تاتو بدن منظره

از منظره لذت ببر! (تاتو منظره و ایده‌هایی برای آن )

تاتو بدن با موضوع منظره

ما اغلب چیزهای مورد علاقه خود را تاتو می‌زنیم. حیوان خانگی، غذای مورد علاقه، فردی که دوستش داریم، گروه موسیقی مورد علاقه و فیلم‌ها. اما تکلیف کسی که عاشق سفر است چه می‌شود؟ تعداد زیادی نماد برای نشان دادن علاقه به سفر وجود دارد مثل چمدان، هواپیما، قطار و … همچنین می‌توانید یکی از مناظر زیبای سفر را روی بدنتان داشته باشید. تاتو منظره یک ایده عالی برای کسانی‌ست که از یکنواختی و کلیشه فراری اند پس اگر طرفدار طرح تتوهای بدیع و جذاب هستید تا آخر مقاله همراه ما باشید!

تاتو بدن منظره

 

داشتن یک تکه کوچک یا بزرگ از مکان مورد علاقه و آرامش بخش خود، بخصوص اگر آن مکان از شما دور باشد و بطور روزمره به آنجا نروید، مانند این است که هر کجا بروید آن مکان مخصوص مثل یک پناهگاه سیار با شما می‌آید و چه چیزی هیجان انگیز تر و در عین حال آرامش بخش تر از اینکه محل مورد علاقه خود را همچون یک عضو از بدنتان همراه داشته باشید؟

 

جالبی ماجرا اینجاست که معنای تاتو منظره به صاحب آن بستگی دارد. این گونه تاتوها معمولا به مکان‌های دور، وطن، نقاط عاشقانه، ماجراجویی یا آرامش اشاره دارند. موضوعات این مناظر از کمپ‌های کوهستانی و آسمان غروب گرفته تا مناظر اقیانوسی و حتی قلعه‌هایی افسانه‌ای متفاوتند.

 

این تاتوها مکان‌هایی هستند که می‌خواهید به آنچا بروید و اینگونه با تاتو منظره در عرض چند صدم ثانیه فاصله بینتان را می پیمایید و حس بودن در آن مکان را تجربه می‌کنید.

تاتو بدن با موضوع منظره

انواع تاتو منظره

 

تاتو منظره ساحلی

این طرح خاص طبیعی، قاب اقیانوس‌ها را نشان می دهد. سواحل سرتاسر جهان می توانند در این دسته جای بگیرند. تاتوهای ساحلی برای افرادی که آرزو دارند در یک تعطیلات دائمی به سر ببرند مناسب است و به نظر من این تاتو برای همه ما مناسب است! نکند شما طرفدار تعطیلات دائمی نیستید؟! بیشتر طرح‌های تاتو ساحلی شامل درختان نخل، گل‌های گرمسیری، امواج و منظره غروب خورشید در میان امواج دریا هستند. اما این طرح‌ها همچنین پتانسیل افزودن طرح های دیگر مانند حیوانات زیبا، نوشته‌های مفهومی و علامت‌های باستانی را دارند.

 

تتو منظره

 

 

تاتو منظره شهر

یکی از راه‌های ماجراجویانه برای ثبت خاطرات، رفتن به یک شهر کاملا جدید و ثبت یک چشم انداز از آن روی بدن است. این طرح تتو بدن کاملا متنوع و تکرارناپذیر است، چراکه هزاران روش عالی برای ضحصی سازی آن وجود دارد. هم می‌توانید از مناظر مشهور استفاده کنید و هم می‌توامید جزییاتی را که در زمان حضور شما در آن مکان خاص دیده اید ثبت کنید. به همین دلیل است که تاتو منظره شهر همیشه ایده خوبی است!

 

تتو منظره شهر

 

 

تاتو منظره جنگل

جنگل برای اکثر افراد یادآور سرسبزی، درختان بلند، حیوانات قوی، ماجراجویی و چیزهایی که از دید پنهانند بوده است. جنگل یک ویژگی منحصر به فرد دارد و آن این است که می‌توانید هر جزییاتی که دوست دارید را به این طرح خاص و افسانه ای اضافه کنید و مطمئن باشید نه تنها از زیبایی اش کاسته نمی‌شود، بلکه شما را بهتر و بیشتر به افرادی که تتو شما را می‌بینند معرفی می‌کند! افرادی که به کمپینگ و سفرهای ماجراجویانه در شبانه روز علاقه دارند بیشتر از این طرح منظره استفاده می کنند. جنگل در شب و روز با شکوه و زیباست و به انتخاب خود می‌توانید آن را بصورت ترکیبی بکار ببرید.

تتو پا با موضوع منظره جنگل

 

 

تاتو منظره کوه

چه کسی هست که تماشا کردن عظمت کوه‌ها را دوست نداشته باشد؟ طرح‌های تاتو  بدن کوهستان می‌تواند جنبه های الهام بخش  طبیعت را به تصویر بکشد و حتی می‌تواند نشان دهنده غلبه در مبارزه و قدرت درونی زیاد باشد. کوه‌ها بزرگ و استوار و نشانه عظمت و صبوری هستند. تاتو منظره کوهستان تقریبا در هر سبکی عالی از آب در می‌آید اما پیشنهاد ما برای این طرح، استفاده از سبک هایی ست که بافت و سختی سنگ‌های کوه را به خوبی نمایش دهد. این طرح به خوبی با درختان، خورشید و حیوانات ترکیب می‌شود.

تتو روی پا

 

 

تاتو منظره کویر

آیا به آفتاب سوزان و خوابیدن زیر ستاره‌های بی شمار قلب کویر علاقمندید؟ به نظر شما کاکتوس‌ها جالب ترین گیاهان هستند؟ عقرب‌ها و موش‌های صحرایی نظرتان را جلب می کنند؟ پس مناسب ترین طرح تتو برای شما یک چشم انداز کویری ست! بسیاری از افرادی که در آریزونا و نیومکزیکو زندگی می‌کنند و یا دست کم یک بار به آنجا سفر کرده اند علاقمند هستند که تاتو کویری داشته باشند. این طرح طبیعی به زیبایی به سبک‌های گوناگون قابل اجراست و در سبک لاین آرت و دات ورک بسیار چشم نواز خواهد شد.

تتو بدن

 

 

 

 

کدام ناحیه بدن برای تاتو منظره مناسب است؟

 

بهترین زمان زمانی ست که هم طرح خود را برای تتو انتخاب کرده اید و هم می‌دانید که کدام قسمت بدنتان قرار است اجرا شود. اما بسیاری از افراد فقط طرح خود را انتخاب می کنند و ایده ای درمورد مکان تتو ندارند. در اینجا برخی از مکان‌های پیشنهادی را ارائه دادیم که می‌توانید از آنها الهام بگیرید و بهترین قسمت برای اجرای تاتو بدن را پیدا کنید.

پشت کمر

اگر قصد دارید یک تاتو بدن در اندازه بزرگ بزنید، فراموش نکنید که این ناحیه برای شما مناسب است. قسمت پشتی بالاتنه میان دو کتف پیشنهاد کا به شماست. می‌توانید از مزایای تتو بزرگ بهره ببرید و جزییات را دقیق کار کنید.

تتو بدن کمر

 

بازو

بازوها محل مناسبی برای هر نوع تتو هستند. این موضوع تا حدی به این دلیل است که بازوها یکی از کم دردسرترین مناطق برای تاتو هستند. اما همیشه پوشیده نیستند و این را در نظر بگیرید که احتمال اینکه تتوی بازو نمایان تر از تاتو بدن روی کمر باشد، بیشتر است. این که تاتوی شما جلب توجه بکند یا نه، به سلیقه شما بستگی دارد!

تتو آبرنگی

عضله پشت ساق پا

آنچه درکورد طرح های تاتو بدن در ناحیه پا جالب است، این است که می توان دو تاتو بدن داشت. یکی روی پای راست و دیگری روی پای چپ. پس اگر تصمیم گیری درمورد انتخاب منظره کوهستان یا جنگل برایتان سخت است، ایرادی ندارد، هر کدام را روی یک پا اجرا کنید!

تاتو بدن پشت پا

 

دست

تاتوهای طبیعت معمولا یک داستان عالی را روایت می‌کنند و دستان ما بهترین ناحیه برای تعریف کردن این داستان هستند. بسیاری از هنرمندان عرصه تاتو بدن، این قسمت از بدن را برای اجرا پیشنهاد می‌کنند.

تاتو بدن دست

 

زیر جناغ سینه

یک زیرساخت وسیع و مسطح برای تاتو در بدن شما، سینه شماست. سینه فضای زیادی را برای بیان واقعی ابعاد منظه مورد نظر شما فراهم می کند و همچنین به دلیل اینکه دقیقا بالای قلب شماست، برای اجرای طرح‌های عاشقانه و احساسی بسیار عالی خواهد بود.

تاتو بدن جناغ

 

سبک‌های پیشنهادی برای تاتو منظره

تتوهای منظره واقعا در هر سبکی زیبا و جالب هستند. واقع گرایانه، هندسی، هایپررئالیستی، خطی، نقطه‌ای و…. هر تکنیکی که در نظر داشته باشید برای طرح منظره قابل اجراست. اما اینکه شما چه تکنیکی را انتخاب کنید به هدف شما از اجرای تتو بستگی دارد.

سبک سنتی

این سبک به شما امکان می‌دهد که تتویی با رنگ های زنده تر و درخشان تر داشته باشید و یا در ترکیب دل انگیر سیاه و خاکستری غرق شوید. در این صورت خواهید دید که تاتو بدن شما از کیلومترها دورتر دیگران را حیرت زده خواهد کرد!

منظره

 

سبک رئالیسم یا واقع گرایی

می دانید چگونه باید مکان مورد نظر خود را تصرف کنید؟ بله! با نگاه کردن به یک تاتو منظره سبک واقع گرایانه! خواه به دنبال غروب طلایی آقتاب باشید و خواه درخشش شبانه ماه و ستارگان، یک هنرمند باتجربه در زمینه تتو می‌تواند رویاهایتان را به واقعیت تبدیل کند.

تاتو رئال

 

سبک آبرنگی

این سبک برای افرادی که به رنگ و تحرک علاقمند هستند مناسب است. یک طرح تاتو بدن آبرنگی مطمئنا فضای خاصی را به تصویر می‌کشد که باعث می‌شود چشم اندازی که روی بدنتان تتو کرده اید واقعا زنده، براق و تازه به نظر برسد.

تاتو بدن

سبک ژاپنی

ژاپنی‌ها برای طبیعت جایگاه ویژه ای قائل هستند و همیشه در طراحی‌ها آن را به بهترین شکا نمایش می‌دهند. شکوفه های گیلاس، برگ‌های زیبای افرا یا کوه فوجی همراه با قله‌ی برفی اش، جزییاتی عالی برای افزودن به هر طرح تاتو بدن در سبک ژاپنی هستند.

تاتو بدن

 

در هر سبکی و با هر موضوعی که قصد دارید تتو داشته باشید، به این مسئله دقت کنید که انتخاب منطقی و عاقلانه طرح تاتو بدن در کنار انتخاب مرکز و تتوآرتیست باتجربه و حرفه‌ای مهم‌ترین عوامل تعیین کننده کیفیت تتو شما هستند. برای مشاهده نمونه‌ کارها و اجرای هنرجویان ما اینجا کلیک کنید.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *