تاتو روی بخیه ، زخم ، سوختگی و ماه گرفتگی

افراد به دلایل متفاوتی بر روی بدنشان تاتو می زنند. برای بعضی از زیبایی ویژه ای برخوردار است و برای بعضی به عنوان یک رسم در قبیله. (برای آشنایی با تاریخچه تاتو می توانید مطلب همه چیز در مورد تاتو را بخوانید). اما عده ای هم هستند که تنها به دلیل پوشاندن مواردی که دوست ندارند تاتو می زنند. از این جمله تاتوها می توان به تاتو روی بخیه ، زخم ، سوختگی و ماه گرفتگی اشاره کرد. با این کار حس بهتری نسبت به خود دارند و ظاهری زیبا تر خواهند داشت. در بعضی موارد حتی یک فرد وقتی دچار آسیب دیدگی و یا تجاوز همراه با ضربه می شود دیگر بدنش را حس نمی کند و آن را مال خودش نمی داند اما بعد از زدن تاتو بر روی آن، بدنش را حس کرده است و چیزی که سالیان دراز آن رنج می برده است تسکین می یابد. (برای اطلاع از فواید دیگر تاتو اینجا کلیک کنید.)

قبل از انجام هر گونه تاتو بخیه، جای زخم و سوختگی باید دقت داشته باشید که جای آن کاملا بهبود یافته باشد. اگر هنوز زخم شما سرخ است و یا به اندازه کافی زمان برای بهبود آن نگذشته است نمی توانید آن را بپوشانید. یک تاتو به خودی خود عامل به وجود آمدن زخم های باز است و هیچ گاه نمی تواند بر روی یک جای بخیه که به خوبی مراحل ترمیم را نگذرانده است زده شود.

شما می توانید از یک تاتوآرتیست در مورد بهبود تاتو روی بخیه ، زخم و سوختگی خود مشورت بگیرید و یا از پزشک خود کمک بخواهید.

برای این که بتوانید مواردی را که در بدنتان دوست ندارید با تاتو بپوشانید می توانید از روش های مختلفی استفاده کنید.

 

 

تاتو رنگ پوست روی بخیه ، زخم

محو کردن بخیه با تاتو رنگ پوست

محو کردن بخیه با تاتو رنگ پوست

اولین راهی که می توانید برای تاتو روی بخیه ، زخم ، سوختگی و ماه گرفتگی مد نظر داشته باشید پوشاندن آن با رنگ تاتو پوست است. این رنگ به زیر پوست شما تزریق می شود و رنگ زخمتان را به رنگ پوستتان تغییر می دهد.

در این صورت زخم شما همرنگ پوستتان می شود و دیگر اثری از آن قابل شهود نیست. رنگ مطابق با پوست شما انتخاب می شود و اگر کمی با آن تفاوت داشته باشد آن را رقیق تر می کنند. (برای آشنایی با رنگ های تاتو و مواد استفاده شده در آن ها اینجا کلیک کنید)

این مورد به دلیل تغییر رنگ تاتو توصیه نمی شود و بهتر است از روش های زیر برای این منظور استفاده کنید.

 

 

طرح تاتو روی بخیه ، زخم ، سوختگی و ماه گرفتگی

طرح تاتو شکوفه روی بخیه عمل روی شکم

طرح تاتو روی بخیه عمل

طرح تاتو روی سوختگی بازو برای پوشاندن

طرح تاتو روی سوختگی

طرح تاتو لاک پشت برای پوشاندن لکه

طرح تاتو برای پوشاندن لکه

طرح تاتو آبرنگی برایوشاندن جای زخم شکم

طرح تاتو برای پوشاندن جای زخم

طرح تاتو جغد برای پوشاندن سوختگی بازو

طرح تاتو برای پوشاندن سوختگی

دومین راه برای این منظور پوشاندن آن به طور کامل با یک طرح تاتو است. در این مورد طرح باید به اندازه ای بزرگ باشد که جای زخم بپوشاند. طرح باید رنگی مناسب برای پوشاندن داشته باشند و دقیقا بر روی محل جای زخم قرار بگیرد. طرح های بسیار زیادی وجود دارند که می توانید از آن ها برای تاتو روی بخیه ، زخم استغاده کنید. (برای دیدن طرح های تاتو به این مطلب بروید)

 

 

تاتو برای زیبایی بخشیدن

طرح تاتو برای زیبایی بخیه روی ساعد دست

طرح تاتو برای زیبایی بخیه

طرح تاتو برای زیبایی جای بخیه روی پا

طرح تاتو برای زیبایی جای بخیه

طرح تاتو برای زیبایی لکه روی سینه

طرح تاتو برای زیبایی لکه بدن

طرح تاتو برای زیبایی بخیه روی ساعد دست

طرح تاتو برای زیبایی بخیه

آخرین روشی که می توان برای تاتو روی بخیه ، زخم ، سوختگی و ماه گرفتگی مورد بررسی قرار داد استفاده کردن آن ها در قسمتی از تاتو است. در این مورد باید تاتوآرتیست و یا خود مشتری بتوانند ایده پردازی کنند. طرح های بسیار زیبا و متنوعی می توان در این نوع از پوشاندن خلق کرد. تصاویری که جای زخم را به طرحی تبدیل می کند که مشتری آن را بسیار دوست خواهد داشت.

1 پاسخ
  1. مهشاد گفته:

    تتو رنگ پوست روی بخیه رو کجا ها انجام می دن ؟؟؟
    مرکزی یا آدرسی معرفی کنید لطفا

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *