تاتو گربه

طرح تتو بدن تاتو گربه : ایده‌هایی برای عاشقان گربه!

تتو بدن گربه و معانی آن

گربه‌ها حیوانات عجیب و غریبی هستند. کم نیستند افرادی که عقیده دارند گربه‌ها موجودات فضایی هستند که به زبانی بیگانه سخن می‌گویند و رفتارهای آنها به راحتی قابل تحلیل نیست! در این مقاله به مناسبت روز جهانی گربه قصد داریم تا شما را با مفهوم، سبک‌ها و ایده‌های تاتو گربه آشنا کنیم؛ پس همراه ما باشید!

 

تاتو گربه

تاتو بدن گربه

 

گربه چیست؟

شاید این سوال برای شما که از عاشقان گربه‌ها هستید عجیب به نظر برسد، اما لازم است که ابتدا با گربه‌ها آشنا شویم! گُربه (نام علمی: Felis catus) یک گونهٔ اهلی گوشت‌خوار از پستانداران است که جثهٔ کوچکی دارد.گربه تنها گونهٔ اهلی در خانوادهٔ گربه‌ایان است و برای تمیز دادن آن از اعضای وحشی این خانواده، اغلب از آن تحت عنوان گربهٔ خانگی یاد می‌شود. گربه می‌تواند گربهٔ خانگی، گربهٔ مزرعه یا گربهٔ رمیده باشد؛ گربه‌های رمیده آزاد هستند و از تماس با انسان اجتناب می‌کنند. گربه‌های خانگی به دلیل همراهی و توانایی آن‌ها در شکار جوندگان برای انسان ارزشمند هستند. حدود ۶۰ نژاد گربه تاکنون به ثبت رسیده‌است.

 

تتو بدن گربه

تتو بدن گربه

 

گربه از نظر آناتومی شبیه سایر گونه‌های گربه‌سانان است. آن‌ها بدنی منعطف دارند و سریع واکنش نشان می‌دهند، دندان‌هایی تیز و پنجه‌هایی جمع‌شونده دارند که برای کشتن طعمه‌های کوچک کاربرد دارد. گربه‌ها توانایی دید در شب دارند و حس بویایی آن‌ها نیز به خوبی تکامل یافته است. ارتباطات گربه شامل صداسازی مانند میو، خُرخُر، صدای لرزش، خس‌خس، غرغر و همچنین زبان بدن مخصوص گربه است. گربه برای شکار بیش‌تر در هنگام سپیده‌دم و غروب (پگاه‌رو) فعال است که می‌تواند صداهای با بسامد بالاتر یا پایین‌تر برای گوش انسان را بشنود، مانند گوش‌های موش و دیگر پستانداران کوچک.

 

تاتو گربه روی دست

تاتو گربه روی دست

 

حقایق جالب درمورد گربه

جالب است بدانید که داشتن گربه خطر ابتلا به سکته قلبی را یک سوم کاهش می‌دهد. گربه به کاهش استرس و نگرانی کمک می‌کند، فشار خون را کاهش می‌دهد و ارتباط با آن می‌تواند در برابر مشکلات قلبی از انسان محافظت کند.

تتو گربه طزح آفرینش

تتو گربه طرح آفرینش

 

ممکن است باور این موضوع برای شما مشکل باشد اما گربه‌ها و انسان ها مراکز احساسی مشابهی در مغز دارند! در واقع شما با گربه تان بیش از آنچه فکر می‌کنید اشتراک دارید. گربه‌ها نیز مانند انسان‌ها با همان الگوها فکر می‌کنند و حافظه کوتاه مدت و بلند مدت دارند. قشر مغزی گربه ها (قشری از مغز که مسئول پردازش اتطلاعات شناختی است) بسیار پیچیده تر از سگ هاست. همچنین دو برابر سگ ها سلول عصبی دارند. علاوه بر این، گربه ها در حل مسائل پیچیده بهتر از سگ ها عمل می کنند. آنها می توانند شش برابر طولشان بپرند، می توانند بو ها را حتی با غلظت یک در میلیون تشخیص دهند و در شب بهتر از انسان ها می بینند. برخی از مردم گربه‌ها را بالرین های دنیای حیوانات می‌نامند.

 

تاتو بدن گربه

تاتو بدن گربه

 

چرا باید تاتو گربه بزنم؟

اگر شما هم مانند بسیاری از مردم دنیا از نگاه کردن به گربه‌ها لذت می‌برید، یک تتو گربه مناسب شماست؛ اما اگر حیوان خانگی شما گربه است و عشق عمیقی بین شما و این حیوان پشمالوی کوچک به وجود آمده است، بهترین گزینه برای یادآوری این پیوستگی، داشتن علامت او روی بدنتان است! هیچ چیز شبیه دوستی محبت آمیز انسان و گربه نیست و اجرای تتو به یاد آن، حتی اگر دیگر نباشد هم بسیار شیرین است. اگر تتو آرتیست هستید و نیاز به چیزی شبیه راهنمایی برای تتوآرتیست ها نیاز دارید  به شما پیشنهاد میکنیم درمورد حیوانات خانگی، بخصوص گربه ها و سبک های مختلف تتو گربه اطلاعات داشته باشید زیرا درصد زیادی از مشتریان شما را کسانی تشکیل می دهند که حیوان خانگی دارند!

 

تاتو گربه سیاه

تاتو گربه سیاه

 

جدا از این دلایل، گربه‌ها به خودی خود نماد بسیاری از مفاهیم باارزش و جذاب هستند. بطور مثال، آیا دیده اید گربه‌ای برای جلب رضایت دیگران کاری انجام دهد؟ مسلما نه. گربه‌ها بر خلاف سگ‌ها اگر کاری را انجام دهند، به این خاطر نیست که شما از او می‌خواهید. بلکه به این دلیل است که خودشان خواسته اند. و در این موضوع نماد آزادی، در لحظه بودن، انجام کارها از صمیم قلب و با رضایت کامل هستند. آنها هرکاری را با لذت و تمرکز کامل انجام می‌دهند و برای خودشان زندگی می‌کنند. با این تفاسیر گمان می‌رود که بهترین موجودات زمین گربه‌ها باشند! این طرح زیبا به سادگی با همه سبک ها و رنگ های تتو قابل اجراست.

 

تتو گریه

تتو گریه

 

معنی تاتو گربه

تتو بدن گربه‌ را می‌توان به شیوه های مختلف تفسیر کرد. برخی از معانی تتو گربه این‌ها هستند:

عشق

هوش زیاد

آزادی کامل

زیرکی

مرموز بودن

درونگرایی

ثبات در زندگی

دوستی پایدار

انعطاف و نرمی

 

تتو گربه و دست

تتو گربه و دست

 

سبک‌های اجرای تاتو گربه

طرح تتو گربه به سبک مینیمال

زیباترین چیز برای اجرای یک گربه زیبا و نشان دادن پیچ و تاب بدن کوچکش، اجرای آن در ظریف ترین حالت ممکن است. می‌توانید طرح خود را از میان طرح‌های خطی کارتونی و یا از بدن واقعی گربه تان در یک عکس از او انتخاب کنید.

 

تتو مینیمال گربه

تتو مینیمال گربه

 

سبک تاتو هندسی

برای کسانی که به دنبال طرحی شیک و ساده هستند که روحیه نظم پذیری آنها را ارضا کند، طرح گربه هندسی یک گزینه عالی خواهد بود. در این سبک امکان افزودن جزییات فراوان و ترکیب طرح‌ها و سبک‌های تتو وجود دارد. پس میزان شلوغ و خلوت بودن طرح به خود شما بستگی دارد.

 

تاتو گربه هندسی

تاتو گربه هندسی

 

سبک تاتو گربه ژاپنی

یکی از معروف ترین طرح‌های تتو گربه در ژاپن و سبک تتو ژاپنی سنتی که به ایرزومی معروف است، مونمون هوریتومو است. افزودن پارامترهای دیگر ایرزومی چند شکوفه گیلاس طرح شما را بسیار غنی خواهد کرد.

 

تاتو ایرزومی گربه

تاتو ایرزومی گربه

 

سبک سنتی (اولد اسکول)

درست مانند تتو گربه ژاپنی، یک تاتو سنتی گربه چیزی است که هرگز بد از آب در نمی‌آید. رنگ‌های خاص و درخشان در این سبک تاتو باعث می‌شود طرحی چشم نواز داشته باشید و همچنین می‌توانید تتوهایی در سبک‌های دیگر و با طرح‌های گوناگون را به آن بیافزایید.

 

تتو اولد اسکول گربه

تتو اولد اسکول گربه

 

طرح تتو بدن به سبک پرتره

این سبک برای ثبت چهره واقعی حیوان خانگی شما یا یک گربه خاص که مورد علاقه شماست مناسب است. زیرا چهره را دقیقا همانطور که هست، با همه جزییات مانند خوابیدگی گوش، لکه سفید یا سیاه روی بینی، تارهای سبیل، شکل دقیق چشم‌ها و درخشندگی آنها نمایش می دهد. دقت داشته باشید که برای اجرای این دسته از تتوها باید تتوآرتیست خود را با وسواس بسیار زیاد انتخاب کنید تا نتیجه ای عالی بگیرید.

 

تاتو پرتره گربه

تاتو پرتره گربه

 

سبک تتو بدن آبرنگی

برای آن دسته از افراد که به رنگ‌های رقیق و پس زمینه‌های رنگارنگ علاقه دارند، تتو گربه به سبک آبرنگی مناسب است. نکته جالب درمورد تتو آبرنگی این است که واقعا جنبش و تحرک را نمایش می‌دهد و این دقیقا چیزی است که مناسب یک تتو با موضوع گربه است. ذهن سیال و بازیگوش گربه‌ها را می‌توان با به بازی گرفتن رنگ‌های زنده و پرشور به تصویر کشید.

 

تاتو آبرنگی گربه

تاتو آبرنگی گربه

 

سبک تتوی واقع گرایانه

بسیاری از مردم تتو گربه در این سبک را برای یادبود حیوانی خانگی که دیگر نیست انتخاب می‌کنند. زیرا گاهی اوقات، سبک‌هایی مانند مینیمال و یا اولد اسکول بط.ر کامل منظور دقیق را منعکس نمی‌کند. در این مواقع پیشنهاد ما یک تتو سبک واقع گرایانه است. اینگونه نقش گربه و بالطبع یاد آن گربه هرگز از ذهن شما پاک نخواهد شد.

 

تتو واقع گرایانه گربه

تتو واقع گرایانه گربه

 

تتو بدن سبک تریبال

یکی از پر قدرت ترین سبک‌های برای اجرای مفهومی و معنادار گربه، سبک تریبال است. برای اجرای این سبک هنرمندی را انتخاب کنید که قطعات طراحی پلینزی را به خوبی بشناسد و از نمادشناسی تتو اطلاع داشته باشد.

 

تتو تریبال گربه

تتو تریبال گربه

 

معروف ترین‌‌های تاتو گربه

 

طرح تاتو گربه چشایر (گربه سرزمین عجایب)

گربه چشایر

گربه چشایر

 

طرح تاتو گربه کیتی (hello kitty)

تتو کیتی گربه

تتو کیتی گربه

 

طرح تاتو بدن ردپای گربه

تتو ردپای گربه

تتو ردپای گربه

 

طرح تتو بدن گربه‌های اشرافی

تتو گربه های اشرافی

تتو گربه های اشرافی

 

تاتو بدن گربه خوش شانس

تاتو گربه ژاپنی معروف به گربه شانس

تاتو گربه ژاپنی معروف به گربه شانس

 

طرح تتو بدن پوشین

 

تتو پوشین

تتو پوشین

 

فراموش نکنید که قبل از اقدام برای تتو زدن، طرح تتو و ناحیه ای از بدن که قصد دارید تتو بزنید را با دقت انتخاب کنید و به نمودار درد اعضای مختلف بدن هنگام تتو توجه نمایید. برای آموزش نکات مهم اجرای تتو گربه، ویدیوهای آموزش تتو اینکینگ را در اینستاگرام مشاهده نمایید.

 

تتو گربه

تتو گربه

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *