تاتو بدن عروس دریایی

عروس دریایی، یک تاتو بدن پر جنب و جوش

تاتو بدن عروس دریایی

با ما همراه باشید تا با این موجودات عجیب دریایی به عمق شگفت انگیز آب برویم و همه چیز را درمورد تاتو بدن با طرح عروس دریایی بیاموزیم!

 

تاتو بدن عروس دریایی

 

تاتوی عروس دریایی نماد چیست؟

چتر دریایی یا عروس دریایی، این موجود باستانی و مرموز می‌تواند نمادی از عشق و پیوند عاشقانه، شهود، قدرت و آرامش درونی باشد. عروس دریایی در عمق تاریک اقیانوس‌ها زندگی می‌کند و همانطور که از نامش پیداست، مانند عروسی با لباس پر چین و حریر مانند خود به آرامی در پهنای اقیانوس می‌رقصد.

تاتو بدن عروس دریایی

 

تاتوی عروس دریایی می تواند نماد تسلیم شدن دربرابر امواج زندگی باشد چراکه این موجود چتر مانند هیچ نیرویی برای حرکت وارد نمی کند و با جریان آب پیش می‌رود، بنابراین به انرژی ای که در زندگی جریان دارد اشاره دارد. خیلی از افراد نیز عروس دریایی را بخاطر شکل خاص قسمت سر و شاخک‌هایش نماد مغز انسان و ارتباط آن با ارگان‌های بدن می‌دانند.

تاتو بدن عروس دریایی

اما این جانور زیبا همچنان که زیبا و آرامش بخش است فریبنده نیز هست. کمتر کسی هست که با خطرات این موجود زیبا بیگانه باشد. اکثر گونه های عروس دریایی سمی هستند و هر ساله بیش از  میلیون نفر در دنیا توسط آنها صدمه می‌بینند که گاهی به مرگ نیز منجر می‌شود! پس داشتن تتوی عروس دریایی می‌تواند معانی عمیقی در پی داشته باشد. از جمله خطرناک بودن در عین زیبایی و فریبندگیِ کشنده!

 

عروس دریایی

آیا نقش تاتوی عروس دریایی برای شما مناسب است؟

عروس دریایی نقش بسیار خوبی برای تتو است. این طرح نه تنها در همه جای بدن قابل اجراست، بلکه در اندازه‌های گوناگون و سبک‌های مختلف تاتو نیز قابل اجراست. به لطف شکل غیرمعمول و خاص این موجود، به شما این امکان را می‌دهد که منحنی‌های بدنتان را به شکل دیگری تعریف کنید و با استفاده از نقش و نگارهای خاص بسته به سبک تتو، زیبایی بدن خود را دوچندان کنید!

خواه در یک طرح بزرگ که کل کمر را بپوشاند و خواه در اندازه بسیار کوچک در سبک مینیمال روی مچ دست، عروس دریایی انعطاف پذیر است! این نقش در طیف گشترده ای از سبک‌ها و اندازه‌ها به طرز شگفت انگیزی زیبا خواهد شد. این نقش قابلیت افزودن رنگ‌های گوناگون و سایه‌های تیره و روشن را دارد و انتخاب بسیار مناسبی برای اجرای تاتو بدن است. این طرح تتو حتی برای ترکیب با دیگر طرح‌ها نیز مناسب است. اگر تتوی دیگری دارید و به دنبال تکمیل آن هستید، عروس دریایی را به خاطر داشته باشید.

عروس دریایی گزینه مناسبی هم برای پوشاندن زخم، اسکار، ماه گرفتگی و سوختگی است. برای آشنایی یا تاتو روی بخیه، زخم و سوختگی اینجا را کلیک کنید.

تاتو بدن با طرح عروس دریایی

انواع سبک تاتو بدن با موضوع عروس دریایی

 

برای خانم‌هایی که به تتوهای ظریف و خطی علاقه دارند، یک تاتو در سبک   Fine Line Micro عالی خواهد شد.

تاتو بدن عروس دریایی

 

 

 

اجرای طرح عروس دریایی با سبک آبرنگی، برای افرادی که از طبیعت عرفانی و خصوصیات معنوی آن الهام گرفته اند پیشنهاد می شود.

تاتو بدن عروس دریایی آبرنگی

 

 

اگر هدفتان از داشتن این طرح، نشان دادن قدرت و محافظت است، یک تتوی عروس دریایی به سبک سنتی با خطوط پررنگ و رنگ‌های قوی و خشن مناسب شماست.

تاتو بدن سنتی عروس دریایی

 

 

اگر عاشق سبک‌های مدرن تاتو هستید و می‌خواهید اشکال باستانی را با هنر مدرن ترکیب کنید، یک تتوی هندسی از طرح عروس دریایی نتیجه بسیار خوبی به همراه خواهد داشت.

تتوی هندسی

 

برای آشنایی با انواع طرحهای تتو به صفحه اینستاگرام ما مراجعه کنید!

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *