تتو دیزنی

تاتو دیزنی: بهترین ایده‌ها برای تتو بدن انیمیشن های دیزنی

تاتوهای خیره کننده جادویی (تاتو دیزنی) Disney

 

فیلم‌های دیزنی از بدو تاسیس این استودیو بعنوان یک استودیوی انیمیشن سازی کوچک در سال ۱۹۲۳، قلب میلیون‌ها نفر در جهان را به خود جلب کرده است. برادران روی و والت که در هالیوود مستقر بودند، پس از ورشکستگی اولین کار والت، این شرکت را راه اندازی کردند. والت دیزنی از کانزاس سیتی به لس آنجلس نقل مکان کرد تا آنچه را که اکنون بعنوان استودیوی والت دیزنی می‌شناسیم تاسیس کند. استودیوی دیزنی نمادین ترین فیلم‌های تاریخ را خلق کرده است، بنابراین جای تعجب نیست که شخصیت‌ها و نقوش در خالکوبی‌ها ظاهر شود. میکی موس یکی از شناخته شده ترین شخصیت‌ها در سطح بین المللی است. علاوه بر آن، تفریحات سرگرم کننده در پارک‌های تفریحی مرتبط با دیزنی به نام “دیزنی لند” در توکیو، هنگ کنگ، شانگهای، پاریس و همچنین در ایالات متحده، کمک می‌کند تا فیلم‌ها و محصولات دیزنی به فرهنگ‌های مختلف جهان سفر کند و فروش این استودیو بیشتر و بیشتر شود. تاتو دیزنی برگرفته از این ایتودیوی محبوب و انیمیشن های جذاب آن است.

 

میکی موس تاتو دیزنی

 

تاتوهای دیزنی بسیار محبوب هستند و این نشان می‌دهد که این استودیوی انیمیشن، همراه با همه فیلم‌ها، کارتون‌ها و پارک‌های تفریحی شگفت انگیز خود، زندگی بسیاری از مردم را تحت تاثیر قرار داده است. خواه طرح تاتو دیزنی، شخصیت مورد علاقه افراد باشد و با قلعه‌ی معروف درخشان و به یاد ماندنی دیزنی، هدف همه این افراد تقریبا یکسان است: ماندگاری!

 

با خودتان تصور کنید… اگر بخواهید یک تاتو بدن با موضوع دیزنی بزنید، چه سوژه ای انتخاب می‌کنید؟ ایده‌ها، طرح‌ها و نقوش بسیار زیادی برای انتخاب وجود دارد. کار شما آنجایی سخت تر می‌شود که ۵۹ انیمیشن سینمایی به تنهایی وجود دارد. شروع این انیمیشن ها با سفید برفی و هفت کوتوله در سال ۱۹۳۷ و پایان آن با “رایا و آخرین اژدها” که در سال ۲۰۲۱ منتشر شد است. امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا طرح تاتو رویایی و دلخواه خود را پیدا کنید.

 

تاتو دیزنی

 

آیا می‌توان در دیزنی لند تتو زد؟

بله؛ شما می‌توانید در دیزنی لند تاتو بزنید. با این وجود، هرگونه تاتو بدن که قابل اعتراض باشد مجاز نیست. برای مثال اگر تاتوی شما  ماهیت جنسی داشته باشد یا شامل آموزه‌های نامناسب برای کودکان باشد، بهتر است خودتان را بیرون از درهای همه پارک‌های دیزنی تصور کنید. اگر از قبل روی بدنتان تتویی دارید که مناسب کودکان نیست، بهتر است آن را بپوشانید زیرا دیزنی لند یک محیط خانوادگی است.

تاتو بدن دیزنی

تاتو دیزنی چه معنایی دارد؟

این تاتوها به این معنی است که فرد واقعا با دیزنی یا جنبه خاصی از آن ارتباط برقرار کرده است. بسته به طرح تتو، مطمئنا معناها پیچیده تر و عمیق تر خواهند بود. به طور کلی، افرادی که تاتو بدن دیزنی دارند، معمولا عاشق فیلم‌ها و انیمیشن‌ها و جادوی خارق العاده ای هستند که این استودیو در طول سال‌های طولانی ایجاد و ارزش دهی کرده است. برای درک بهتر معنای عمیق و دقیق هر کدام از انیمیشن‌های دیزنی، بهتر است آن را مشاهده کنید زیرا در پشت معانی ساده و کودکانه آنها، عمیق‌ترین درس‌های زندگی وجود دارند. چند مورد از معانی و نشانه‌های این انیمیشن ها را با ما مرور کنید:

 

میکی موس

محبوب‌ترین تاتو بدن والت دیزنی، میکی موس است. این شخصیت بهترین نماینده دیزنی برای خوشبختی است، میکی موس شاد و رها است و غمی ندارد و از این جهت انتخاب بسیاری از مردم دنیا برای تتو است. در کنار میکی موس، مینی موس وحود دارد که نمادی از زنانگی و ویژگی‌های زنانه است. این دو موش جذاب در کنار یکدیگر بعنوان تتو بدن ست برای زوج‌ها استفاده می‌شوند. زوج‌هایی که هر دوی آنها عاشق دیزنی هستند!

تاتو بدن میکی موس دیزنی

 

 

شیرشاه

شخصیت سیمبا در شیرشاه، نمادی از شجاعت، استقامت، قدرت در کنار تواضع و اهمیت خانواده و دوستان است. خیای ار افراد تاتو بدن سیمبا را انتخاب می کنند؛ در حالیکه افرادی هم هستند که دوستان سیمبا را هم به طرح تتو خود اصافه می‌کنند.

تاتو شیرشاه دیزنی

 

 

سیندرلا

سیندرلا یک داستان کلاسیک در مورد دوشیزه‌ای نجیب و مهربان است که با او بدرفتاری می‌شود اما سرانجام سیندرلا گرچه با کمک پری مهربان و چوب جادویی اش، به آنچه که ارزشش را دارد می‌رسد. خیلی از زنان و برخی از مردان احساس می‌کنند مانند سیندرلا قبل از اینکه از دختر زیبا و شگفت انگیز درون خود مطلع شوند، متحمل سختی‌های زیادی شده اند. برخی از محبوب ترین طرح ها شامل پرتره سیندرلا، کدو تنبل جادویی ، کفش بلورین و نقل قول های فیلم است.

تاتو بدن دیزنی سیندرلا

 

 

سفید برفی

این پرنسس زیبا ثابت می کند که وقتی زندگی در معرض تهدید قرار می گیرد، باید مدبر بود و عزت نفس خود را حفظ کرد. سفیدبرفی یک طرح تتو عالی برای نمایش خودکفایی و اعتقاد به سرنوشتی ست که آخرش شیرین و دلنشین است.

تاتو دیزنی سفید برفی

 

 

آریل پری دریایی

این پری کوچک خودش را فراتر از مرزهای خود می‌برد تا آنچه در جهان می خواهد را به دست آورد. برای مدت طولانی، آریل محبوب ترین پرنسس دیزنی بود زیرا چهره جالبی داشت و فیلمش مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته بود. اگر احساس می‌کنید مرزها نمی‌توانند شما را محدود کنند و هرآنچه بخواهید را به دست می‌آورید، آریل مناسب شماست.

تتو بدن دیزنی آریل

 

 

دیو و دلبر

این انیمیشن از دنیای دیزنی به زیبایی درون و بی توجهی به ظاهر اشاره دارد. اگر یک تتو دیو و دلبر دارید این به این معناست که شما به ظواهر اهمیتی نمی‌دهید و به زیبایی درون اعتقاد دارید. از طرفی این طرح تتو نمایانگر این است که شما منتظر یک اتفاق خاص در زندگی تان هستید؛ اتفاقی که می‌تواند یک فرد در زندگی شما باشد و شما را از این رو به آن رو کند!

تاتو بدن دیزنی دیو و دلبر

 

 

زیبای خفته

آرورا، این پرنسس زیبا و داستان زندگی رویایی اش نمایانگر امید و عشق واقعی ست و به سرنوشت از پیش تعیین شده نیز اشاره دارد. پس با یک تاتو بدن دیزنی با طرح زیبای خفته، دنیای جادویی که توسط پری‌های کوچک و جادوگی بدجنس خلق شدند و در نهایت پیروزی عشق بر نفرت را به تصویر می‌کشید.

تاتو بدن دیزنی زیبای خفته

 

 

یخ زده

یخ زده یا فروزن، یکی از جدیدترین و محبوب‌ترین انیمیشن‌های دیزنی است که ظرفداران زیادی دارد و باید به طرفدارانش حق داد؛ چرا که روزنه جدیدی از ارتباطات انسانی را تحت عنوان رابطه دو خواهر و قدرت عجیب و آسیب زننده یکی از آن‌ها نمایش داده است. علاوه بر آن، وجود شخصیت‌های بامزه در این انیمیشن مثل اولاف آدم برفی می‌تواند سوژه جالبی برای تاتو بدن باشد. پس اگر خواهری دارید که می خواهید علاقه‌تان را به او ثابت کنید یا اگر عاشق برف و زمستان و یخ هستید، یا حتی اگر در کارخانه یخسازی کار می کنید، این طرح منالسب شماست!

 

 

آلیس در سرزمین عجایب

اگر عاشق داستان عجیب و غریب و تخیلی آلیس در سرزمین عجایب شده اید، خوشحال خواهید شد اگر بدانید این انیمیشن بیشترین سوژه‌ها را برای تاتو بدن دارد. از ملکه سرخ گرفته تا کلاهدوز دیوانه. آلیس در سرزمین عجایب پر از تصاویر قدرتمند است که برای طراحی‌های پیچیده در مقیاس بزرگ و قطعات مستقل مناسب است و به سبک‌های گوناگون قابل اجراست.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر از زمان برگزاری دوره های آموزش تتو بدن به اینجا مراجعه کنید!

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *