آموزش نحوه خط کشیدن یا لاینینگ در تاتو

خط کشیدن یا لاینینگ در تاتو شاید آسان به نظر برسد، اما اینطور نیست، خط کشیدن یا لاینینگ در تاتو باید بسیار با دقت و صرف زمان انجام شود. بعضی مواقع خطوط یک تتو بیشتر از سایه زدن یا رنگ کردن آن زمان ببرد.

متد ها و شیوه های تتو شامل دودسته کلی و شخصی میباشد. منظور از بخش کلی این است که یک سری اصول و متد ها بین تمامی تتو آرتیست ها مشترک هستند به عنوان مثال اینکه برای خط کشیدن در تتو شما باید از سوزن RL و دستگاه مخصوص لاینینگ استفاده کنید. اما بخش های دیگری از این متد و اصول بسته به شخص تاتو آرتیست و عقاید و سبک کار او متفاوت است، مثلا در بحث لاینینگ بعضی از تتو آرتیست ها خط ممتد و بعضی دیگر خط های کوچک به هم پیوسته را توصیه میکنند.
این موضوع در هنر نقاشی هم صدق میکنه همونطوری که یک استاد طراحی و نقاشی برف رو با کاردک میکشه و دیگری با قلمو و این شما هستید که بخشی از اصول کاریتون را خودتون خلق میکنید.
در ویدئویی که مشاهده کردین هم به همین شکل تاتو آرتیست از سبک خودش برای خط کشیدن یا لاینینگ در تاتو استفاده میکنه که بیشتر شبه به لاینینگ و طرح زدن روی کاغذ توسط نقاش هست.

به طور کلی شما می تونید به شکل ها و متدهای زیر عمل لاینینگ و خط کشیدن را انجام بدید:

 • خط ممتد و یکنواخت
  در این سبک باید یک خط بلند را شروع و ادامه دهید تا به پایان آن برسید، مزیت این روش سرعت و یکنواختی خطوط هست
 • خط های کوچک و تکه تکه
  در این سبک همانطور که در ویدئو مشاهده کردین تاتو آرتیست یک خط بلند را به خط های کوچکتر و تکه تکه تقسیم میکنه

امیدوارم لذت برده باشید، میتونید ویدئو های آموزشی بیشتر ما رو در بخش ویدئو های آموزشی تتو بدن مشاهده کنید و یا در صفحه آموزش تتو بدن از آموزش های رایگان ما لذت ببرید.

به امید موفقیت شما در زمینه هنری تتو.

9 پاسخ
  • Milad Rs گفته:

   ممنون از لطفتون. این انرژی باعث ترقیب بیشتر ما در این مسیر میشه.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *