تتوهای آریانا

تتوهای آریانا گرانده و معنی آنها

همه تاتوهای آریانا گرانده به همراه معنی

آریانا گرانده با صدایی که گویی از بهشت می‌آید و مدل موهای زرق و برق دارش یکی از مشهورترین و با استعدادترین خواننده‌های اخیر است. او با موفقیت‌های فراوان در صنعت موسیقی، یک ستاره جوان و مستعد است و جدا از آن، تتوهای زیبایی دارد که همه آنها نشان دهنده عشقش به موسیقی و اعتقاداتش هستند. در این مقاله تتوهای او را بررسی می‌کنیم و معنی آنها را بیان می‌کنیم. همراه ما باشید.

 

 

تتوهای آریانا

 

تتو قلب

اولین تتویی که آریانا انجام داد، در سال ۲۰۱۲ بود. پس از اینکه اولین آلبومش را منتشر کرد. عده ای عقیده دارند این تتو برای یادآوری دوره درخشان زندگی اش است. به نظر می‌رسد که این تاتو از آهنگ “قلب خالکوبی شده” در آلبوم او الهام گرفته شده است. برای مشاهده ایده‌های این تتو به مقاله تتو قلب مراجعه کنید.

 

 

تتو Mille Tendresse

آریانا یک تتو فرانسوی دارد که پشت گردنش قرار دارد و به معنای هزار لطافت است. او این تتو را همزمان با تتو برادرش انجام داد. این ضرب المثل خاص در فیلم معروف “صبحانه در تیفانی” که ظاهرا فیلم مورد علاقه آریانا است نیز استفاده شده است. پشت گردن یکی از مکان‌هایی است که تتو را می‌توان پنهان کرد و علاوه بر آن محل بسیار زیبایی مخصوصا برای تاتوهای زنانه است. برای مشاهده دیگر مکان‌ها مقاله بهترین قسمت‌های بدن برای پنهان کردن تتو را مشاهده کنید.

 

تاتوهای آریانا گرانده

تاتوهای آریانا گرانده

 

تاتو بللیسیما

بر روی پهلوی چپ آریانا یک تتو بللیسیما با حروف کوچک وجود دارد. این کلمه در اصل نام مستعاری است که پدربزرگ او فرانک برای صدا زدن آریانا استفاده می‌کرده است. به نوعی این تاتو برای ادای احترام به پدربزرگش اجرا شده است. این تتو در یک مهمانی دوستانه اجرا شده است و بسیاری از دوستان آریانا نیز در آن مهمانی اولین تتو خود را انجام دادند و آریانا از آن مهمانی با عنوان “تجربه پیوند” یاد می‌کند.

 

تاتوهای آریانا گرانده

تاتوهای آریانا گرانده

 

تتو هلال ماه

گرانده این تتو را در زیر گوش چپش و روی گردنش انجام داده است. یکی از دوستان او که رقصنده است نیز این تتو را دارد. او این تاتو را به یاد آهنگ مورد علاقه اش “مهتاب” که بسیار به علایق او نزدیک است انجام داده است. تتو هلال ماه یکی از تاتوهای کوچک و مفهومی است که به معنای زنانگی و ویژگی‌های زنانه، دوره‌های مختلف زندگی، سکوت، ساکن بودن و توجه به روح و روان است. برای مشاهده ایده‌های تتو در این قسمت از بدن مقاله تتو پشت گوش را بخوانید.

 

تاتوهای آریانا گرانده

 

تتو ماه عسل

آریانا عبارت ماه عسل را در کنار انگشت میانی سمت راست خود تتو زده است. این تتو با فونت شکسته انگلیسی طراحی شده است. او این تاتو را در تور کنسرت ماه عسل خود انجام داده است و این تاتو در اصل به آهنگ مورد علاقه آریانا “خیابان ماه عسل” نیز اشاره دارد. برای مشاهده ایده های تتو نوشته انگلیسی به مقاله تتو متن انگلیسی مراجعه کنید.

 

تتو آریانا گرانده

تتو انگشت آریانا گرانده

 

آریانا همراه این تاتو یم طرح دیگر به زبان عبری نیز تاتو زده است. این حروف عبری روی انگشت حلقه دست راست او تتو شده اند و این کلمه مربوط به اعتفادات آریانا است. چرا که نامی از نام‌های خداست . به معنای محافظت از چشم بد و رویاهای بد است و به روند تولد دوباره کمک می‌کند. ایمان آریانا گرانده را در این طرح تتو می‌توان یافت.

 

تاتو قلب دوم

آریانا رد سال ۲۰۱۵ دومین قلب را روی انگشت حلقه دست راست خود انجام داد و آن تاتو را در تور ماه عسل خود به نمایش گذاشت.

 

تتو آریانا گرانده

 

تتو hi

بر روی انگشت پای چپ آریانا یک تتو بسیار کوچک که بخ سختی قابل مشاهده است وجود دارد که حروف کلمه Hi  در آن دیده می‌شوند. این تاتو همراه با ریکی الوارز انجام شده است و آریانا آن تتو را در اسنپ چت خود به اشتراک گذاشت و گفت که این تاتو یک کلمه و شوخی دوستانه میان آن دو است.

 

تتو آریانا گرانده

تتو hi آریانا گرانده

 

تتو Baby Doll

آریانا در داخل انگشت خود یک تاتو دار که با حروف بزرگ نوشته است BABY DOLL . این نام مستعار آریاناست که نونا آن را استفاده می‌کند.

 

تتو آریانا گرانده

تتو آریانا گرانده

 

تتو جنسیت زن

بر روی انگشت میانی سمت چپ آریانا یک تتو نماد جنسیت زن یا علامت سیاره زهره وجود دارد. این تتو یک تاتو مینیمال سیاه و سفید است و یکی از جدید ترین تتوهای اوست.

 

تتو آریانا گرانده

تتو آریانا گرانده

 

تتو حرف A

آریانا این تتو را همراه با تتو قبلی یعنی علامت و نماد زنانگی انجام داده است. این تتو بر روی انگشت شست او وجود دارد و از طرف آریانا برای ابزار محبت به دوستش السکا لوریا تقدیم شده است.

 

تتو آریانا گرانده

تتو آریانا گرانده

 

تتو لوموس

آریانا یک تتو لوموس بر روی دست خود دارد که آن را در اسنپ چت منتشر کرده است. لوموس در اصل یک عبارت یا طلسم در مجموعه کتاب‌های هری پاتر است و برای روشن شدن فضا استفاده می‌شود. می‌توان نتیجه گیری کرد که گرانده یک هری پاتریست است.

 

لوموس

لوموس

 

تتو ابری

در می ۲۰۱۸، قبل از اینکه آریانا و دیویدسون رابطه خود را علنی کنند، طرفداران متوجه شدند که آن دو یم تتو ابری یکسان دارند. این تتو آنها نوعی از تتو ست دو نفره بود.

 

آریانا گرنده

آریانا گرنده

 

تتو انیمیشن شهر اشباح

آریانا بزرگ ترین تتو خود را به شخصیت چیهیرو در انیمیشن spirited away  اختصاص داده است. شخصیتی شبیه به خود آریانا که یک دختر جوان سخت کوش، مسئولیت پذیر و شجاع است که آموخته است ترس‌هایش را برای افرادی که دوستشان دارد کنار بگذارد.

 

آریانا گرنده

آریانا گرنده

 

تاتو هلال ماه و خورشید و ستاره‌ها

این تتو بر روی دست چپ آریانا وجود دارد و بصورت خطی اجرا شده است.

 

آریانا گرنده

آریانا گرنده

 

 

تاتو پوکمون

این پوکمون به نام ایو در سال ۲۰۱۹ بر روی بازوی چپ او اجرا شده است.

یک تتو ژاپنی در زیر این تتو وجود دارد که به زبان ژاپنی نوشته شده است بیا بخوانیم. این تتو بالای آرنج چپ آریانا قرار دارد و از علاقه آریانا به ژاپن و زبان ژاپنی حکایت دارد. او یادگیری این زبان را در سال ۲۰۱۵ آغاز کرد.

 

آریانا گرنده

آریانا گرنده

 

تتو گیاه

او یک خالکوبی گیاهی جدید را به نمایش گذاشت که دور انگشت اشاره سمت راستش می پیچد. طرفداران همچنین متوجه یک گیاه همسان در انگشت حلقه دست چپ او، در کنار یک قطعه انتزاعی شدند.

 

آریانا گرنده

 

تتو نمایش ترومن

گرانده نقل قولی از “نمایش ترومن” در قسمت بالایی پشت خود دارد. هنگامی که بهترین دوست گرانده فاش کرد که او نقل قولی از “نمایش ترومن” در قسمت بالایی پشت خود دریافت کرده است، گرانده تصویر را دوباره پست کرد و گفت که او همان چیزی را دریافت کرده است – “اما وارونه”.

 

این نقل قول که توسط هنرمندی که گرانده به نیویورک رفته است، نوشته شده است، مسلماً مشهورترین جمله این شخصیت عنوان است: “در صورتی که شما را نبینم: ظهر بخیر، عصر بخیر، و شب بخیر!” گرانده یکی از طرفداران مشهور جیم کری است که نقش ترومن را در فیلم سال ۱۹۹۸ بازی می کند.

 

تتو آریانا

تتو آریانا

 

 

تتو پروانه

او اولین طرح کلی خالکوبی پروانه را روی بازوی چپ خود در گرمی ۲۰۲۰ انجام داد. وقتی گرانده روی فرش قرمز جوایز گرمی ۲۰۲۰ رفت، طرفداران به سرعت متوجه خالکوبی پروانه ای جدید با جوهر نازک و مشکی روی بازوی چپ او شدند. پروانه در هنر تتو به آزادی، تغییرات زندگی در مراحل مختلف، تغییر شکل و زیبایی اشاره دارد.

 

 

 

بیوگرافی آریانا گرنده

آریانا گرانده-بوترا (‎/ˌɑːriˈɑːnə ˈɡrɑːndeɪ/‎؛ زاده ۲۶ ژوئن ۱۹۹۳) خواننده، ترانه‌نویس و بازیگر آمریکایی است. گرانده در بوکا راتون، فلوریدا زاده شد و حرفه خود را در سال ۲۰۰۸ از ۱۵ سالگی در نمایش موزیکال ۱۳ در تئاتر برادوی آغاز کرد.

 

 

او به خاطر ایفای نقش گربه ولنتاین در مجموعه‌های تلویزیونی نیکلودئون ویکتوریوس (۲۰۱۰–۲۰۱۳) و سم و کت (۲۰۱۳–۲۰۱۴) به شهرت رسید. او پس از آن در سال ۲۰۱۱ قراردادی را با ناشر آمریکایی ریپابلیک رکوردز پس از اینکه مدیران این ناشر فیلم‌های یوتیوب مربوط به بازخوانی ترانه‌های او را کشف کردند، امضاء کرد.

 

 

نخستین آلبوم او با عنوان ارادتمند شما (۲۰۱۳) با ژانر پاپ و آراندبی که تحت تأثیر موسیقی دهه ۱۹۵۰ میلادی قرار داشت، به برترین رتبه جدول فروش موسیقی بیلبورد ۲۰۰ ایالات متحده آمریکا رسید، در حالی که تک آهنگ آغازین آن با عنوان «راه» در میان ده رتبه برتر در ۱۰۰ آهنگ داغ بیلبورد قرار گرفت.

 

 

او فعالیت حرفه‌ای خود در بازیگری را به صورت رسمی در سال ۲۰۰۸ در سن ۱۴ سالگی، در تئاتر برادوی موزیکال ۱۳ آغاز کرد، سپس نقش کت ولنتاین را در سریال ویکتوریوس از شبکه نیکولدین در سال ۲۰۰۹ بازی کرد.

 

 

پس از چهار فصل، سریال پایان یافت، و گرانده در سال، ۲۰۱۳ در سریال سم و کت ایفای نقش کرد، ساخت این سریال در سال ۲۰۱۴ به پایان رسید. همچنین گرانده برای انیمیشن‌ها هم صداگذاری کرده‌است.

 

 

آریانا گرانده در اینستاگرام با جلو زدن از سلنا گومز لقب ملکهٔ اینستاگرام را از آن خود کرد و در حال حاضر پس از کریستیانو رونالدو اولین فرد جهان در فهرست بیشترین دنبال کننده در اینستاگرام است.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *