تتو چشم

تاتو چشم جهان بین، یک تتو شگفت انگیز!

ایده‌ها و مفهوم تاتو چشم جهان بین

 

اینکینگ | در دوره مدرن امروزی، بسیاری از نمادهای باستانی در حال احیای محبوبیت هستند و دوباره مشهور و پرطرفدار شده اند. غیر معمول نیست که ببینیم نمادهایی مانند چشم جهان بین بر روی لوگوهای مارک، لباس‌ها و حتی بر روی پوست افراد نقش بسته است! این طرح تاتو چشم جهان بین به دلیل ریشه‌های اسرارآمیز نشات گرفته از خزد باستانی، به سرعت به یکی از شناخته شده ترین نمادهای باستانی و سنتی تبدیل شده است.

 

تاتو بدن چشم جهان بین

تاتو بدن چشم جهان بین

 

این نماد که معمولا چشم ایزدی نیز نام برده می‌شود، نمادی است که چشمی را نشان می‌دهد که غالبا در یک مثلث محصور شده و توسط پرتوهای نور یا جلال الهی احاطه شده است. به منظور نشان دادن مشیت الهی، آن چشم چشم خداست که مراقب جهانیان است.

 

تاتو چشم جهان بین

تاتو چشم جهان بین

 

در دوره معاصر، شاخص ترین و درخور توجه ترین تصویرسازی از چشم جهان بین، نشان بزرگ ایالات متحده امریکاست که بر روی اسکناس یک دلاری آن کشور نقش بسته است. چشم جهان بین یک نماد ساده و در عین حال قدرتمند است که می‌تواند به عنوان تکمیل کننده هر سبک دیگر از میان سبک های مختلف تتو بکار رود. همچنین چشم جهان بین یک نقش قوی برای یک طرح تاتو مستقل است و علاوه بر آن خیلی از افراد آن را در داخل طرح‌های دیگر تتو بکار می‌برند.

 

تاتو کف دست چشم جهان بین

تاتو کف دست چشم جهان بین

 

معنا و مفهوم تاتو چشم جهان بین

رایج ترین معنایی که برای این علامت اسرار آمیز در نظر گرفته می‌شود، این است که نشان دهنده چشم بینای خداوند است. طرح تتو چشم جهان بین را می‌توان بالای یک هرم نصب کرد که در آن صورت به راحتی قابل تشخیص خواهد بود. زیرا این طرح با سایر نقوشی که دارای چشم هستند متفاوت می‌شود و اجزای یکسانی برای تشخیص آن وجود دارد. اگر قرار باشد چشم الهی به سبک مصری اجرا شود می توان یک قطره اشک در زیر چشم قرار داد. اگر تتو آرتیست هستید باید تفاوت این تتو با دیگر طرح ها را بدانید. برای کسب اطلاعات درمورد آموزش رایگان اجرای تتو بدن روی لینک کلیک کنید!

 

چشم جهان بین

چشم جهان بین

 

تفسیر تاتو چشم جهان بین

متداول ترین تفسیر از این نماد این است : چشم خداوند همه چیز را می‌بیند و مراقب ماست. یک نیروی بزرگ‌تر و آگاه وجود دارد که هم اکنون بینای همه چیز در جهان است. تفسیر رایج دیگر این است که چشم جهان بین نماد هدایت خیرخواهانه از منبع الهی است. زیرا کلمه مشیت به معنای هدایت است. به طور سنتی اعتقاد بر این است که منبع نوری که در پشت چشم بینا قرار دارد روشنایی یا حکمت را نشان می‌دهد. این طرح تتو مانند تاتو یین و یانگ از مفهوم عمیقی برخوردار است!

 

تاتو بدن چشم جهان بین

تاتو بدن چشم جهان بین

 

در اعتقادات مذهبی و معنوی مختلف این عقیده وجود دارد که چشم بینا نشان دهنده بیداری روح یا باز شدن چشم سوم است. استفاده از شکل مصری این طرح، یعنی قرار داشتن یک قطره اشک در زیر چشم جهان بین، به معنای نشانه ای از اندوه خدایان برای بشریت است و این طرح می‌تواند برای نشان دادن همدلی با رنج بشر یا حالت غم و اندوه در رابطه با وضعیت بشریت مورد استفاده قرار گیرد. تصویرسازی سنتی از چشم جهان بین تقریبا در همه ادیان اصلی جهان اهمیت داشته است و به عنوان نمادی از خود درونی، پیشرفت معنوی و جستجوی پاسخ در درون خود مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

تتو چشم جهان بین

تتو چشم جهان بین

 

همانطور که پیشتر دکر شد، علامت چشم جهان بین بر روی اسکناس امریکا و همچنبن بر روی مهر رسمی کلرادو مورد استفاده قرار می‌گیرد. انجمن مخفی ماسون‌ها نیز این نماد را استفاده می‌کنند و این دلایل باعث شده است که برخی بر این باور باشند که نماد چشم جهان بین معنای تاریک تری دارد. این افراد ادعا دارند که چشم جهان بین نشانگر ناخودآگاه یا راهی برای نشان دادن کنترل مخفیانه جهان توسط گروهی از رهبران یا روشنفکران صنعت و سیاست، معروف به ایلومیناتی‌ها است. با این تفسیر می‌توان آن را به عنوان نمادی از قدرت، نفوذ، نظارت و کنترل تفسیر کرد.

 

تاتو چشم جهان بین

تاتو چشم جهان بین

 

مفهوم چشم جهان بین در متافیزیک

هنوز عجیب است، اما در میان مفهوم تتوهای باستانی برخی از جوامع معنوی و علمی معتقدند که چشم جهان بین طرحی است که برای ساختن اسطوره‌های پیرامون طبیعت و واقعیت طراحی شده است.

 

تاتو بدن چشم جهان بین

تاتو بدن چشم جهان بین

 

گفته می‌شود که چشم در مرکز مثلث نمایانگر یک سیاهچاله در هسته کهکشان راه شیری است. فیزیکدانان کشف کرده اند که وقتی اطلاعاتی مانند یک کتاب در سیاهچاله جذب می‌شوند، اطلاعات از قلمرو دو بعدی بصورت سه بعدی خود را نشان می‌دهند و اطمینان می‌دهند که هرگز از بین نمی‌روند.

 

تتو چشم جهان بین

تتو چشم جهان بین

 

از بسیاری جهات این امر به ارتباط چشم جهان بین با دانش و خرد پنهان که توسط چشم سوم درک می‌شود ارتباط دارد. برای علاقمندان به علم متافیزیک و شهودگرایی، چشم جهان بین می‌تواند نمادی کامل باشد. بنابراین اگر به متافیزیک علاقمند هستید، افزودن نمادهای عرفانی و فیزیکی در کنار این تاتو می‌تواند منظور شما را بهتر انتقال دهد.

 

بهترین قسمت‌های بدن برای تتو چشم جهان بین

 

دست

چه قسمتی از بدن بهتر از دست برای نمایش چشم بینای خدا؟ با زدن این تتو روی دستتان همیشه به شما یادآوری می شود که نیرویی قوی تر از همه جهان مراقب و بینای زندگی شماست! روی دست جزو بهترین نقاط برای اجرای تتوهای یادآوری است. پس اگر قصد دارید با حک کردن این چشم باستانی روی بدنتان قدرت و توانایی یک خرد برتر را به خودتان یادآوری کنید، این عضو بهترین تصمیم است!

 

تتو چشم جهان بین روی دست

تتو چشم جهان بین روی دست

 

بازو

بازو به علت شکل عضلاتش ، قابلیت اجرای طرح های ترکیبی تتو با محوریت چشم جهان بین را دارد. همچنین اگر قصد دارید تتو چشم جهان بین را در جایی اجرا کنید که همیشه و همه جا دیده نشود، این قسمت از بدن گزینه خوبی است چرا که به انتخاب شما بستگی دارد که آن را در معرض دید دیگران بگذارید و یا با پوشیدن لباس های آستین دار، آن را پنهان نمایید.

 

تتو چشم روی بازو

تتو چشم روی بازو

 

پشت کمر

همانطور که می دانید، یک ناحیه گسترده با سطح تخت که برای تتوهای بزرگ و با جزییات مناسب باشد، پایین تر از گردن شماست. در این نقطه میتوان تتوهای بزرگ و ترکیبات رنگی فراوان استفاده کرد. علاوه بر آن این ناحیه عموما از برخورد مستقیم با نور خورشید دور است و موجب می شود که تاتو بدن شما در این ناحیه ماندگاری بیشتری داشته باشد.

 

تتو چشم پشت کمر

تتو چشم پشت کمر

 

البته انتخاب مکانی که قصد دارید تتو رو را روی آن اجرا کنید بیش از هر چیزی به سلیقه شخصی شما باز می گردد. اما بهتر است قبل از نهایی شدن تصمیمتان، نگاهی به نمودار سوزش و درد تتو در نقاط مختلف بدن بیندازید!

 

برای کسب اطلاعات از زمان برگزاری دوره های آموزشی و  کلاس های آموزش رایگان تتو روی لینک کلیک کنید!

 

1 پاسخ
  1. Reza گفته:

    بدبختا نزنید این کسی که این اطلاعات گذاشته اینجا خودش جزو فرقه‌س هرچی گفته همش برعکسه
    فاک اف ایلومیناتی

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *