعد راست او حاوی برگ ، نماد هشتگ و حروف LA است که روی آن نوشته شده است.

 

معنی: تاریخ به روز یا ۰۶-۰۵-۲۰۱۴ است.

 

تاتوهای راموس

تاتوهای راموس

 

تتو قلب پشت ران پا

قسمت پشت ران چپ راموس شامل خالکوبی قلب یک انسان با حروف ابتدایی او است ، SR در داخل آن چسبیده است.

 

تاتوهای راموس

تاتوهای راموس

 

تاتو پشت ساق پای چپ

بالای تاتو تروفی تروفی در ساق پای چپش ، خالکوبی شاه از روی کارتهایی است که در یک جعبه انجام شده است. در زیر پادشاه مکانهای زیر جوهرگذاری شده است ، LISBON 2014 ، MILANO 2016 ، CARDIFF 2017 ، KIEV 2018.

 

معنی: این مکانها و سالهایی است که فینال هر لیگ قهرمانان در سال مربوطه برگزار شد. اینها مهم هستند زیرا این سالها قهرمانی رئال مادرید در لیگ قهرمانان است. این تیم به عنوان یکی از مهمترین رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا به عنوان رئال مادرید محسوب می شود ، تحت هدایت راموس تنها تیمی است که ۳ جام متوالی در لیگ قهرمانان اروپا کسب کرده است.

 

تاتوهای راموس

تاتوهای راموس

 

تاتو لیگ قهرمانان و جام جهانی

ساق پای چپ مدافع حاوی ” خالکوبی جام قهرمانان لیگ” و راست ” تاتو جام جهانی فوتبال” به همراه تاریخ قهرمانی تیم ملی اسپانیا ، ۱۱-۰۷-۲۰۱۰ است.

 

معنی: سرخیو راموس این خالکوبی ها را به عنوان مهمترین غنائم دوران حرفه ای خود انجام داد. او در سال ۲۰۱۰ با تیم ملی اسپانیا قهرمان جام جهانی فوتبال شد. و لیگ قهرمانان با رئال مادرید در سال  ۲۰۱۴،۲۰۱۶،۲۰۱۷،۲۰۱۸ برگزار شد.

تتو زمین فوتبال و تتو گل به اتلتیکو مادرید

قسمت بیرونی پای چپ او شامل یک خالکوبی از یک زمین فوتبال است . در زیر آن خال کوبی از ضربه سر او وجود دارد. در زیر آن ، کلمه ” لیسبون ” جوهر زده است. کلمات ” Game Over” نیز در بالای خالکوبی سربرگ با جوهر قرمز رنگ شده است. ضربه سر یکی از اهداف نزدیک به قلب اوست. سرخیو راموس آن را در فینال لیگ قهرمانان مقابل اتلتیکو مادرید در لیسبون در سال ۲۰۱۴ به ثمر رساند. رئال مادرید ۴-۱ اتلتیکو مادرید را شکست داد.

 

تاتوهای راموس

تاتوهای راموس

تتو مادرید

قسمت داخلی ساق پا ، درست کنار زانوی او خطی است که روی آن نوشته شده است: ” Por Qeemos Pa Madrid ”

 

معنی: خط ترجمه می شود چرا ما به مادرید می رویم. این اشاره به باشگاه رئال مادرید است زیرا یکی از بزرگترین باشگاه های جهان است و راموس اسطوره رئال مادرید است و از زمان انتقالش از سویا در سال ۲۰۰۵ در این باشگاه بوده و با اسطوره های زیادی از جمله دیوید بکهام ، زین الدین بازی کرده است. زیدان ، رائول گونزالس و کریستیانو رونالدو.

 

تاتوهای راموس

تاتوهای راموس

 

 

منبع

 

در دوره های آموزشی تتو بدن اینکینگ، تمام نکات اجرای سبک های مختلف تتو به هنرجویان عزیز آموزش داده می شود و انواع برندهای جوهر تتو معرفی می گردند. برای اطلاع از زمان برگزاری دوره های آموزش تتو و مشاهده ویدیوهای رایگان آموزش تتو به صفحه اینستاگرام ما مراجعه کنید!

 

2 پاسخ
  1. 000 گفته:

    چقدر زیبا نقاشی های معنی دار و هنرمندانه مانند 𝘛𝘢𝘵𝘢𝘭𝘰𝘰

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *