برند و محصولات تتو بدن FKIRON

محصولات و دستگاه تاتو بدن FKIRON

محصولات و دستگاه تاتو بدن FKIRON جز بهترین ها در تولید محصولات تتو است که با بالاترین کیفیت محصولات خود را ارائه می دهد. زمانی که به این کمپانی آمریکایی سفارش محصول می دهید باید ۱۰ روز منتظر بمانید، چرا که آن محصول را سفارشی برای شما می سازد و تنظیم، تست و حمل می کند. در زیر به توضیح مختصری راجب به محصولاتش که رقیب خوبی برای محصولات Bishop ،Cheyenee و Inkjecta است، می پردازیم.

 

 

Spektra Xion

Spektra Xion پن محصولات و دستگاه تاتو بدن FKIRON دارای موتور قدرتمند و وزن سبک

Spektra Xion پن از محصولات تتو FKIRON

Spektra Xion پن برند و محصولات تتو بدن FKIRON دارای موتور قدرتمند و وزنی سبک

Spektra Xion پن از محصولات تتو FKIRON

کمپانی محصولات تاتو بدن FKIRON با ساخت این پن سبک وزن و طراحی ارگونومیک آن، به تتوآرتیست امکان داد تا بتواند کنترل بیشتری داشته باشد و به خوبی هنر خود را از ذهن به پوست انتقال دهد. با استوروک قابل تنظیم می توانید هر سبکی را تتو بزنید و سیستم چرخشی آن، عمق سوزن را به دلخواه شما تغییر می دهد. موتور قدرتمند این ماشین کم نظیر، MotorBolt 6w می باشد که مخصوصا برای تتو زدن در آمریکا طراحی شده است و با اکثر منبع قدرت های موجود در بازار سازگاری دارد. جذابیت این دستگاه تاتو بدن در ۶ رنگ متفاوت آن است. برای اتوکلاو (دستگاه ضدعفونی کردن وسایل) کردن آن از دمای بالاتر از ۲۷۰ درجه فارنهایت یا ۱۳۲/۲۲۲ درجه سلسیوس استفاده کنید. گریپ آنودایز (ضد خراش) آن با هر سوزنی مطایقت دارد و در دو سایز استاندارد و باریک ارائه می شود.

 

 

Spektra Edge X Rotary

Spektra Edge X روتاری کارتریجی محصولات و دستگاه تاتو بدن FKIRON با بدنه از جنس آلومینیم هواپیما

Spektra Edge X روتاری از محصولات تتو FKIRON

 

اولین روتاری کارتریجی شرکت محصولات تاتو بدن اف کی آیرون، Spektra Edge X است که بدنه آن از آلومینیم هواپیما (آلومینیم T6 6061) ساخته شده و در هفت رنگ جذاب ارائه می شود. مواد لغزنده به کار رفته در آن باعث طولانی بودن عمر آن شده است. از مزیت های این دستگاه تاتو بدن می توان به استوروک قابل تنظیم از ۲/۸ تا ۴/۲ میلی متر و میله پینگر پیچی آن برای تعویض در صورت لزوم اشاره نمود.

 

 

Spektra Halo 2 Rotary

Halo 2 روتاری برند و محصولات تتو بدن FKIRON با موتور مکسون

Halo 2 روتاری از محصولات تتو FKIRON

برای ثابت نگه داشتن سوزن این روتاری احتیاجی به نوار پلاستیکی ندارید. استوروک آن قابل تنظیم می باشد و با هر سوزنی سازگار شده است. برای عملکرد مطلوب Spektra Halo 2 از موتور Maxon استفاده شده و به راحتی قطعات آن برای تمیز کردن و تعمیر از یکدیگر جدا می شوند.  جنس بدنه آنودایز کمک کرده تا دوام بیشتری داشته باشد و همچنین رنگ های متنوع جذابیت بیشتری به این دستگاه تاتو بدن داده است.

 

 

Spektra Direkt 2 Rotary

Spektra Direkt 2 روتاری محصولات و دستگاه تاتو بدن FKIRON با بدنه آلومینیم هواپیما

Spektra Direkt 2 روتاری از محصولات تتو FKIRON

 

این محصول از برند و محصولات تتو بدن FKIRON با هر دوسوزن معمولی و کارتریجی سازگار است و استوروک آن قابلیت تنظیم دارد. Spektra Direkt با جنس آلومینیم (آلومینیم T6 6061)، برای جذب کردن هر مشتری در ۷ رنگ متفاوت عرضه شده است.

 

 

Exactor III Coil

Exactor III کویل برند و محصولات تتو بدن FKIRON با لرزش بسیار کم و جنس آلومینیم هواپیما

Exactor III کویل از محصولات تتو FKIRON

کویل ها معمولا به دلیل طراحی خاصی که دارند دارای کمی لرزش هستند. از محصولات و دستگاه تاتو بدن FKIRON، کویل  Exactor III با دارا بودن قالبی منحصر به فرد این لرزش را کمتر کرده است تا شما بتوانید با تسلط بیشتری تتو بزنید. همچنین این کویل با سیستم پیچ و مهره با هر لوله ای سازگار است. طراحی ویژه منحنی یوق عقب این امکان را می دهد تا برق اتصال بیشتری داشته باشد. اگر می خواهید سبک ترین کویل موجود در بازار که جنس آن از آلومینیم هواپیماست و وزنی معادل ۴٫۸۵ اونس (تقریبا ۱۴۰ گرم) را داشته باشید پیشنهاد ما Exactor III است. شما به راحتی و با کیفیت بسیار خوب می توانید شید (محو) کنید و خط بزنید.

 

 

Galaxie III Coil

Galaxie III کویل محصولات و دستگاه تاتو بدن FKIRON با جنس آلومینیم هواپیما و لرزش بسیار کم و با استحکام بالا

Galaxie III کویل از محصولات تتو FKIRON

Galaxie III با یک طراحی ساده و اتصالات داخلی شعاعی، استحکام را افزایش و ارتعاش را کاهش داده است. به مانند Exactor III با هر لوله ای سازگار می شود تا کار شما را راحت کند. با جنس آلومینیم هواپیما، وزنی معادل ۴٫۸۵ اونس (تقریبا ۱۴۰ گرم) دارد و یوغ عقبی منحنی این امکان را فراهم آورده تا اتصال جریان افزایش یابد. از محصولات و دستگاه تاتو بدن FKIRON می توانید برای خط زدن و شید (محو) کردن این کویل را انتخاب کنید. با توضیحات داده شده این محصول نیز سبک ترین کویل بازار محسوب می شود و در هفت رنگ جذاب موجود است.

 

 

 Roswell Coil

Roswell کویل برند و محصولات تتو بدن FKIRON با جنس آلومینیم هواپیما

Roswell کویل از محصولات تتو FKIRON

آخرین کویل طراحی شده تا اوایل سال ۲۰۱۹ توسط این کمپانی کویل Roswell است.  این دستگاه تاتو بدن نیز به مانند دو کویل دیگر FKIRON مزیت های سازگاری با هر لوله، سبک ترین کویل موجود در بازار از جنس آلومینیم، وزنی معادل ۴٫۸۵ ، اتصال بیشتر جریان برق به وسیله طراحی یوغِ عقبیِ منحنی، هفت رنگ زیبا و مناسب برای خط زدن و شید کردن را داراست.

 

 

Click Ergo Cartridge Grip

Click Ergo Cartridge Grip گریپ محصولات و دستگاه تاتو بدن FKIRON سازگار با دست

Click Ergo Cartridge Grip گریپ از محصولات تتو FKIRON

محصول دیگر FKIRON گریپ های این کمپانی است که با کیفیت بالا و ظاهری زیبا ارائه می شود. Click Ergo Cartridge Grip این امکان را به شما می دهد که آن را ۲۵ تا ۳۲ میلی متر تغییر دهید و با اندازه های مختلف دست سازگار شده تا به راحتی با دستگاه تاتو بدن کار کنید. قطعات آن را از هم جدا، تمیز و اتوکلاو کنید. مطمئنا تنوع آن در هفت رنگ شما را مجذوب خواهد کرد.

 

 

Gorilla Click Ergo Grip

Gorilla Click Ergo Grip گریپ برند و محصولات تتو بدن FKIRON آلومینیم آنودایز (ضد خراش)

Gorilla Click Ergo Grip گریپ از محصولات تتو FKIRON

اگر از درد مفاصل و تاندون دست رنج می برید این محصول به راحتی در دستان شما جای می گیرد و فشاری که در حین انجام کار به آن ها وارد می شود را کاهش می بخشد.برای سهولت کار با دستگاه تاتو بدن، می توانید آن را بین ۳۲ تا ۳۹ میلی متر تغییر سایز دهید. با اتصال Gorilla Click Ergo به ماشین های سنگین وزن، تعادل آن ها بهتر می شود و برای دوام بیشتر جنس آن از آلومینیم آنودایز (ضد خراش) است.

 

 

گریپ های یکبار مصرف محصولات و دستگاه تاتو بدن FKIRON

Disposable Grip گریپ یکبار مصرف برند و محصولات تتو بدن FKIRON

Disposable Grip گریپ یکبار مصرف از محصولات تتو FKIRON

Disposable Grip گریپ یکبار مصرف محصولات و دستگاه تاتو بدن FKIRON

Disposable Grip گریپ یکبار مصرف از محصولات تتو FKIRON

گریپ های یک بار مصرف گزینه مناسبی برای راحت و بهداشتی کار کردن هستند. Click Ergo Disposable Grips با ۲۴ رنگ، طراحی ارگونومیک دارند تا در دستان شما جای بگیرند. کنترل عمق این گریپ ها بین ۰ تا ۴ میلی متر است.

Disposable RPG دیگر گریپ یک بار مصرف است که فقط در رنگ سبز موجود می باشد.

 

 

Delta Footswitch

Delta Footswitch پدال برند و محصولات تتو بدن FKIRON جمع و جور، قابل حمل و زیبا

Delta Footswitch پدال از محصولات تاتو FKIRON

Delta Footswitch پدال محصولات و دستگاه تاتو بدن FKIRON جمع و جور، قابل حمل و زیبا

Delta Footswitch پدال از محصولات تاتو FKIRON

پدال Delta بسیار جمع و جور و قابل حمل است. جنس آن برای سبک بودن از آلومینیم و کابلش RCA مرقوب است تا بتواند گارانتی مادام العمر این کمپانی در قبال این محصول را تضمین کند. در انتخاب خود شک نکنید چرا که با هفت رنگ متنوع و ظاهری زیبا شما را مجذوب خواهد کرد تا آن را برای دستگاه تاتو بدن خود داشته باشید.

 

خدمات پس از محصولات و دستگاه تاتو بدن FKIRON

قطعات برند و محصولات تتو بدن FKIRON

قطعات محصولات تاتو FKIRON

قطعات برند و محصولات تتو بدن FKIRON

قطعات برند و محصولات تتو بدن FKIRON

قطعات برند و محصولات تتو بدن FKIRON

قطعات محصولات تاتو FKIRON

قطعات برند و محصولات تتو بدن FKIRON

قطعات محصولات تاتو FKIRON

قطعات برند و محصولات تتو بدن FKIRON

قطعات محصولات تاتو FKIRON

قطعات برند و محصولات تتو بدن FKIRON

قطعات محصولات تاتو FKIRON

قطعات دستگاه تاتو Fkiron

قطعات دستگاه تاتو Fkiron

قطعات برند و محصولات تتو بدن FKIRON

قطعات محصولات تاتو FKIRON

قطعات برند و محصولات تتو بدن FKIRON

قطعات محصولات تاتو FKIRON

تمامی قطعات دستگاه تاتو بدن مانند موتور ها، بدنه ها، پیچ ها، واشر ها، گیره ها، فنر ها و بسیاری قطعات دیگر در این کمپانی عرضه می شود و همچنین ویدئو هایی بر روی سایت آن قرار گرفته تا شما به راحتی بتوانید در صورت بروز هر گونه مشکل در ماشین تتو، آن را تعمیر کنید.

 

 

کارتریج Vertix از محصولات و دستگاه تاتو بدن FKIRON

 

cartridge کارتریج برند و محصولات تتو بدن FKIRON

cartridge کارتریج از محصولات تاتو FKIRON

کارتریج Vertix که مخصوص هنرمندان تتو طراحی شده با نوک شفاف این امکان را به شما می دهد تا بتوانید جریان جوهر را به خوبی ببینید و همچنین سوزن را به راحتی تنظیم کنید. طراحی آن به گونه ای است که کمترین تنش را به موتور دستگاه تاتو بدن وارد می کند و با کاهش ارتعاش کنترل شما را بیشتر می سازد. گواهینامه CE این کارتریج را تضمین می کند.

FKIRON در فروشگاه خود سوزن های Cheyenne را نیز به فروش می رساند.

 

 

باند Saniderm از محصولات و دستگاه تاتو بدن FKIRON

Suniderm باند محافظت بعد از تتو محصولات FKIRON

Suniderm باند محافظت بعد از تتو محصولات FKIRON

این محصول یک پانسمان پزشکی از محصولات و دستگاه تاتو بدن FKIRON است که علاوه بر اینکه از تتو شما محافظت می کند اجازه می دهد تا پوست شما نفس بکشد. همچین این امکان را فراهم آورده تا آب با تتو شما تماس نداشته باشد. آن را در محل تتو زده شده ببندید و با خیال راحت بخوابید.

 

 

Tattoo Moisturizer & Aftercare Lotion

After Inked کرم مراقت بعد از تتو محصولات FKIRON

After Inked کرم مراقت بعد از تتو محصولات FKIRON

بعد از انجام تتو باید روی آن را مرطوب کنید و تا جایی که می توانید بگذارید پوست شما نفس بکشد. بعضی از افراد به دنبال کرمی بدون مواد نفتی هستند که علاوه بر اینکه از رنگ تتو آن ها محافظت می کند، آلرژی زا نباشد و یا به لباس آن ها صدمه نزند. تمامی این مزایا در Tattoo Moisturizer & Aftercare Lotion فراهم آمده تا هنرمندان معروف دنیا آن را به شما پیشنهاد کنند. این لوسیون که توسط کمپانی Premium ساخته شده و FKIRON آن را به فروش می رساند، در هر روش آرایش دیگر مانند تتو لب، تتو خط چشم، لیزر تتو و آئولولا می تواند کاربرد داشته باشد. مواد تشکیل دهنده آن شامل آب برای گسترش مواد روی پوست، روغن Vitis Vinifera آنتی اکسیدان قوی حاوی ویتامین E ،C و بتاکارون، گلیسیرین برای روکش طبیعی و مرطوب کننده حتی برای پوست های حساس، اسید استاریک برای روان کردن و نرم کردن پوست، موم مصنوعی زنبور عسل برای امولسیون و تغذیه کردن پوست، Simmondsia Chinensis روغن جوجویا، الکل چرب طبیعی برای نرم کردن پوست، روغن غنی شده از ویتامین A و C برای معطر شدن، بنزیل الکل و Dehydroacetic یک ترکیب ارگانیک برای نگهداری محصول است. بعد از اتمام تتو یک لایه نازک از آن را روی پوست ماساژ دهید. تکرار دو یا سه مرتبه این عمل در طول روز می تواند از تتو شما محافظت کند. قبل از خواب تتو خود را با آب گرم و صابون ملایم بشویید و آن را اعمال کنید.

 

 

Non-petroleum Jelly

Non-petroleum Jelly کرم محصولات و دستگاه تاتو بدن FKIRON یک ژل روان کننده، آرامش بخش ، نرم کننده و براق کننده برای تتو و پیرسینک که با روغن انگور غنی شده

Non-petroleum Jelly کرم محصولات تاتو FKIRON

Non-petroleum Jelly کرم محصولات و دستگاه تاتو بدن اف کی ایرون یک ژل روان کننده، آرامش بخش ، نرم کننده و براق کننده برای تتو و پیرسینک که با روغن انگور غنی شده

Non-petroleum Jelly کرم محصولات تاتو FKIRON

یک ژل روان کننده، آرامش بخش ، نرم کننده و براق کننده برای تتو و پیرسینک که با روغن انگور غنی شده تا باعث ایجاد یک مانع موثر روی پوست شود و آن را مرطوب کند. می توانید قبل از تتو زدن از آن استفاده کنید تا پوست نرم و آماده تتو شود. در حین انجام تتو چسبندگی پوست را افزایش می دهد تا زمان انجام کار کاهش یابد. این ژل همچنین بعد از اتمام تتو استفاده می شود. مواد تشکیل دهنده آن عبارت است از روغن کرچک، روغن کرچک هیدروژنه، موم مصنوعی، Vitis Vinifera (روغن نوعی انگور)، روغن نارگیل، روغن گیاهی هیدروژنه، روغن دانه و عصاره برگ زیتون. نگران استنسیل خود نباشید چون آن را پاک نمی کند. برای اعمال آن یک لایه نازک روی پوست ماساژ دهید.

 

 

اسپری Madcide از محصولات و دستگاه تاتو بدن FKIRON

Madcide Bottle Spray اسپری محصولات و دستگاه تاتو بدن FKIRON

Madcide Bottle Spray اسپری محصولات تاتو FKIRON

حتما برای شما هم پیش آمده که نگران انتقال بیماری های گوناگون از طریق خون در سالن تتو خود باشید. این محصول شما را یاری می دهد تا محل کار تمیزی داشته باشید. Madcide یک پاک کننده و ضدعفونی کننده عاری از الکل است که بسیار مقرون به صرفه و ایمن است. این ضدعفونی کننده آنفولانزا نوع یک، هپاتیت A و B، قارچ ها، VRE ،MRSA و SARS را از بین می برد.

 

 

شوینده Alconox از محصولات و دستگاه تاتو بدن FKIRON

Alconox شوینده آنیونی محصولات و دستگاه تاتو اف کی ایرون

Alconox شوینده آنیونی محصولات تاتو FKIRON

یک ماده شوینده آنیونی است که برای شست و شوی دستی به کار می رود. نتیجه این شست و شو فوق العاده خواهد بود.

 

 

Nikko Hurtado’s Anchored

Nikko Hurtado's Anchored ماده انتقال طرح روی پوست محصولات و دستگاه تاتو بدن FKIRON

Nikko Hurtado’s Anchored ماده انتقال طرح روی پوست محصولات تاتو FKIRON

برای اینکه بتوانید بهترین راه را برای انتقال طرح روی پوست داشته باشید و همچنین در اثر برخورد دست، طرح شما پاک نشود باید از این محصول و مشابه های آن استفاده کنید. این استنسیل سولوشن که پس از سال ها تحقیق و بررسی به دست آمده با دقت بسیار بالا خطوط طرح را انتقال می دهد.

 

 

world famous وردفیمس

world famous وردفیمس

Dynamic رنگ داینیامیک تتو

Dynamic رنگ داینیامیک تتو

Eternal رنگ اترنال

Eternal رنگ اترنال

 

FKIRON محصولات Eternal ،World Famous و Dynamic را نیز در فروشگاه خود عرضه می کند.

 

 

نمایندگی های برند و محصولات تتو بدن FKIRON

نمایندگی های محصولات تاتو بدن FKIRON

این کمپانی معروف آمریکایی در سرتاسر جهان نمایندگی عرضه محصولات تتو دارد که از آن جمله می توان به دو نمایندگی در تهران اشاره نمود.

 

 

 

مقالات محصولات و دستگاه تاتو بدن FKIRON

مقالات تاتو بدن FKIRON

اگر به سایت محصولات و دستگاه تاتو بدن FKIRON مراجعه کنید می توانید از ویدئو ها و مقالاتی که این برند برای شما در زمینه های نمایشکاه ها، ماشین ها و چگونگی تعمیر آن ها، تخفیفات، هنرمندان، کارهای خیرخواهانه و بسیاری دیگر استفاده کنید.

 

از جمله هنرمندانی که تیم حرفه ای تتوآرتیست های FKIRON را تشکیل می دهند می توان به Jime Litwalk از آمریکا، Fede Gas و Yarael “YZ” Asencio  و بسیاری دیگر اشاره نمود که برای آشنایی بیشتر با آن ها و سبک هایی که در آن مشغول فعالیت هستند می توانید بر روی اسم آن ها کلیک کنید تا به صفحه اینستاگرام آن ها بروید.

 

 

 

2 پاسخ
  • Milad Rs
   Milad Rs گفته:

   سلام.
   معمولا در شهر های بزرگ فروشندگان محصولات تاتو و نمایندگی برند ها مشغول به کار هستند. شما می تونید به اون ها سفارش بدین تا واستون بفرستند.
   با آرزوی موفقیت

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *