تتو انگشت | ایده‌ برای آقایان و خانم‌ها

تتو انگشتی

 

تاتو یک هنر همیشگی روی پوست است و این روزها تبدیل به جذاب ترین عمل برای زیباتر کردن پوست بدن و ماندگار کردن خاطرات شده است. شما می‌توانید نام کسی که دوستش دارید، علامتی از یک دین یا آیین که به آن اعتقاد دارید، جمله ماندگاری از یک کتاب یا فیلم و یا صورت حیوان خانگی خود را روی بدنتان ثبت کنید. در این مقاله به بررسی ایده‌های تتو انگشت می‌پردازیم پس با اینکینگ همراه باشید.

 

"<yoastmark

 

ایده‌های تتو انگشت روز به روز محبوب تر می‌شوند. هم مردان و هم زنان تمایل دارند انگشت خود را با طرح‌های زیبا نقاشی کنند؛ آن هم نقاشی‌هایی که هرگز از روی پوست پاک نمی‌شوند مگر اینکه از حذف تتو با لیزر استفاده کنند. مهم نیست که شما دختر هستید یا پسر، شما می‌توانید هرکدام از طرح‌هایی که به آنها علاقه دارید را بر روی انگشتانتان اجرا کنید زیرا این ناحیه برای تتو زدن یک ناحیه بدون جنسیت است و در هر حالت زیبا می‌شود.

 

تتو روی انگشت

 

تاتو انگشت جزو تاتوهایی است که به راحتی توسط دیگران دیده می‌شود و شما نمی‌توانید آن را از دید دیگران دور نگه دارید. بنابراین توصیه ما این است که اگر قصد دارید تتو پنهان داشته باشید، مکان دیگری را انتخاب کنید. برای مشاهده بهترین مکان‌ها برای پنهان کردن تتو اینجا کلید کنید.

 

انتخاب تتو انگشت مناسب

با رعایت اصولی که در مقاله انتخاب اصولی طرح تتو و همچنین مقاله راهنمای جامع طرح‌های تتو بیان شد، به راحتی می‌توانید سبک مورد نظر خود را شناسایی و طرح خود را انتخاب کنید.

بین انتخاب طرح تتو انگشتی توسط مردان و زنان تفاوت‌هایی وجود دارد. برای مثال خانم‌ها بیشتر طرح‌های ظریف مانند گل‌ها، گیاهان، میوه‌ها و قلب‌های نازک را انتخاب می‌کنند؛ در حالیکه آقایان دوست دارند طرح‌های زمخت تر و خشن‌تری مانند اشکال هندسی و یا طرح‌های کلاسیک مانند تتو جمجمه برایشان اجرا شود. مردان و زنان هر دو اشکال کوچک مانند فلش و اشکال جهانی و همچنین تتوهای کوچک مفهومی را دوست دارند.

 

"<yoastmark

 

هنگام انتخاب طرح تاتو خود در نظر بگیرید که اگر این اولین تتو شماست و یا سن شما زیر ۲۰ سال است، بهتر است برای شروع نقطه ای از بدن را انتخاب کنید که کمتر در معرض دید باشد، چرا که اگر با دقت و تحقیق تتو نزنید احتمال این وجود دارد که بعدها از داشتن آن تتو پشیمان شوید. اما اگر از قبل تتو دارید و سن شما برای تتو مناسب است و اهل تصمیمات ناگهانی نیستید، به شدت این تتو جذاب را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

 

"<yoastmark

 

ایده های تتو انگشت

در اینجا تعدادی ایده تتو انگشت را مرور می‌کنیم.

 

تتو کلمه

همانطور که در مقاله تتو متن انگلیسی گفته شد، نوشته‌ها می‌توانند با موضوعات مختلف و همچنین با فونت‌های دلخواه شما اجرا شوند. بهتر است برای تاتو انگشت، متن کوتاه و یا یک کلمه را در نظر بگیرید و از تتو آرتیست خود بخواهید آن را با فونت دلخواه شما اجرا کند. این کلمه می‌تواند نام خودتان و یا کسی که دوستش دارید، یک کلمه امیدبخش و یا یک کلمه به زبانی خاص باشد. می‌توانید عناصری که دوست دارید را به تاتو اضافه کنید. عناصری مانند ستاره، ماه، قلب و …

 

تتو کلمه روی انگشت

 


تتو حروف

همانطور که گفتیم، تتوهای انگشتی هرچقدر کوچک تر و ظریف تر باشند جلوه بهتری ایجاد می‌کنند. شما می‌توانید به جای داشتن یک تتو کلمه، از حروف استفاده کنید. حروف اول نام خودتان، معشوقتان، دوستتان و یا فرزندتان (مانند تتو ادل از نام پسرش). بسیاری از زوج‌های عاشق به جای استفاده از حلقه ازدواج، ترجیح می‌دهند که حروف اول نام و نام خانوادگی یکدیگر را با فونت زیبا و ظریف بر روی انگشت حلقه خودشان تتو بزنند. در اینصورت آنها انتخاب‌های زیادی برای طراحی این حلقه دائمی و همیشگی خواهند داشت.

 

"<yoastmark

 

تتو گل وحشی و صلیب

استفاده از گل‌های ظریف و کوچک یکی از بهترین انتخاب‌ها برای تتو انگشت است. می توانید یک تتو گل رز صحرایی کوچک با ساقه ای بلند داشته باشید. حالت کشیدگی انگشت این گل و ساقه اش را جلوه می دهد.

اگر مسیحی هستید و اعتقادات مذهبی شما قوی است، علامت صلیب از محبوب ترین تتوها برای افرادی شبیه شما است. با داشتن یک تتو صلیب، آرامش و نترسیدن را به خود یادآوری می‌کنید و همچنین سعی می‌کنید به آموزه های دین خود عمل کنید و هر روز به انسانیت نزدیک تر خواهید شد.

 

"<yoastmark

 

تتو هری پاتر

چه کسی از دنیای سحرآمیز هاگوارتز بدش می‌آید؟ با داشتن یک یا چند تتو از نمادهای جادویی و دوست داشتنی هری پاتر، طرفداری واقعی جادو باشید! علامت‌های هری پاتر بسیار زیاد و مخصوصا ظریف هستند و این آنها را برای اجرا در نواحی کوچک بدن مناسب می‌کند.

 

"<yoastmark

 

تتو گل رز

گل رز یکی از محبوب‌ترین طرح‌ها برای تتو در همه‌جای بدن است. از صورت گرفته تا کف پا! بنابراین مطمئن باشید که در صورت داشتن تتو رز روی انگشتتان، هرگز تاتو شما قدیمی و از مد افتاده نخواهد شد.

 

"<yoastmark

 

تتو قلب

طرح قلب یکی از ساده ترین طرح‌ها و همچنین پرتکرار ترین تتو در سراسر جهان است. قلب به ساده ترین شکل نماد عشق و دوست داشتن کسی است و رنگ‌های مختلف آن معنای متفاوتی دارند. برای مشاهده معنای قلب‌های مختلف و رنگ‌های آن به مقاله تتو قلب مراجعه کنید.

 

تتو قلب روی انگشت

 

تاتو لنگر

لنگر در هنر تتو نماد ثبات، اعتقاد و عشق محکم و قوی، آرامش و ثابت قدم بودن در راهی است که فرد طی می‌کند. اگر طرفدار ثبات و آرامش هستید، این تتو برای شما مناسب است. همچنین اگر به سفرهای دریایی و یا مجموعه دزدان دریایی کاراییب علاقه دارید، ماجرا جالب تر هم خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر درمورد مفهوم عمیق تتو لنگر، تتوهای کوچک که معنایی بزرگ دارند را مطالعه کنید.

 

"<yoastmark

 

ایده‌های تتو ست دونفره انگشت

 

اگر قصد دارید تتویی دونفره و عاشقانه داشته باشید، این ایده‌ها را بررسی کنید. با داشتن تتو ست دو نفره، عشق و تعهد خود را به همراه زندگیتان ابراز کنید.

 

"<yoastmark

 

 

تتو ست روی انگشت

 

تتو ست بی نهایت روی انگشت

 

"<yoastmark

 

"<yoastmark

 

تتو زوج روی انگشت

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *