تتوهای ادل (Adele) و معنی آنها

همه تاتوهای بدن ادل خواننده به همراه معنی تتوها

ادل خواننده محبوب انگلیسی زبان اخیرا به علت کاهش وزن چشمگیرش بر سر زبان‌ها افتاده است. البته باید به یاد داشت که محبوبیت ادل به دلیل کاهش وزنش نیست، بلکه به خاطر موفقیت فوق العاده اش در موسیقی شناسی و قدرت صدای اوست. در این مقاله به بررسی تتوهای ادل و معنی آنها می‌پردازیم.

 

تاتوهای ادل

تاتوهای ادل

 

تتوهای ادل

 

تاتو سه نقطه

این تتو بر روی مچ دست چپ ادل وجود دارد و یک تتو ست دونفره است. دقیقا همین تتو را جوی ویلیامز که از دوستان ادل است دارد. معنای این تتو در علوم نوشتاری بیانگر ناتمام بودن نوشته است و این علامت در اصل یک نماد دستوری است. مفهوم آن در تتو این است که یک فکر و یک عبارت هنوز به پایان نرسیده است و تداوم دارد. افراد برای نمایش دادن جاده، سفر، ادامه داشتن یک مسیر و بخصوص مسیر زندگی این تتو را می‌زنند. همچنین این تتو چیزی را به تصویر می‌کشد که ناگفته باقی مانده است، به این دلیل که بیان آن الزامی نیست. پس این تاتو می‌تواند علامت حرف‌های ناگفته ادل باشد.

 

تاتوهای ادل

تاتوهای ادل

 

تاتو سکه

این تاتو در بالای تتو اول ادل قرار گرفته است و نشانی از یک سکه دارد که در داخل آن یک قلب و نوشته انگلیسی one penny دیده میشود. این تتو برای ابراز محبت ادل به مادرش، پنی ادکینز اجرا شده است.

تاتوهای ادل

تاتوهای ادل

 

در روزهای بعد ادل داخل این سکه دو عدد ۱۹ و ۲۱ تتو کرد که اسم دو تا از پرفروش ترین آلبوم های موسیقی اش و همچنین سن خودش در زمان انتشار آن دو آلبوم است.

 

تتوهای ادل

تتوهای ادل

 

تتو حرف A

این تتو با فونت زیبا برای نشان دادن عشق ادل به پسرش آنجلو جیمز کنکی اجرا شده است و پشت گوش راست ادل قرار دارد. برای مشاهده ایده های بیشتر از تتو در این ناحیه از بدن، پیشنهاد می‌کنیم مقاله تتو پشت گوش را مطالعه کنید.

 

تتو بدن

تتو بدن

 

تتو Paradise

این تتو بر روی کناره دست چپ ادل قرار گرفته است. متن این نوشته به معنای بهشت است و بهشت در تتو اصولا به چیزی آسمانی و مقدس اشاره دارد که در آن احساس امنیت کامل وجود دارد. این تاتو نشان دهنده عشق ادل به خانواده اش و احساس امنیتی است که از آنها می گیرد.

 

تاتو ادل خواننده انگلیسی

تاتو ادل خواننده انگلیسی

 

تاتو Angelo

تاتوهای ادل نشان دهنده عشق و علاقه محض و محبت بی اندازه او به پسرش است. به همین دلیل او روی دست راستش نام پسرش را تاتو زده است. ادل در مصاحبه‌هایش نیز گفته است که هرپیزی در مقایسه با پسرش در رتبه دوم اهمیت قرار می‌گیرد و او را فرا تر از هر چیز دیگری در این دنیا دوست دارد. می‌توان گفت ادل پسرش را می‌پرستد!

 

تاتو ادل خواننده انگلیسی

 

تاتو پرنده

یک پرنده بزرگ در پشت ادل درست در زیر گردنش وجود دارد. تتو پرنده نماد آرزوها و اهداف بلند مرتبه و بزرگ، سفر، آزادی از اسارت و نگاه نکردن به گذشته است. برای مشاهده معانی و مفهوم تاتو پرنده پیشنهاد می‌کنیم مقاله‌های زیر را بخوانید:

تاتو پرستو، آزادانه و کلاسیک

تتو عقاب، وحشی، قدرتمند و تیزبین

 

تاتو ادل خواننده انگلیسی

 

 

ادل کیست؟

بیوگرافی ادل

ادل لوری بلو ادکینز (زادهٔ ۵ مهٔ ۱۹۸۸) خواننده و ترانه‌نویس انگلستانی است. او با فروش بیش ۱۲۰ میلیون از آثارش، یکی از پرفروش‌ترین هنرمندان موسیقی جهان است.

 

ادل در سال ۲۰۰۶ در رشتهٔ هنر از مدرسه بریت فارغ‌التحصیل شد و یک قرارداد موسیقی با ایکس‌ال رکوردینگز امضا کرد. او در سال ۲۰۰۷ جایزهٔ ستارهٔ نوظهور بریت را کسب کرد و نامش در جایگاه نخست نظرسنجی آوای ۲۰۰۸ بی‌بی‌سی قرار گرفت. نخستین آلبوم او به‌نام ۱۹ در سال ۲۰۰۸ منتشر شد. این آلبوم هشت گواهی پلاتین در بریتانیا و سه گواهی پلاتین در ایالات متحده کسب کرد. ادل در مراسم گرمی ۲۰۰۹ برندهٔ جایزهٔ بهترین هنرمند جدید و بهترین اجرای پاپ هنرمند زن شد.

 

 

دل در سال ۲۰۱۱ دومین آلبوم خود به‌نام ۲۱ را منتشر کرد. این آلبوم با موفقیت‌های متعددی همراه بود و توانست شش جایزهٔ گرمی از جملهٔ جایزهٔ آلبوم سال را کسب کند و به چهارمین آلبوم پرفروش در تاریخ بریتانیا بدل شد. ۲۱ پرفروش‌ترین آلبوم جهان در سال ۲۰۱۱ و ۲۰۱۲ شد و تا سال ۲۰۲۱، بیش از ۳۲ میلیون نسخه از این آلبوم به فروش رفته‌است که نامش در جایگاه نخست پرفروش‌ترین آلبوم قرن بیست و یکم جای می‌گیرد. ادل به نخستین هنرمند در تاریخچهٔ جدول بیلبورد هات ۱۰۰ بدل شد که هم‌زمان سه تک‌آهنگش یعنی «غوطه‌ور در ژرفا» و «یکی مثل تو» و «باران را به آتش کشیدن» در جایگاه برتر این جدول قرار می‌گیرند و این موضوع در کتاب رکوردهای جهانی گینس ثبت شد.

 

 

دل در سال ۲۰۱۲ تک‌آهنگ «اسکای‌فال» را برای قسمتی از فیلم جیمز باند به همین نام منتشر کرد. این ترانه برندهٔ جوایز اسکار و گلدن گلوب شد. ادل در سال ۲۰۱۵ پس از وقفه‌ای سه‌ساله سومین آلبوم خود به‌نام ۲۵ را منتشر کرد. این آلبوم رکورد بالاترین فروش در هفتهٔ نخست انتشار در ایالات متحده و پادشاهی متحده را شکست و پرفروش‌ترین آلبوم سال شد. ۲۵ در مراسم گرمی ۲۰۱۷ پنج جایزهٔ از جمله آلبوم سال را کسب کرد. تک‌آهنگ آغازین این آلبوم به‌نام «سلام» به نخستین ترانه در ایالات متحده بدل شد که بیش از یک میلیون نسخهٔ دیجیتالی در نخستین هفتهٔ انتشار خود می‌فروشد.

 

 

برخی از افتخارات ادل عبارتند از ۱۵ جایزهٔ گرمی و نه جایزهٔ بریت. مجلهٔ بیلبورد در سال‌های ۲۰۱۱، ۲۰۱۲ و ۲۰۱۶ از او به‌عنوان هنرمند سال یاد کرده‌است. آکادمی ترانه‌نویسان، آهنگسازان و مؤلفان بریتانیا در سال‌های ۲۰۱۲ و ۲۰۱۶ از ادل به‌عنوان ترانه‌نویس سال یاد کرده‌است. او در سال ۲۰۱۲ در رتبهٔ پنجم ۱۰۰ هنرمند زن بزرگ از وی‌اچ‌وان قرار گرفت. مجلهٔ تایم در سال‌های ۲۰۱۲ و ۲۰۱۶ از او به‌عنوان یکی از ۱۰۰ شخص تأثیرگذار جهان یاد کرده‌است. سومین تور او به‌نام ادل زنده ۲۰۱۶ چندین رکورد برای حضور تماشاگران در جهان شکسته‌است. آلبوم ۲۱ در سال ۲۰۲۰ از سوی رولینگ استون در فهرست ۵۰۰ آلبوم برتر تمام دوران قرار گرفت.

 

 

مقالات پیشنهادی:

بهترین تاتوهای سلبریتی‌ها

تتوهای جدید مسی

تتوهای تتلو و معنی آنها

معنی تتوهای جانی دپ

تاتوهای راک (دواین جانسون)

تاتوهای دیوید بکهام و معنی آنها

تتو مشهور شادمهر عقیلی

معنی تتوهای مسی

تتوهای ریحانا

 

 

برای مشاهده  نمونه کارهای اجرای تتو  روی لینک کلیک کنید و برای اطلاع از زمان برگزاری دوره های آموزش تتو و مشاهده ویدیوهای رایگان آموزش تتو به صفحه اینستاگرام ما مراجعه کنید. همچنین برای مشاهده نمونه کارها و اجرای هنرجویان، صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید!

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *