تاتو ست دو نفره : برای دوستان و عاشقان صمیمی

ایده هایی برای تاتو ست دو نفره:

تاتو یک هنر برای به یاد سپردن لحظه های شاد و غمگین زندگی که دوستشان داریم و مناظر خاطره انگیز و ثبت جملات حکیمانه در زندگی ماست. می توانیم نام فرزندمان را بر روی بدنمان حک کنیم، خانه ای که در آن بزرگ شده ایم را بصورت نمادین به تصویر بکشیم، یک گل رز به یاد عشقی که در دل داریم تتو بزنیم و یا تصویر یک شیر درنده را بصورتی کاملا واقع گرایانه بر روی پشتمان قرار دهیم. فرقی ندارد که از کدام یک از انواع سبک های تتو خوشمان می‌آید و یا کدام یک از رنگ های مختلف تاتو بدن برایمان خوشایند تر است؛ در نهایت چیزی که اهمیت دارد این است که از نتیجه کار راضی باشیم. در اینجا ایده هایی از تاتو ست دو نفره را مرور می کنیم.

 

تاتو دو نفره

تاتو دو نفره

 

افراد زیادی در جهان هستند که از ثبت تصاویر عاشقانه، رمانتیک و مربوط به احساسات دوستانه لذت می برند. اگر به بدن این افراد دقیق تر نگاه کنیم ممکن است نشانه هایی مبنی بر ارادت و احترام به دوستان و عزیزان این افراد را مشاهده کنیم. نشانه هایی مانند تتوهای کوچک از تاریخ روزی که عشق زندگی شان را ملاقات کرده اند، حرف اول نام دوستشان، تصویر یک شی خاطره انگیز از دوران کودکی و حتی نیمی از یک قلب. در این گونه موارد باید به دنبال نیمه دیگر قلب بود. چیزی که در این مطلب قصد ارائه آن را داریم.

 

تاتو هماهنگ دوستانه

تاتو هماهنگ دوستانه

 

وقتی رابطه دوستی عمیقی با کسی دارید و یا وقتی عاشق فردی هستید، احساس می کنید دنیای او و شما اشتراکات زیادی با یکدیگر دارند و به معنای واقعی کلمه می توان گفت که “دنیاهای شما از یکدیگر جدا نسیتند.”. و یک راه مناسب برای اثبات این همسانی دنیاها، داشتن یک دست تاتو ست دو نفره است.

 

تاتو هماهنگ با استفاده از عکس زوج

تاتو هماهنگ با استفاده از عکس زوج

 

تاتو ست دو نفره چیست؟

این نوع از هنر در بر گیرنده تاتوهایی است که دو نفر روی بدن خود دارند و این تتوها ظاهری مشابه و یا تکمیل کننده برای یکدیگر دارند. تاتو ست دونفره بیشتر در میان زوج های عاشق رایج است و آنها برای نشان دادن عشق خود به دیگری تاتو هماهنگ انتخاب می کنند. البته این نوع تتو در میان دوستان صمیمی و اعضای خانواده هم محبوب است. اعضای خانواده می توانند تصمیم بگیرند که تاتوهای مشابهی، برای مثال تاتوهای کوچک و مفهومی در یک نقطه از بدنشان داشته باشند. تاتوهای ست و یا به اصطلاح “تاتوهای هماهنگ” راهی برای نشان دادن این است که دو ی چند نفر در یک چیز کوچک یا بزرگ به شکلی صمیمانه اشتراک دارند.

 

تاتو تصویر یکسان و متن متفاوت

تاتو ست: تصویر یکسان و متن متفاوت

 

تاتو ست دو نفره نماد چیست؟

این تاتوها نشان دهنده وحدت و یگانگی روح دو نفر است. در واقع شما با این عمل به دوست و یا همراه خود و همچنین دیگران نشان می دهید که در چیزی اشتراک دارید و ان را دوست دارید. البته اینکه تصمیم دارید تتو و معنی دقیق پشت آن را به دیگران نمایش دهید به انتخاب خودتان بستگی دارد. باید دانست که این نوع تتو کاملا منحصر به فرد و مانند یک راز میان دو نفر است. پس حتی معنی و مفهوم آن نیز به شما و دوستتان بستگی دارد.

 

تاتو موشک و سیاره

تاتو موشک و سیاره

 

ویژگی تاتو ست دو نفره

این نوع تاتوها معمولا بسیار ساده و گاهی یه سبک مینیمال هستند زیرا در اکثر موارد افراد نمی خواهند تتوهای بسیار بزرگ و با جزییات زیاد داشته باشند. بیشتر دوست ها و همسرها ترجیح می دهند با یک نماد کوچک هماهنگی خود را نشان دهند. به همین دلیل این تتوها برای اولین تتو پیشنهاد می شوند زیرا ساده هستند و اجرای آنها زمان طولانی نیاز ندارد و هزینه آن نیز سنگین نخواهد بود.

 

تاتو ست بازی دوز

تاتو ست با طرح بازی دوز

 

زیبایی این تاتوها وقتی مشخص می شود که دو نفر در کنار یکدیگر قرار بگیرند. به همین دلیل خیلی از زوج ها تتوهایشان را در ناحیه ای انتخاب می کنند که وقتی به شکل خاصی در کنار یکدیگر قرار گرفته اند، مثلا در کنار هم ایستاده و یا دست یکدیگر را گرفته اند تتوهایشان بیشترین نما را داشته باشد.

 

تاتو دست و گل رز برای زوج ها

تاتو دست و گل رز برای زوج ها

 

ایده هایی برای تتو ست دو نفره

تتو ست قلب

رایج ترین و محبوب ترین نوع از تتوهای هماهنگ، تتو قلب است. شما به سادگی می توانید دو قلب ساده، توخالی یا توپر در هر اندازه ای که دوست دارید اجرا نمایید. برای انتخاب نوع قلب به مقاله انواع تتو قلب و معانی آن مراجعه کنید!

 

تاتو قلب های هماهنگ

تاتو قلب های هماهنگ

 

تتو ست ماه

در این تتو که روی مچ دست اجرا می شود، دو هلال ماه دیده می شود که در یک اجرا توخالی و در دیگری توپر است و در کنار هم قرار گرفتن تتوها آنها را بصورتی زیبا متضاد نشان می دهد. انگار که یکی ماه سیاه و دیگری ماه سفید دارد.

 

تاتو ماه های هماهنگ

تاتو ماه های هماهنگ

 

تتو ست آذرخش

این علامت رعد و برق یا آذرخش که در داستان های هری پاتر نیز بر روی پیشانی هری دیده می شود، یک علامت محبوب و اسرار آمیز در بین دوستان و زوج ها است و به دلیل اینکه هم شکل ساده ای دارد و هم قابلیت اجرای خطی و اجرای رنگی را دارد، بسرا پر طرفدار است.

 

تاتو آذرخش دو نفره

تاتو آذرخش دو نفره

 

تاتو ست یین و یانگ

این تاتو همانطور که در مقاله تاتو یین و یانگ گفته شد، از مفهومی ترین و عمیق ترین تتوهاست و هر نیمه از این علامت باستانی، در بر گیرنده یک مجموعه از ویژگی ها و انرژی هاست. می توانید این تتو را به سبک های گوناگون اجرا نمایید.

 

تاتو یین و یانگ

تاتو یین و یانگ

 

تاتو ست مکمل

در این نوع تتو شما هر کدام نیمی از یک طرح کامل را بر روی بدنتان، درست جایی که در کنار بدن دیگری قرار می کیرد اجرا می کنید. با گرفتن دست یکدیگر و یا ایستادن در کنار هم تتو شما کامل می شود و این تتو معنای عمیق تری را بیان می کند: اینگه شما بدون هم کامل نیستید و با بودن در کنار دیگری است که به کمال می رسید.

 

تاتو مکمل

تاتو مکمل

 

تاتو ست حلقه ازدواج

این نوع تاتو مختص زوج های عاشق است که قصد ازدواج دارند و این تتوهای هماهنگ نقش حلقه ازدواج را برایشان ایفا خواهد کرد. حلقه هایی همیشگی با تنوع در طرح و رنگ های گوناگون تتو.

 

تتو حلقه ازدواج

تتو حلقه ازدواج

 

تاتو ست خورشید و ماه

تاتو خورشید و ماه به تنهایی معناهای عمیق و پیچیده ای درون خود دارند. اشاره به جسم و روح، زن و مرد، شب و روز، تاریکی و نور و… . شما و دوستتان می توانید هر کدام یکی از این دو نماد را تتو کنید و یا می توانید هر دو را باهم داشته باشید. برخی ازاقراد مایل هستند که در کنار طرح های هماهنگ خود تتوهای مقدس هندسی را بکار ببرند.

 

تاتو خورشید و ماه

تاتو خورشید و ماه

 

تاتو ست متن

داشتن یک کلمه، یک اسم و یا یک جمله می تواند دنیای مشترک زیباتری برای شما بیافریند. نام فرزندتان، سال ازدواجتان و یا کلاسی که در آن برای اولین بار یکدیگر را ملاقات کردید ایده های مناسبی هستند. با این حال همه چیز به سلیقه و خاطرات شما بستگی دارد!

 

تاتو متن یکسان always

تاتو متن یکسان always

 

تاتو سال تولد همسر

تاتو سال تولد همسر

 

تاتو قفل و کلید

قفل و کلید مکمل های همیشگی هستند و نقش آنها روی بدن شما و شریکتان معنی زیبایی به رابطه شما خواهد داد. می توانید این تتو را با استفاده از رنگ های درخشان تتو اجرا نمایید!

 

تتو قفل و کلید

تتو قفل و کلید

 

تاتو تصاویر مشهور

استفاده از صحنه های احساسی و زیبای یک کتاب، یک فیلم و یا یک انیمیشن بسیار جالب است. انیمیشن های باب اسفنجی، گربه سگ، پو خرسه و عشاق دیزنی که در مقاله “نکات جالب از تتوهای دیزنی که نمی دانستید!” به آن پرداختیم گزینه های پیشنهادی ما هستند.

 

تتو ست فیلم پالپ فیکشن

تتو ست فیلم پالپ فیکشن

 

 

تاتو باب اسفنجی و پاتریک، دوستان صمیمی!

تاتو باب اسفنجی و پاتریک، دوستان صمیمی!

 

اگر تتو آرتیست هسیتد

برای مشاهده آموزش های رایگان تتو درمورد اجرای طرح های یکسان و هماهنگ تاتوهای دو نفره، مقالات آموزش تاتو بدن را مطالعه کنید!

 

برای گسترش هنر تتو بدن و صورت بصورت تخصصی و حرفه ای، ویدیوهای آموزش رایگان تاتو توسط نویسنده و مترجم کتاب تاتو بدن برای شما تتوآرتیست عزیز آماده شده است.  صفحات ما را در اینستاگرام و یوتیوب دنبال کنید.

 

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *